روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن موتور / فروش روغن ۱۰ قطره پارس بشکه ۲۰۸ لیتری

فروش روغن ۱۰ قطره پارس بشکه ۲۰۸ لیتری

فروش روغن ۱۰ قطره با فلش ۱۸۰ و پورپونت ۳- دانسیته ۱۵ درجه سانتیگراد گرانروی ۱۰۰ درجه ۵٫۵ با بشکه ۲۰۸ لیتری تحویل می شود.
فروش روغن ۱۰ قطره و سفارش تولید این محصول مطابق با انالیز از طریق لینک  http://servicenice.ir سفارش گذاری قابل انجام است .

فروش روغن ۱۰ قطره

فروش روغن 10 قطره

فروش روغن ۱۰ قطره برای مصارف مختلف و متعددی استفاده  می شود که عمده استفاده از روغن ۱۰ برای روانکاری تجهیزات و یا برای استفاده بعنوان روغن کاری ابزار و تجهیزات مختلف قابل استفاده دربسته بندی های تعریف شده و البته استاندارد و بر اساس آنالیز های تعریف شده در بالا قابل تحویل می باشد .
روغن قطره پارس بر اساس استاندارهای موجود و تعریف شده برای این محصول تولید می شود با توجه به مصرف عمومی این محصول که در نهایت تمامی پارامترهای قید شده در بالا را دارد می بایستی انواع مختلفی از روغن پایه به تولید این محصول رسید که شامل روغن پایه تصفیه یا روغن پایه ویرجین می باشد که با اضافه شدن افزودنی های تعریف شده می توان بهترین کیفیت را برای روغن ۱۰ قطره پارس تولید و تحویل خریداران محصول داده شود .
رشد دانش فنی شرکت های تولید و همچنین امکان تولید انواع روغن ها مورد مصرف درکارخانه های تولیدی و صنعتی و در نهایت استفاده هزینه کمتر محصولات تولید شده در بخش خصوصی باعث شده که این روغن ها مزیت رقابتی بیشتری را برای خریداران داشته باشد.

قیمت روغن ۱۰ پارس بشکه

قیمت روغن 10 پارس بشکه

قیمت روغن ۱۰ پارس بشکه بسته بندی شده است برای کارخانه ها و مجموعه های تولیدی که می بایستی بر اساس انالیز تعریف شده اقدام به استفاده از روغن های استاندارد نماید هزینه و قیمت تعریف شده با فاکتور رسمی قابل تحویل می باشد. نکته حائز اهمیت برای خرید این محصولات می توان به نوع استفاده از روغن صنعتی اشاره داشت. بدین صورت مصرف انواع روغن صنعتی در صنایع مختلف و به مقدار زیاد کاملا تعریف شده و شفاف می باشد و معمولا مجموعه های تولیدی و کارخانه هایی که از این محصولات استفاده می کنند از تولید کننده روغن۱۰ درخواست تولید سطح مشخصی از این روغن ها را دارند .
قیمت روغن ۱۰ صنعتی برای اساس نوع مصرف این محصولات دارای کیفیت های متفاوت وتعریف شده ای دارد زیرا رنج قیمت و سطح کیفیت تولید شده و میزان اولیه و افزودنی های اضافه شده به روغن باعث می شود که در نهایت پیشنهاد قیمتی مناسبی را برای خریداران این محصولات برای خرید روغن های تصفیه ۱۰ و روغن های با انالیز درخواستی خریداران قابل تحویل می باشد.
بنابراین بهترین پیشنهاد برای  در اختیار داشتن روغن ۱۰ با کیفیت و البته با قیمت مناسب خرید این محصول از مجموعه ما با استاندارد و کیفیت مطابق با انالیز محصول درنهایت تحویل دهی انجام می شود.

 

 
[ جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید.].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

The price of bulk motor oil 10w40 20w50 sm sn sl

قیمت روغن موتور فله ای ۱۰w40 20w50 sm sn sl

قیمت روغن موتور فله ای و تولید انواع روغن موتور فله بنزینی و روغن موتور …

نیکان اویلز