روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / افزودنی روغن / فروش خاک رنگبر تونسیل کیسه ۱ تنی

فروش خاک رنگبر تونسیل کیسه ۱ تنی

فروش خاک رنگبر تونسیل یا خاک رنگبر دیاتومه که برای رنگ بری و سفید سازی انواع روغن صنعتی و روغن معدنی و حیوانی با بسته بندی ۱ تنی کاربرد دارد.
مواد اولیه تولید روغن و همچنین انواع مدلی های مختلف محصولات مرتبط به روغن پایه در لینک زیر   http://servicenice.ir دردسترس است.

فروش خاک رنگبر تونسیل

فروش خاک رنگبر تونسیل

فروش انواع خاک رنگبر با برندهای مختلف برای استفاده و سفید سازی روغن و یا کم کردن رنگ روغن از حدود رنگ ۳ یا ۴ به رنگ ۰٫۵ تا ۱ بسیار پر مصرف می باشد. در ایران عمده مصرف انواع خاک رنگبر برای روشن سازی و رنگ بری کارخانه های تصفیه روغن سوخته یا کارخانه های تولید کننده روغن پایه تصفیه دوم استفاده می شود. قابلیت این خاک به نحوی می باشد که فقط باعث می شود که در فرایند تصفیه روغن صرف رنگ روغن با استفاده از مقدار مشخصی از خاک تعریف شده تغییر داشته باشد و به نحوی کاملا روشن شود.
مقادیر استفاده در روش های مختلف خاک زنی کاملا متفاوت است و بیشتر مصرف انواع خاک رنگبر در روش تصفیه روغن سوخته با روش اسیدی می باشد که در این صورت مقدار و میزان خاکی که می بایستی به روغن و به مخزن اضافه شود کاملا متفاوت و حجم زیادی را شامل می شود.

تولید کننده خاک رنگبر کیسه ۱ تنی

تولید کننده خاک رنگبر کیسه 1 تنی

خاک های رنگبر عموما از معدن استحصال می شود و که البته برای استفاده بعنوان رنگبر روغن می بایستی اکتیو شده باشد . مصارف بسیاری برای خاک رنگبر وجود دارد که به برخی از این موارد به شرح ذیل می توان اشاره داشت. خاک رنگبر برای رنگ بری انواع مایعات همچنین بعنوان جلوگیری از نشت اب سد و کانالها و همچنین بمنظورگنداله سازی و گلوله کردن مواد معدنی و همچنین تهیه خوراک دام و طیور و استفاده بمنظور زیر حیوانات در دامپروری ها و گاوداری ها و بعنوان استفاده در شوینده های و پاکننده ها و همچنین تهیه سموم گیاهی و حیوانی و در صنایع کاغذ سازی و همچنین در خمیر دندان کاربرد دارد.
با توجه به قابلیت های ذکر شده از خاک رنگبر که البته از برندهای مختلف در بازار وجود دارد و برای استفاده در موارد مختلف مدل های خاص و تعریف شده از این خاک استفاده می شود از برندهای مختفلی از این خاک نیز بصورت مختلف به کشور وارد می شود.
بسته بندی انواع خاک رنگبر شرایط مختلفی دارد و برای استفاده می بایستی معمولا در کیسه های ۲۵ کیلویی انجام شود ولی برای استفاده و ارسال تناژ بصورت کلی از کیسه های ۱ تنی نیز بدین منظور استفاده می شود که البته بسته به مقدار سفارش داده شده و نوع مصرف می توان بسته بندی متفاوتی را بدین منظور استفاده نمود.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید.].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Selling flash base oil additive 210 oil additives

فروش افزودنی روغن پایه فلش ۲۱۰ مواد افزودنی روغن

فروش افزودنی روغن پایه در انواع فلش های مختلف مثلا فلش ۲۱۰ با بهترین مواد …

نیکان اویلز