روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / افزودنی روغن / خریدار افزودنی روغن ادتیو پلیمر ppd

خریدار افزودنی روغن ادتیو پلیمر ppd

خریدار افزودنی روغن برای تولید روغن موتور دیزلی و بنزینی و خرید ادتیو بنزینی و ادتیو دیزلی و انواع پلیمر کپ دوترال j00  همچنین ppd بصورت عمده.
خرید انواع مواد اولیه برای تولید انواع روغن و بصورت عمده انجام می شود برای گرفتن سفارش خرید نیز از لینک نیز می توانیم استفاده کنیم.

خریدار افزودنی روغن 

خریدار افزودنی روغن 

مجموعه بزرگ تولیدی بازرگانی نیکان اویلز بمنظور تامین بخشی از مواد اولیه مورد نیاز جهت تولید انواع روغن های بنزینی و روغن های دیزلی و همچنین انواع روغن هیدرولیک و روغن دنده و همه روانکارهای صنعتی که در داخل کشور تولید می شود و همچنین بستر صادراتی این محصول نیز در کشور وجود دارد نیاز به تامین مستمر البته بصورت مستقیم از وارد کننده این محصولات دارد.
دسترسی به بازار خرید و فروش و صادرات انواع روانکار شرایط را برای مجموعه ما فراهم نموده است که بتوانیم با دسترسی به خریداران عمده و بالقوه برای صادرات انواع روانکارها و روغن های صنعتی امکان صادرات این محصولات برای ما فراهم می باشد بنابراین لزوم تامین و دسترسی به مواد اولیه و افزودنی های روغن شرایطی را برای ما فراهم نموده است که برای شرکت هایی که تامین این محصولات را بصورت ظرفیت خالی برای ما انجام می دهند تامین این مواد نیز می بایستی توسط مجموعه نیکان اویلز انجام شود. و البته روغن پایه نیز به عنوان محصول اصلی و مورد استفاده برای تولید همه روانکار های نیز جزو ماده اولیه تولید روانکارها و روغن های موتوری و صنعتی می باشد.

خرید ادتیو بنزینی دیزلی پلیمر

  

خریدار افزودنی روغن و استفاده از انواع ادتیو برای روغن های بنزینی و ادتیو برای روغن های دیزلی از برندهای مختلف و بصورت مستمر برای تولید روغن های صنعتی مورد نیاز و مصرف می باشد. بنابراین استفاده از مواد اولیه درجه ۱ که ضمن استاندارد بودن محصول این مزیت و قابلیت را برای خریداران افزودنی روغن موتور داشته باشد که کیفیت مواد اولیه در مرحله اول بسیار مورد توجه است و در مرحله بعد تاریخ مصرف این محصول خواهد بود که می بایستی مورد نظر باشد.
همانگونه که مستحضر هستید انواع مختلفی از پلیمر های مختلف برای افزایش غلظت روغن های صنعتی می بایستی برای این محصولات استفاده شود و این پلیمر ها شامل انواع پلیمر کپ  پلیمر دوترال و پلیمر j0010 و غیره می باشد که در نهایت به میزان تعریف شده از هر کدام از انواع این پلیمر ها در روغن استفاده می شود.
نکته مهم در استفاده از انواع مختلفی از پلیمر ها به قابلیت ضد یخ پذیری این پلیمر ها بر می گردد بدین صورت که ممکن است در برخی از انواع پلیمر که قابلیت غلظت دادن خوبی هم برای روغن داشته باشد ولی در نهایت ضد یخ پذیر نباشد که این قابلیت و مزیت در نهایت باعث می شود که محصول تولید شده در نهایت قابل استفاده برای انواع روغن که قطعا پورپونت  و قابلیت پذیریش ppd مهم می باشد.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید.].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Selling flash base oil additive 210 oil additives

فروش افزودنی روغن پایه فلش ۲۱۰ مواد افزودنی روغن

فروش افزودنی روغن پایه در انواع فلش های مختلف مثلا فلش ۲۱۰ با بهترین مواد …

نیکان اویلز