روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / افزودنی روغن / خرید ادتیو ppd کاهش دهنده نقطه ریزش روغن مصرف ۰٫۵%

خرید ادتیو ppd کاهش دهنده نقطه ریزش روغن مصرف ۰٫۵%

خرید ادتیو ppd بمنظور کاهش دهنده نقطه ریزش انواع روغن پایه و روغن موتوری و روغن صنعتی با میزان مصرف حدود ۰٫۵% استفاده می شود.
بهترین افزودنی های روغن بر اساس قیمت و کیفیت در لینک http://serviciha.ir در دسترس می باشد.

خرید ادتیو ppd

خرید ادتیو ppd

افزودنی های روغن و روانکار و گریس ها موارد و موادی هستند که بصورت کلی و الزاما برای تولید هر روغنی می بایستی با میزان تعریف شده استفاده شود زیرا مستحضر هستید انواع روغن های تولید شده از همه مدل ها و گروه های تولیدی چه روغن های تولید شده با پایه ویرجین چه روغن های تولید با پایه ریسایکل بصورت کلی نمی توان بدون استفاده از افزودنی های تعریف شده به هیچ وجه نمی توان از روغن موتور استفاده نمود.
افزودنی های روغن موتور و روانکار ها باعث می شود که بتوان در محیط کاری محفظه احتراق و با وجود گازهای مختلف که فرایندهای شیمیایی روغن روغن ایجاد می شود و فرمول اولیه روغن تحت تاثیر این مواد تغییر می نماید که در نهایت قطعا روغن عملکرد مناسبی را نخواهد داشت بنابراین استفاده از ادتیو ppd که باعث کاهش نقطه ریزش روغن یا فراهم شدن امکان سیال بودن روغن در دماهای منفی را به قابلیت های روغن اضافه می کند تا در هوای سرد در شروع کارکرد وسیله نقله موتور خودرو بدون روغن نباشد و قابلیت روانکاری و کاهش اصطکاک و افزایش کیفیت و بهبود عملکرد موتور را فراهم نماید این بخشی از قابلیت افزودنی ها می باشد.

تامین ادتیو کاهش دهنده نقطه ریزش افزودنی روغن

تامین ادتیو کاهش دهنده نقطه ریزش افزودنی روغن

مستحضر می باشید بهترین کارایی و قابلیت روغن به عملکرد این محصول در دما و فشار محدوده احتراق خودرو بر می گردد بنابراین نمی توان بر اساس صرفا استفاده از افزودنی ها نسبت به کیفیت نهایی محصول اطمینان خاطر داشته باشید زیرا نوع محصول اضافه شده در نهایت می بایستی بر اساس پارامترهای هر کدام مقدار مشخصی از مواد اولیه استفاده شود .
میزان مصرف مواد اولیه و افزودنی های روغن بسته به نوع افزودنی روغن مثلا پلیمر هایی که برای افزایش غلظت روغن استفاده می شود و یا ادیتو هایی که برای روغن های موتور و بنزینی نیز بصورت کاملا جدا و به میزان تعریف شده می بایستی مصرف شود.
مقدار افزودنی ادتیو ppd برای نوع روغن استفاده شده مقدار متفاوتی تعریف شده است و در این بین می توان گفت که برای روغن پایه می بایستی کاهش دهنده نقطه ریزش به یک مقدار و برای مثلا روغن های موتور و غیره نیز مقدار متفاوتی بر اساس دمایی که می بایستی این روغن در ان مصرف و قابلیت خود را حفظ نماید تعریف می شود.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید.].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Selling flash base oil additive 210 oil additives

فروش افزودنی روغن پایه فلش ۲۱۰ مواد افزودنی روغن

فروش افزودنی روغن پایه در انواع فلش های مختلف مثلا فلش ۲۱۰ با بهترین مواد …

نیکان اویلز