روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / افزودنی روغن / فروش افزودنی کاهش نقطه ریزش ppd بشکه ۱۸۰

فروش افزودنی کاهش نقطه ریزش ppd بشکه ۱۸۰

فروش افزودنی کاهش نقطه ریزش یا مواد پایین اورنده نقطه ریزش روغن پایه یا انواع روغن بنزینی و دیزلی بنام تجاری ادتیو ppd با بشکه ۱۸۰ کیلویی تحویل شوراباد.
تامین افزودنی های روغن و فروش افزودنی کاهش نقطه ریزی ppd می توانید سفارش گذاری خرید مواد اولیه روغن با کلیک انجام دهید.

فروش افزودنی کاهش نقطه ریزش

فروش افزودنی کاهش نقطه ریزش

افزودنی های روغن و افزودنی مواد اولیه برای محصولات روان کاری از مارک های مختلف بصورت مستمر برای تولید محصولات روغن در و مصرف در داخل کشور بصورت واردات تامین انجام می شود. فروش این محصولات نیز برای شرکت های مختلف و بر اساس انالیز های این محصولات که در دیتا شیت هر محصول بصورت کامل بر اساس نوع محصول و درصد هر ماده بکاربرده شده این محصولات ذکر و ثبت شده و همچنین مقدار استفاده برای مصرف نیز ذکر شده است.
مواد افزودنی روغن ها انواع مختلفی دارد و که شامل انواع پکیج ادتیو ها می باشد که برای هر سطح کیفی مختلف ادتیو مخصوص به خود می بایستی مصرف شود همچنین انتی فوم و انتی اکسیدان نیز درنهایت سایر افزودنی هایی می باشد که برای هر نوع مایع روانکار می بایستی برای افزایش کیفیت و حفظ قابلیت این محصول استفاده شود.
افزودنی کاهش دهنده نقطه ریزش نیز یکی از الزمات و ملزوماتی می باشد که برای تولید روغن های خودرویی و صنعتی استاندارد می بایستی استفاده شود.

قیمت بشکه ادتیو ppd 

قیمت بشکه ادتیو ppd 

فروش افزودنی کاهش دهنده نقطه ریزش که در واقع قابلیت است که به روغن های صنعتی و خودرویی این امکان را می دهد تا در دمای های منفی روغن بر اساس خاصیت گرانروی که دارد بتواند بصورت سیال حتی در دمای منفی به خوبی امکان روانکاری و پوشش دهی سطوح محرک و متحرک قطعات داخل موتور های احتراق داخلی مثل یاتاقان و میل لنگ را فراهم نماید.
شاید به ظاهر و برای سیال شدن روغن ضرورتی به استفاده از پایین اوردن نقطه ریزش روغن وجود نداشته باشد ولی وقتی به این نکته مهم توجه شود لزوم استفاده از این ادتیو ppd برای مصرف در فرایند های مختلف واضح خواهد شود. توجه به پمپ های روغن یا اویل پمپ در خودروی سواری سبک و سنگین و که فرایند انتقال روغن را از کارتل روغن یا مخزن خنک کاری روغن که معمولا در زیر موتور می باشد و انتقال روغن خنک شده به مدارات روغن کاری از جمله مثلا یاتاقان های محرک و متحرک باعث می شود ادامه امکان حرکت و عملکرد برای خودرو ممکن گردد.
قطعا در صورت سفت بودن سیال یا روغن موتور که در اثر کاهش دما ایجاد شود پمپ روغن نیز قادر انتقال این مایع را به فرایند و مدارهای روغن نخواهد داشت و این یک ایراد اساسی و خیلی بزرگ است و اهمیت این موضوع تا حدی می باشد که پشت امپر خودروها چراغ روغن وجود دارد که راننده در صورت کم شدن روغن یا عدم وجود روغن در مدارهای روغن کاری از این ایراد اگاه گردد و از خودرو و وسیله نقلیه تا رفع ایراد استفاده نکند و همه موارد مذکور فقط با اضافه شدن ppd یا افزودنی کاهش دهنده نقطه ریزش روغن قابل انجام است.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید.].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Selling flash base oil additive 210 oil additives

فروش افزودنی روغن پایه فلش ۲۱۰ مواد افزودنی روغن

فروش افزودنی روغن پایه در انواع فلش های مختلف مثلا فلش ۲۱۰ با بهترین مواد …

نیکان اویلز