روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / افزودنی روغن / قیمت افزودنی روغن بنزینی ادتیو t4544 پلیمر روغن

قیمت افزودنی روغن بنزینی ادتیو t4544 پلیمر روغن

قیمت افزودنی روغن بنزینی شامل بسته افزودنی روغن موتور بنزینی ادتیو t4544 و همچنین پلیمر روغن و بسته افزودنی پکیح هایتک  و اینفینیوم و t.
تامین انواع افزودنی روغن موتوری و همچنین ppd یا انتی فوم برای محلول در روغن پایه و تولید روغن های موتوری و بنزینی را می توانید از نیکان اویلز در شوراباد تحویل گیری نمایید.

قیمت افزودنی روغن بنزینی

قیمت افزودنی روغن بنزینی

قیمت انواع افزودنی روغن بنزینی و بسته افزدنی ادتیو و پکیج برای انواع روغن های بنزیی در سطح کیفی متفاوت برای انواع خودروهای بنزینی و برای استانداردهای مختلف تولید روغن بنزینی که بر اساس نوع خودروها و قابلیت و میزان شتاب و عملکرد موتور روغن های مخصوص  تعریف شده مرتبط را نیاز دارد.
مستحضر هستید که انواع روغن موتوری بنزینی با روغن های موتور دیزلی تفاوتی به لحاظ نوع روغن پایه استفاده شده ندارد و در حقیقت روغن پایه برای تولید انواع روغن های موتوری یکسان است و تفاوت ایجاد شده در نوع روغن بستگی به بسته افزودنی روغن بنزینی دارد که در این خصوص با توجه به شرایط کاری متفاوت موتورهای بنزینی و دیزلی می بایستی افزودنی روغن متفاوت به نسبت هر محصول  استفاده شود.

فروش بسته افزودنی روغن بنزینی

فروش بسته افزودنی روغن بنزینی

قیمت افزودنی روغن بنزینی شامل بسته افزودنی روغن بنزینی که حاوی پکیجی از انواع مواد اولیه مورد نیاز برای تبدیل روغن پایه به انواع روغن های موتوری بنزیی که هر کدام می بایستی قابلیت و خاصیت کاملا متفاوتی را داشته باشد. بر اساس استانداردهای تعریف شده هر روغن موتور که قابلیت استفاده در خودروها با قابلیت های موتوری متفاوت استفاده می شود با انالیز های تعریف شده و استاندارد تولید می شود بنابراین هر محصول تولیدی می بایستی بر اساس این استاندارد که در حقیقت استاندارد تعریف شده و جهانی می باشد و هر کارخانه تولید کننده روغن می بایستی موارد عنوان شده درتولید روغن را به بهترین شکل ممکن متناسب با انالیز تعریف شده تولید نماید.

فروش پلیمر روغن صنعتی موتوری

فروش پلیمر روغن صنعتی موتوری

قیمت افزودنی روغن بنزینی متناسب انالیز تولید می شود انالیز روغن های بنزینی و دیزلی نیز شامل پارامترهای مختلفی می باشد که از جمله فلش پونت روغن می باشد که در حقیقت فلش پونت نقطه اشتعال روغن می باشد و پارامتر مهم بعدی نقطه ریزش روغن یا پورپونت می باشد که در دمای منفی قابل سیال بودن روغن می بایستی حفظ شود و ویسکوزیته روغن در دمای ۴۰ درجه سانتیگراد یا ۱۰۰ درجه سانتیگراد که بر اساس میزان استفاده از پلیمر روغن صنعی که شامل پلیمر کپ یا دوترال و یا j00 قابل استفاده می باشد.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید.].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Selling flash base oil additive 210 oil additives

فروش افزودنی روغن پایه فلش ۲۱۰ مواد افزودنی روغن

فروش افزودنی روغن پایه در انواع فلش های مختلف مثلا فلش ۲۱۰ با بهترین مواد …

نیکان اویلز