روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / افزودنی روغن / خریدار پلیمر روغن j0010 دوترال کپ

خریدار پلیمر روغن j0010 دوترال کپ

خریدار پلیمر روغن بدون واسطه از وارد کننده پلیمر که بصورت پالتی در تهران یا اصفهان قابل تحویل گیری می باشد ما خریدار انواع پلیمر جهت مصرف در صنایع مختلف هستیم.
خریدار پلیمر روغن و تامین افزونی تولید روغن شامل انواع ادتیو و انتی فوم و انتی اکسیدان هستیم سایر محصولات در لینک قابل مشاهده و سفارش گذاری می باشد.

خریدار پلیمر روغن

خریدار پلیمر روغن

مستحضر می باشید انواع پلیمر بخشی از مصرف ان در بازار خرید و فروش انواع روانکار استفاده می شود و این محصول در صنایع لاستیک سازی و همچنین الاستومر ها که شامل انواع لاستیک های نرم ارتجاعی دارد در تولید محصولات مذکور کاربرد بسیار وسیعی دارد که الاستومر ها در صنایع ساختمان و قطعات خودروها یا خودروسازی کاربرد بسیار زیادی دارد مثلا نوار دور درب ماشین را حتما دقت کردید که لاستیک بسیار نرم ارتجاعی می باشد که در غیر اینصورت امکان عایق نمودن فضای داخل ماشین با بیرون خودرو عملا غیر ممکن می باشد و موارد مشابه این موضوع در خودروسازی بسیار زیاد می باشد.
مجموعه ما بعنوان تولیدی بازرگانی نیکان اویلز امادگی و خریدار پلیمر روغن از وارد کننده این محصولات به ایران هستیم و بهترین امکان تحویل این محصول و انواع پلیمر روغن موتوری و روانکار که شامل پلیمر کپ و دوترال و j00010 است تحویل  در انبارهای فروشنده در تهران یا اصفهان خواهد بود.

فروشنده پلیمر کپ دوترال j0010

فروشنده پلیمر کپ دوترال j0010

نکته مهم در مورد مواردی که در بالا اعلام شده به بخشی از افزودنی های روغن است که در نهایت برای تولید بخشی از انواع روانکار بکار می رود در این میان موادی دیگری برای بالا بردن کیفیت روغن نیز اضافه می شود که پکیج روغن یا بسته افزودنی روغن نام برده می شود این پک محصول شامل انواع ادتیوی می باشد که برای هر گروه از روغن برای سطوح کیفی مختلف استفاده می شود.
مثلا ادتیو سطح sl قطعات تفاوت زیادی با ادتیو سطح sn دارد و می بایستی بر اساس دیتا شیت این محصول می بایستی مقدار مجار تعریف شده بدین منظور استفاده شود.
همچنین معمولا فروشنده پلیمر کپ دوترال j0010  معمولا سایر افزودنی های روغن را نیز در اختیار دارد مثلا انتی اکسیدان هایی که به روغن می بایستی اضافه شود تا از اکسید شدن روغن ممانعت شود و عملکرد روغن در شرایط مختلف حفظ شود و همچنین در نهایت انتی فوم که بمنظور جلوگیری از کف کردن روغن در فرایند انتقال از طریق اویل پمپ به مدار روغن خواهد بود در صورتی که این کف در فرایند شکل بگیرد باعث ایجاد قفل گازی و عدم امکان متراکم شدن روغن وانتقال توسط پمپ به مدار روغن کاری خودرو می شود و برای خودرو و موتور وسیله نقلیه خسارت ایجاد می شود.

 

 
[ جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید.].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Selling flash base oil additive 210 oil additives

فروش افزودنی روغن پایه فلش ۲۱۰ مواد افزودنی روغن

فروش افزودنی روغن پایه در انواع فلش های مختلف مثلا فلش ۲۱۰ با بهترین مواد …

نیکان اویلز