روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / افزودنی روغن / فروش افزودنی روغن ادتیو kte100 پلیمر کپ ۵۳۰

فروش افزودنی روغن ادتیو kte100 پلیمر کپ ۵۳۰

فروش افزودنی روغن موتور افزودنی ادتیو kte100 افزودنی روغن موتور بنزینی و افزودنی پلیمر کپ ۵۳۰ – ۲۷۰ – ۲۰۶۰ – ۵۳۰ تحویل شوراباد تهران.

خرید و فروش انواع افزودنی روغن بر اساس تاریخ بروز این محصول و با دیتا شیت مرتبط و تضمین اصالت کیفیت و محصول می توانید از نیکان اویلز سفارش گذاری و از انبار شوراباد تحویل انجام شود و یا برای ارسال درب کارخانه نیز قابل تحویل می باشد.

فروش افزودنی روغن

فروش افزودنی روغن

فروش افزودنی روغن شامل مواد اولیه تولید روغن های صنعتی و روغن های موتوری می باشد که می بایستی بر اساس نوع روغن بنزینی و روغن دیزلی می بایستی مقادیر مشخص و تعریف شده را به روغن پایه ویرجین یا روغن پایه ریسایکل که برای تولید انواع روغن های موتوری و صنعتی قابل استفاده است اضافه می شود .
مقدار اضافه شدن این روغن یا افزودنی روغن موتور برای انواع گرید های روغن های تولیدی عددی متفاوت است که بر این اساس برای سطح کیفی sl یا سطح کیفی sn و همچنین دیزلی و یا بنزینی و هیدرولیک و یا روغن دنده اتومات و یا روغن دنده معمولی می بایستی از افزودنی مرتبط با تولید این محصولات استفاده شود.
فروش افزودنی روغن موتور بر اساس دیتا شیت این محصول انجام می شود و برندهای مختلف تولید افزودنی روغن ها مثل هایتک یا kt یا اینفینوم مقادیر قابل استفاده برای هر گرید را در دیتای این محصول ثبت شده و برای خریداران بهمراه محصول ارسال می شود.

فروش ادتیو kte100 بنزینی

فروش ادتیو kte100 بنزینی

افزودنی ادتیو روغن از برند های تعریف شده برای تولید انواع روغن بنزینی و روغن دیزلی بر اساس جداول استاندارد مورد استفاده قرار می گیرد. ادتیو های مختلف به دلیل دارا بودن سطح مشخصی از انواع مواد مورد نیاز برای تولید انواع مختلفی از مواد اولیه و افزودنی های مورد استفاده برای تولید روغن های مختلف بر اساس استانداردهای تعریف شده تقسیم بندی شده است.

فروش پلیمر کپ ۵۳۰

فروش پلیمر کپ 530

افزودنی برای افزایش ویسکوزیته روغن که البته در مدل های مختلف روغن متفاوت است شامل انواع پلیمر های صنعتی می باشد که این پلیمر ها به پلیمر روغن موتوری معروف می باشد براساس نوع روغن پایه و محصول نهایی که از اضافه شدن پلیمر مختلف می بایستی استفاده شود غلظت روغن تغییرات متفاوتی را خواهد داشت بدین منظور انواع پلیمر های کپ شامل گرید های ۲۷۰ -۵۲۰ و پلیمر دوترال شامل ۰۵۸-۰۵۹ و پلیمر j0010 ، و غیره بدین منظور استفاده می شود.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید.].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Selling flash base oil additive 210 oil additives

فروش افزودنی روغن پایه فلش ۲۱۰ مواد افزودنی روغن

فروش افزودنی روغن پایه در انواع فلش های مختلف مثلا فلش ۲۱۰ با بهترین مواد …

نیکان اویلز