روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن پایه / تولید کنندگان روغن پایه در ایران | تولید کننده ۵۰۰ base oil

تولید کنندگان روغن پایه در ایران | تولید کننده ۵۰۰ base oil

تولید کنندگان روغن پایه و کارخانه تولید روغن پایه و لیست شرکت های تولید کننده روغن ایرانول موتور و فروش روغن پایه و تولید کننده روغن ریسایکل صادراتی و کارخانه گریس و تولید کننده base oil و کارخانه روغن پایه در ایران با قیمت exw یا cif و با تحویل روغن پایه در بشکه یا فلکسی یا تانکر ۲۵۰۰۰ لیتری انجام می شود.

لینک مشاهده کارخانه تصفیه روغن سوخته اشتهارد http://eshtehard-engine-oil-refinery

برای بازدید و مشاهده قیمت روغن پایه تصفیه روی لیک کلیک نمایید.http://carnikan.ir

تولید کننده روغن پایه صادراتی

تولید کننده روغن پایه صادراتی

تولید کنندگان روغن پایه با داشتن کارخانه تولید روغن پایه اقدام به تولید انواع روغن پایه ریسایکل بخواست مشتری و بر اساس انالیز مشتری از قبلیل فلش پونت ، رنگ و ویسکوزیته می نمایند . صادرات روغن پایه ریسایکل طی سالهای اخیر و همزمان با افزایش نرخ رشد دلار و قیمت جهانی نفت نیز افزایش یافته است و مقصد روغن های صادراتی پایه عموما کشور هند می باشد.
تولید کننده روغن تصفیه هم زمان با تامین روغن موتور و گریس مصرفی داخل کشور با عرضه و افزایش تولید اقدام به تامین و صادرات انواع روغن با گرید های متفاوت نموده است .

  • بیشتر بخوانید:
کارخانه تولید روغن پایه تصفیه

کارخانه تولید روغن پایه تصفیه

تولید کنندگان روغن پایه با بهره گیری از کارخانه تولید روغن تصفیه دوم بر اساس روش های روز تولید انواع روغن پایه را در استاندارهای تعریف شده تولید می کنند. روغن پایه sn150 و sn350 و sn500 عمده محصولات کارخانه تولید روغن ریسایکل می باشد.
روش تولید روغن در کارخانه تولید روغن پایه به روش تقطیری که استفاده از برج تقطیر روغن انجام می شود یکی از بروز ترین روشهای تصفیه روغن برج تقطیری می باشد که بیشرین بهره وری و کیفیت را در مقایسه با سایر روشهای تولید روغن پایه با فرمولاسیون روغن پایه مرغوب است .
همچنین استفاده از روش اسیدی که با اضافه نمودن اسید سولفوریک به مخزن گیر بکس فرایند تکمیل می گردد و همچنین خاک نیز به فرایند تصفیه روغن بمنظور بهبود رنگ روغن و فیلتر روغن اضافه می شود.

  • بیشتر بخوانید:
فروش روغن پایه در ایران base oil

فروش روغن پایه در ایران base oil

 
[ جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید.].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا ،تهران فدائیان اسلام جنوب گلشن شمالی
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Industrial Oil Refining Company is the second largest company

شرکت تصفیه روغن صنعتی | شرکت تصفیه دوم روغن

شرکت تصفیه روغن صنعتی که خرید و فروش روغن پایه تصفیه دوم را انجام می دهند . در لیست کارخانه های تصفیه روغن سوخته که شامل کارخانه های تصفیه روغن سوخته اشتهارد نیز می شود که اغلب این شرکت ها صادرات روغن پایه تصفیه دوم را نیز انجام می دهند و حتی اظهار و تحویل روغن پایه تصفیه دوم نیز fob قابل انجام است .

نیکان اویلز