روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / هیدروکربن / خریداران هیدروکربن سنگین ۲۵۰۰ تن | قیمت هیدروکربن سبک

خریداران هیدروکربن سنگین ۲۵۰۰ تن | قیمت هیدروکربن سبک

خریداران هیدروکربن سنگین با تناژ بیش از ۲۵۰۰ تن جهت صادرات هیدروکربن به افغانستان از تولید کننده هیدروکربن سنگین با آنالیز هیدروکربن سنگین صادراتی تولید می گردد.
همانطور که مستحضر هستید مصرف هیدروکربن بعنوان یک ماده سوختی برای کشورهایی که دسترسی به منابع نفت ندارد بسیار مهم و با ارزش می باشد و تامین این ماده برای مصرف های مختلف نیز اصلی خانوارهای این کشورها می باشد.

خریداران هیدروکربن سنگین ۲۵۰۰ تن درماه

خریداران هیدروکربن سنگین 2500 تن درماه

مهمترین اصل و نیاز برای انسانها نیازهای اولیه می باشد که در هرم مازلو نیز بصورت کاملا گویا اعلام و مشخص شده است . امکان رفع هر نیاز و وابستگی انسان به خوراک و پوشاک جزو اولیل مرحله جدول و هرم مازلو و اولین خواسته هر انسانی می باشد که در کره زمین زندگی می کند و تکامل و رشد انسان ها بدون رفع این نیاز چیزی غیر ممکن خواهد بود.

مهمترین اصول بنیادی برای مسئولین هر کشور فراهم نمودن امنیت غذایی و نیاز های انرژی هر کشوری است که بسیار مهم و اولویت بر هر خواسته و برنامه ای دیگر دارد . و البته تامین نیز نیاز نیز کاری سختی می باشد خصوصا برای کشورهایی که این امکان به دلیل عدم دسترسی به انرژی برای یشان مقدور نیست و قطعا وابستگی به واردات مواد سوختی را از کشورهای نفتی دارند.

عمده خریداران هیدروکربن سنگین و روغن پایه صادراتی در بازار خرید و فروش این محصول ارزشمند مربوط به کشورها اطراف ایران که شامل کشور بزرگ افغانستان و پاکستان می شود و خریداران هیدروکربن سنگین و خرید هیدروکرین و تامین انتقال از ایران برای این کشورها به دلیل داشتن مرزهای زمینی مشترک فرایندی اسان بوده و بسهولت قابل انجام می باشد بنابراین بسیار مهم است که هزینه های اعلام شده برای این کشورها بصرفه باشد.
مشخصات بزرگترین کارخانه فروش هیدروکربن در لینک زیر قابل مشاهده است .http://carnikan.ir

صادرات هیدروکربن به افغانستان

صادرات هیدروکربن به افغانستان

خریداران هیدروکربن سنگین در بازار خرید و فروش این کالای بسیار با ارزش همیشه نقش تعیین کننده ندارند زیرا در برخی موارد تغییرات قیمت در بازار مثل روغن پایه کارخانه تصفیه روغن سوخته که  شرایطی را ایجاد می نماید که باعث می گردد که هزینه تولید افزایش یابد.
و به طبع این موضوع شرایطی ایجاد می شود که قیمت انواع هیدروکربن تحت تاثیر قیمت مواد اولیه این محصول افزایش می یابد و همین موضع بر بازار مصرف این محصول در کوتاه مدت تاثیر می گذارد ولی این زیاد ادامه دار نخواهد بود و خریدار هیدروکربن می بایستی با قیمت اعلام شده همسان سازی نماید.

تولید کننده هیدروکربن سبک و سنگین

تولید کننده هیدروکربن سبک و سنگین

عمده ترین خریداران هیدروکرین سنگین و سبک شرکت های بازرگانی ایرانی هستند که شرایط برای فروش حداکثری برای تولید کنندگان عمده هیدروکرین فراهم می نمایند .
خریداران هیدروکربن سنگین تولید و ارسال این محصول و قابلیت صادرات به بازارهای جهانی بسیار و مهم و حائز اهمیت است و می تواند شرایط اقتصادی را بسیار بهبود دهد و در نهایت امر نیز تغییراتی موثری را در رشد شرکت ها کوچک و تامین کنندگان مواد اولیه تولید هیدروکربن ایجاد نماید.

 

 

 
[ جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید.].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil
نیکان اویلز