روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن تصفیه / صادرات هیدروکربن ۵۴۰۰ تن | آنالیز هیدروکربن صادراتی

صادرات هیدروکربن ۵۴۰۰ تن | آنالیز هیدروکربن صادراتی

صادرات هیدروکربن با آنالیز هیدروکربن صادراتی با تناژ ۵۴۰۰ تن از کارخانه هیدروکربن اشتهارد و هیدروکربن سنگین اصفهان برای خریدار هیدروکربن در افغانستان با قیمت هیدروکربن سنگین در بورس یا هیدروکربن سنگین صادراتی با انجام اظهار در گمرک و ترخیص از گمرکات مرزی کشور برای پاکستان ، افغانستان و عراق انجام می شود.

سایر صادر کنندگان هیدروکربن و روغن پایه در لینک زیر قابل مشاهده است . http://carnikan.ir

صادرات هیدروکربن ۵۴۰۰ تن 

صادرات هیدروکربن 5400 تن 

همانگونه که مستحضر هستید ارزش محصولات و فراورده های سوختی برای کشورهایی که دسترسی به منابع نفت و گاز را ندارند بسیار بالاست و این فراورده ها با قیمت های ارزشمند و با نرخ دلار از کشورهای تولید کننده این محصول به کشورهای مصرف کننده ارسال می شود که در این بین ایران نیز به دلیل دسترسی به منابع نفتی قابلیت صادرات هیدروکربن را با تناژهای بالا را دارد.
مصرف سوخت و تغییرات صنعتی در جوامع و کشورهای مختلف شرایطی را ایجاد کرده است که اقتصاد سنتی به اقتصاد صنعتی تبدیل شده و این تبدیل و توسعه اقتصادی نیاز به دسترسی به سوخت ارزان بمنظور ایجاد توسعه پایدار و چرخش صنعت کشورها می شود . هیدروکربن با قابلیت های سوختی مشابه گازوئیل محصولی بسیار با اهمیت و با کیفیت در کشورهای کمتر توسعه یافته است و بازار صادراتی جذابی را ایجاد نموده است.

آنالیز هیدروکربن صادراتی کارخانه هیدرو کربن اشتهارد

آنالیز هیدروکربن صادراتی کارخانه هیدرو کربن اشتهارد

 

هر محصول و فراورده نفتی بمنظور مشخص شدن مواد و اجزاء تشکیل دهنده ان که بسیار در قیمت و کیفیت ان نیز اثر دارد به آنالیز این محصول مرتبط است به نحوی که آنالیز هیدروکربن صادراتی و صادرات هیدروکربن مشابه انالیز روغن پایه صادراتی و تصفیه کارخانه تصفیه روغن سوخته و کارخانه هیدروکربن اشتهارد و یا آنالیز بنزین بسیار با اهمیت است و در خرید این محصولات با ارسال آنالیز قطعی و توافقات پرداخت هزینه این محصولات انجام می شود.

قیمت هیدروکربن سبک و سنگین اصفهان

قیمت هیدروکربن سبک و سنگین اصفهان

صادرات هیدروکربن در تناژهای مختلف و با بسته بندی متفاوت از ایران به مقصد کشورهای های خریدار هیدروکربن سبک و هیدروکربن سنگین انجام می شود . شرکت ها و کارخانه های تولید کننده این فراورده در شهرها و استان های مختلف کشور با بیشترین ظرفیت ممکن محصول مورد نیاز جهت صادرات را تولید می نماید و این تولیدات بر اساس قیمت های تعیین شده و با بسته بندی های تعریف شده منتقل و به مقصد ارسال می شود.
بنابراین می توان گفت که تامین و تولید این محصول در کشور با ظرفیت صادراتی در ایران باعث می شود که بتوان از شرایط ایجاد شده برای ایجاد درامد ارزی کشور بیشترین بهره برداری را انجام داد و مقصد های صادراتی نیز در کمترین مسافت با ایران قرار دارند.

منبع: ۱۰۱service.ir

 
[ جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید.].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

فروش روغن 10 تصفیه دیسلاتور

فروش روغن ۱۰ تصفیه دیسلاتور

فروش روغن ۱۰ تصفیه دیسلاتور و روغن ۱۰ صنعتی همچنین واسکازین ۱۴۰ و واسکازین ۲۵۰ …

نیکان اویلز