روغن موتور روغن تصفیه
خانه / روغن موتور / فروشگاه آنلاین انواع روغن موتور انوع خودرو | بهترین برند روغن موتور

فروشگاه آنلاین انواع روغن موتور انوع خودرو | بهترین برند روغن موتور

فروشگاه آنلاین انواع روغن موتور انوع خودرو  یکی از سیالات ضروری در هر خودرویی، روغن موتور است. این محصول را امروزه در کشورمان شرکت های متفاوتی مثل روغن موتور بهران ، روغن موتور ایرانول ، روغن موتور elf  روغن موتور توتال ، روغن موتور اسپیدی  با بهترین کیفیت تولید کرده و روانه بازار می نمایند.
برخی از آنان کالای خود را به شکل اینترنتی ارائه می دهند. در این صورت مشتریان می توانند با مراجعه به برترین فروشگاه آنلاین انواع روغن موتور انوع خودرو را تهیه کنند. از این طریق بهترین برند این محصول هم ارائه می گردد. در کل، خرید اینترنتی راحت و بدون دردسر می باشد. فروشندگان مجازی، کالای خود را در تنوع بالایی ارائه می دهند.

فروشگاه آنلاین انواع روغن موتور انوع خودرو | بهترین برند روغن موتور

شرکت های تولیدی روغن موتور در ایران

شرکت های تولیدی روغن موتور در ایرانفروشگاه آنلاین انواع روغن موتور انوع خودرو در کارخانه روغن موتور در ایران، محصولاتش از از مواد پایه گوناگونی تولید کرده و روانه بازار می نماید. در زمینه این نوع از سیال باید توضیح داد که یکی از مهمترین سیالات به شمار می رود و بدون آن عملاً موتور ماشین برای مدتی از کار می افتد و دیگر نمی شود از آن ماشین استفاده کرد، مگر این که کاملاً آن را عوض نمود.

پس به دلیل اهمیت ویژه ای که این محصول دارد، شرکت های تولیدی آن سعی می نمایند تا محصولاتی در خور توجه ساخته و در دسترس مشتریان خود قرار دهند. اغلب شرکت هایی که در این حوزه فعال می باشند، صنایع پتروشیمی بزرگی هستند که سالیان متمادی تجربه دارند و از جانب دیگر، محصولات خود را در تنوع بالایی ارائه می دهند.

فروشگاه آنلاین انواع روغن موتور انوع خودرو در هر حال، این شرکت ها می کوشند تا نه تنها کالای خود را در بازارهای داخلی، بلکه به خارج از کشور نیز ارسال کنند که این کار را بیشتر انان انجام می دهند.

روی هم رفته، روغن موتورهایی که در ایران ساخته می شوند، بر اساس نیاز تولید می گردند. شرکت ها برای ماشین هایی که در کشورمان مورد استفاده قرار می گیرند، این سیالات را ساخته و سپس عرضه می دارند. این کار را به شکل عمده ای و جزئی انجام داده که به طرق متفاوتی آن را در دسترس مصرف کننده می گذارند.

مرکز خرید انواع روغن موتور در کشور

مرکز خرید انواع روغن موتور در کشورفروشگاه آنلاین انواع روغن موتور انوع خودرو در شهرهای مختلف کشور، مراکز خرید انواع روغن موتور وجود دارد. برخی از فروشندگان در ایران مراکز، به صورت تخصصی به ارائه این محصولات می پردازند. عمدتاً در بازارهایی که لوازم یدکی خودرو عرضه می شود، این نوع از روغن هم به فروش می رسد. توزیع روغن موتور در بازارهایی از این دست، به اشکال مختلفی صورت می گیرد.

می توان بهترین روغن موتور ایرانی و خارجی را از این مراجع تهیه کرد. برخی از فروشندگان نیز به ارائه روغن موتور اصل می پردازند که یک محصول کاملاً منحصر به فرد است.

فروشگاه آنلاین انواع روغن موتور انوع خودرو در کل، در مراکز خرید، می شود برترین برند روغن موتور خارجی را هم پیدا کرد. امروزه شاهد این هستیم که از طریق آنلاین هم این کار صورت می گیرد. پخش روغن موتور به شکل فله ای بسته بندی شده را بسیاری از فروشندگان آنلاین روی دست می گیرند و محصولات شان را به سراسر کشور از طریق پست ارسال می کنند.

باید گفت که روغن موتورها را شرکت های تولید کننده برای دو نوع خودرو می سازند؛ خودروهای دیزلی و خودروهای بنزینی. هر یک از این ماشین ها نیاز به نوع خاصی از محصول دارند. از سویی، هر اتومبیلی نیز بر اساس ساختاری که دارد، می توان تنها از نوع خاصی روغن موتور استفاده کند که در این زمینه هم باید دقت جدی نمود.

آشنایی با انواع مختلف روغن موتور

آشنایی با انواع مختلف روغن موتورفروشگاه آنلاین انواع روغن موتور انوع خودرو و روغن موتورها را می توان از لحاظ ساختاری و تولید، در انواع مختلفی تهیه کرد. در این جا ما به سه نوع اصلی چنین محصولی اشاره می کنیم که در بازار کشورمان به شکل گسترده ای خرید و فروش می شود. به این موارد توجه کنید:

 1. روغن موتور مینرال: از پایه مواد نفتی تولید می شود. در ایران کاربرد زیادی دارد و اکثر ماشین ها از این نوع سیال استفاده می نمایند.
 2. روغن موتور سنتتیک: یک نوع خاص است که بر خلاف نوع مینرال از مواد پایه نفتی تولید نمی گردد. این بهترین نوع روغن موتور و سازگار با محیط زیست می باشد.
 3. روغن موتور نیمه سنتتیک: چیزی میان دو نوع اول و دوم است. بیشتر برای ماشین های سنگین کاربرد دارد که بارهای سنگین را حمل می کنند.

فروشگاه آنلاین انواع روغن موتور انوع خودرو در امروزه شاهد این هستیم که از مخلوط کردن این سه نوع نیز روغن موتورهایی ساخته می شوند و ارائه می گردند. روی هم رفته، اکنون که آشنایی کاملی با روغن های موتور پیدا کردید، می توانید به بازار مراجعه کرده و نوع مرغوب آن را به دست آورید و در اتومبیل خود به کار ببرید.

پرفروش ترین برند روغن موتور در بازار ایران

پرفروش ترین برند روغن موتور در بازار ایرانبا مراجعه به فروشگاه روغن موتور در هر منطقه ای که هستید، خواهید توانست که تولیدات برترین برند را بیابید و مورد استفاده قرار دهید. البته این نکته را در نظر داشته باشید که در بازار ایران، برندهای ایرانی و خارجی وجود دارد و هر کدام شان مخصوص ماشین های گوناگونی می باشند و نمی توان از همه آنان در خودرو کار گرفت.

فروشگاه آنلاین انواع روغن موتور انوع خودرو روی هم رفته، برای این که بدانید کدام مارک ها جزء پرفروش ترین ها هستند، خوب است که سری به مرکز عرضه بزنید. این گونه می توانید جدول روغن موتور را هم مشاهده کرده و بر اساس آن نوع مخصوص را به دست آورید. روی هم رفته فروش روغن موتور به شکل وسیعی انجام می شود که بر اساس نیاز می باشد.

بی تردید، برترین برندها محصولات پرفروشی دارند؛ چون که محصولات شان را از مواد اولیه مرغوب می سازند و این گونه به خودرو و ماشین آن آسیبی نمی رسد.

فروشگاه آنلاین انواع روغن موتور انوع خودرو و یک روغن موتور مناسب باید، بتواند به عمر طولانی ماشین کمک کند و در همین حال از برخورد و ساییدگی اجزای آن نیز جلوگیری به عمل بیاورد.

قیمت فروش انواع روغن موتور خودرو

قیمت فروش انواع روغن موتور خودروفروشگاه آنلاین انواع روغن موتور انوع خودرو و روغن موتور خودرو همان طور که متذکر شدیم، انواع مختلفی دارد. این محصول همین طور دارای نرخ های گوناگونی است. شرکت هایی که در کار تولید روغن موتور می باشند، کالای خود را بر اساس یک سری از موارد، به نرخ های متفاوتی ارائه می دهند. برای به دست آوردن لیست قیمت روغن موتور باید به مراجع گوناگونی سر زده شود.

برای مثال، می شود به فروشگاه های سطح شهر مراجعه نمود. آنان روغن موتور دیزلی و روغن موتور بنزینی را ارائه می دهند که کیفیت های هر کدام شان با هم دیگر فرق دارد. همین طور می شود این کار را از طریق آنلاین هم به راحتی انجام داد. روی هم رفته، عوامل زیر هستند که باعث می شوند ما شاهد متغیر بودن نرخ این محصول باشیم:

 • مواد اولیه ای که در تولید روغن موتور استفاده می شود.
 • نوع فروش محصول نیز خود عامل اصلی به شمار می رود.
 • بسته بندی محصول هم می تواند روی قیمت ها تأثیر گذار باشد.
 • این که هر بسته چه حجمی دارد، خود مسئله ای جداگانه است.
 • برندهایی که آن را تولید کرده اند نیز بی تردید از عوامل متغیر بودن نرخ هستند.
 • و دیگر موارد

فروشنده انواع روغن موتور ارزان و اورجینال

فروشنده انواع روغن موتور ارزان و اورجینالیکی از دغدغه هایی همواره خریداران روغن موتور دارند، این است که آیا محصول خوب و باکیفیت را خریداری کرده اند یا نه؟ برای این که از این بابت خیال مان راحت باشد، می تون راه های متفاوتی را در پیش گرفت. خرید یک محصول اورجینال را بهتر است که از فروشنده معتبر انواع آن انجام داد.

فروشگاه آنلاین انواع روغن موتور انوع خودرو و همین طور در هنگام تهیه کالا، به موارد مختلفی بایستی توجه داشته باشید. اول این که به برند و نشان های استاندارد دقت کنید. دوم، به درب بطری توجه نمایید. نباید باز شده باشد. به بدنه بطری هم نگاه کنید. نوع باشد و بدون از هیچ گونه خط خوردگی و همین طور از بین رفتن کاغذهای روی آن.

سوم این که از خرید روغن های فله ای از فروشندگان گمنام خودداری نمایید. با در نظرداشت این موارد، می توانید یک محصول خوب و مرغوب را به دست آورید.

فروشگاه آنلاین انواع روغن موتور انوع خودرو را رو هم رفته، در بازارهای سراسر کشورمان، به راحتی می شود فروشندگان انواع روغن موتور ارزان و اورجینال را پیدا کرد که بهترین ها را برای مشتریان خود عرضه می کنند.

بهترین روغن موتور برای خودرو های ایرانی

بهترین روغن موتور برای خودرو های ایرانیهر نوع ماشینی روغن موتور خاص خود را می باشد و همین طور مشاهده می کنیم که بهترین روغن موتور برای خودروهای ایرانی، آن محصولاتی هستند که به آن آسیبی وارد ننمایند و در کنار آن، باعث شوند که ماشین به راحتی رفت و آمد خود را انجام دهد. اما نوع مرغوب را شرکت های داخلی و خارجی انجام می دهند.

فروشگاه آنلاین انواع روغن موتور انوع خودرو در این میان، باید به این موضوع هم اشاره کرد که هر نوع روغنی را نمی توان در ماشین خود به کار گرفت. پافشاری ما به این دلیل است که این چنین اشتباهاتی باعث می شود تا به موتور خودرو آسیب های جدی ای وارد کند. روی هم رفته، این مثال شاید کافی باشد که نمی توان از روغن موتور پراید، برای نیسان استفاده کرد.

فروشگاه آنلاین انواع روغن موتور انوع خودرو برای این که بدانید چه نوع محصولی برای اتومبیل شما مناسب است، خوب است که به دفترچه راهنمای آن نگاه بیندازید و همین طور از کسانی که در این حوزه فعال می باشند، مشورت بگیرید.

فروشگاه اینترنتی روغن موتور دیزلی و بنزینی

فروشگاه اینترنتی روغن موتور دیزلی و بنزینیفروش اینترنتی روغن موتور بنزینی و دیزلی، از جانب فروشگاه های آنلاین گوناگون صورت می گیرد. در این حوزه، می شود به راحتی سایت های متعددی را یافت که فعالیت گسترده ای دارند و خدمات شان را به سراسر کشور انجام می دهند.

فروشگاه آنلاین انواع روغن موتور انوع خودرو این فروشگاه ها بهترین محصولات را در اختیار مشتریان خود به شکل عمده و جزئی می گذارند. در هر حال خرید از این طریق یک راه ساده است و قابل دسترس در همه جا.

اما در زمینه روغن موتور های دیزلی و بنزینی باید گفت که فرق زیادی میان آنان وجود دارد. مواد افزودنی که در این ها به کار گرفته می شود، باعث می گردد تا از گرانروی بالاتری برخوردار شوند. همین طور نمی توان در ماشین هایی که بنزینی هستند، روغن موتور دیزلی را استفاده کرد و بالعکس آن.

مراکز پخش روغن موتور در سراسر کشور

مراکز پخش روغن موتور در سراسر کشوردر سراسر کشور، مراکز پخش روغن موتور وجود دارد. این نوع از محصول به دلیل الزامی بودن استفاده از آن، یکی از پر مصرف ترین نوع روغن ها به شمار می رود. در حقیقت باید اذعان کرد که روغن موتور در یک ماشین، به مثابه خون در رگ است.

فروشگاه آنلاین انواع روغن موتور انوع خودرو این روغن ها باعث می شوند ماشین خنک شود. قطعات به هم نسایند و همین طور مشکلات عدیده دیگری را ایجاد کنند. همین طور مسئله مهم دیگری که در زمینه روغن موتورها وجود دارد، این است که آنان را باید بر اساس کیلومتر و نوع اقلیمی که استفاده می نمایید، هر از چندگاهی تعویض کنید.

فروشگاه آنلاین انواع روغن موتور انوع خودرو و اگر سری به مراکز پخش بزنید، می توانید به راحتی بهترین نوع آن را بیابید که توسط شرکت های متفاوتی ساخته شده اند.

صادرات روغن موتور درجه یک ایرانی

صادرات روغن موتور درجه یک ایرانیبورس روغن موتور ایرانی در بازارهای جهانی، از فروش خوبی برخوردار است. این محصول را شرکت های سازنده به ممالک گوناگونی ارائه می دهند. در این زمینه، تولیدی ها سعی شان بر این است تا محصولاتی درجه یک را عرضه کنند.

فروشگاه آنلاین انواع روغن موتور انوع خودرو و هم اکنون صادرات روغن موتور درجه یک ایرانی به کشورهای متفاوتی صورت می گیرد که در این جا به چند مورد از آن ها اشاره می کنیم:

 • چین
 • هند
 • پاکستان
 • عراق
 • افغانستان
 • کشورهای حاشیه خلیج فارس
 • و غیره

سفارش عمده و جزئی انواع روغن موتور صنعتی

سفارش عمده و جزئی انواع روغن موتور صنعتیاگر می خواهید که انواع روغن موتور صنعتی را به شکل جزئی و عمده سفارش دهید، خوب است که راه های متفاوتی را در پیش بگیرید.

فروشگاه آنلاین انواع روغن موتور انوع خودرو وجهت سفارش عمده، بهترین روش این است که سری به کارخانه های بزنید. آن ها واحد های فروشی ویژه ای دارند که پاسخگوی مشتریان می باشند. از طرف دیگر، هر یک از این کارخانه ها از خود شعبات رسمی ای ایجاد کرده اند که این مسئله سبب می شود تا خریداران عمده به راحتی به محصول دسترسی پیدا کنند.

همین طور مشتریان جزئی، می توانند سفارش را به فروشگاه های حضوری و غیر حضوری ای بدهند که در جای جای ایران فعال می باشند.

اما روغن های موتور صنعتی، عمدتاً برای ماشین آلات کارخانه جات به کار گرفته می شوند. آنان هم انواع مختلفی دارند که به همانند نوع خودرو می باشد.

فروش بدون واسطه روغن موتور از کارخانه

فروش بدون واسطه روغن موتور از کارخانهدر حال حاضر، بیشتر کارخانه های تولید کننده روغن موتور، سعی می نمایند تا محصول خود را بدون واسطه وارد بازار نمایند.

فروشگاه آنلاین انواع روغن موتور انوع خودرو و فروش به این طریق، به سود هر دو طرف معامله شده است. یعنی این که عرضه مستقیم سبب گردیده تا فروشنده با سود بهتری محصولش را عرضه کند و از سوی دیگر، مشتریان هم نوع اصل و مرغوب را با نرخ های پایین تری نسبت به گذشته که واسطه ها ارائه می دادند، دریافت نمایند.

روی هم رفته، امروزه شاهد این هستیم که به طرق مختلفی فروش بدون واسطه روغن موتور از کارخانه انجام می شود.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید.].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

The price of bulk motor oil 10w40 20w50 sm sn sl

قیمت روغن موتور فله ای ۱۰w40 20w50 sm sn sl

قیمت روغن موتور فله ای و تولید انواع روغن موتور فله بنزینی و روغن موتور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نیکان اویلز