روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / لجن اسیدی / قیمت لجن اسیدی تصفیه روغن | تصفیه اسیدی

قیمت لجن اسیدی تصفیه روغن | تصفیه اسیدی

قیمت لجن اسیدی تصفیه روغن که معمولا برای تبدیل لجن اسیدی به قیر خریداری می شود همچنین خط تولید قیر از لجن اسیدی و ارزش و قیمت قیر اسیدی و  روغن ماشین باعث شده که لجن اسیدی تصفیه روغن که بعنوان ماده ای زائد شرکت های تصفیه روغن سوخته که به تعدد بیش از ۲۰۰ شرکت می باشد را با فرایندی مشخص لجن اسیدی تصفیه می شود .
شما بازدید کننده گرامی برای مشاهده سایر محصولات روی لینک کلینک نمایید.http://carnikan.ir

قیمت لجن اسیدی تصفیه روغن

قیمت لجن اسیدی تصفیه روغن

قیمت لجن اسیدی  و  روغن موتور bt حاصل از ترکیب روغن سوخته یا روغن کارکرده خودرو و ماشین های صنعتی که داخل کوره پخت و تصفیه روغن حرارت داده می شود این کوره های معمولا تناژی معاد ۲۵ تن یا بیشتر دارد و در هر مرحله حدود ۱۵۰ بشکه روغن سوخته داخل کوره ریخته می شود .
بعد از اضافه شدن روغن کارکرده ماشین های صنعتی به نسبت بشکه روغن سوخته اسید سولفوریک ۹۸% اضافه می شود که اسید اضافه شده باعث جداسازی ناخالصی های روغن تصفیه شده و روغن پایه تصفیه دوم در کارخانه تصفیه روغن سوخته بدست می اید . و در نهایت خاک رنگبر به فرایند اضافه می شود که این خاک باعث می شود که رنگ روغن پایه تصفیه یا ریسایکل به حدود ۲٫۵ برسد و این رنگ برای تولید انواع روغن موتور مناسب است.

کارخانه تبدیل لجن اسیدی به قیر

کارخانه تبدیل لجن اسیدی به قیر

قیمت لجن اسیدی که در کارخانه تبدیل لجن اسیدی به قیر مورد استفاده قرار می گیرد بستگی به عرضه و تقاضای این محصول در کشور دارد . بدین ترتیب که در لیست شرکت های تصفیه روغن به تعداد زیاد در کشور وجود دارد وعمده این شرکت ها از فرایند اسیدی برای تصفیه روغن موتور استفاده می کنند و لذا این شرکت ها لجن ته کوره پخت را بعنوان ماده زائد به فروش می رسانند.
کارخانه تبدیل لجن اسیدی به قیر یکی از بزرگترین و بهترین شیوه های حفاظت از محیط زیست است که می توان با انتقال این لجن اسیدی ضمن حفاظیت از محیط زیست محصولی را تولید نمود که نیاز مصرف در داخل و خارج کشور دارد.

قیمت هر تن لجن اسیدی تصفیه روغن

قیمت هر تن لجن اسیدی تصفیه روغن

قیمت لجن اسیدی حاصل از تصفیه روغن سوخته حاصل می شود توافقی می باشد و شرکت های ایزوگام معمولا خریدار عمده این محصول هستند بنابراین می توان  لجن اسیدی این شرکت ها را توسط شرکت ها و  کارخانه های تولید ایزوگام به محصول مفید و با ارزش تبدیل می شود.
بنابراین می توان از تمام خروجی شرکت تصفیه روغن که روغن پایه صادراتی دارند می توان بهترین وبیشترین  بازخورد و بهترین صرفا اقتصادی را ایجاد نمود که این موضوع باعث رشد اقتصادی و ارزش افزوده بسیار زیاد از روغن سوخته تصفیه شده خواهد شد و صنعت کشور و شرکت های ایزوگام نیز در این خصوص مجدد ارزش افزوده ایجاد می کنند.

  • بیشتر بخوانید: نفت سنگین

منبع: https://101service.ir

 
[ جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید.].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil
نیکان اویلز