روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / پلیمر روانکار / فروش غلظت دهنده روغن پلیمر دوترال ۰۵۹

فروش غلظت دهنده روغن پلیمر دوترال ۰۵۹

فروش غلظت دهنده روغن که شامل انواع روغن صنعتی روغن هیدرولیک با استفاده از پلیمر غلظت دهنده روغن صنعتی کپ ۰۵۹ و یا pbr 1220.
فروش غلظت دهنده روغن و پلیمر دوترال ۰۵۹ و ۰۵۸ و خرید افزودنی های روغن در لینک http://servicenice.ir در دسترس شما می باشد.

فروش غلظت دهنده روغن 

فروش غلظت دهنده روغن 

فروش غلظت دهنده روغن برای استفاده برای روغن های صنعتی که شامل انواع روغن ۱۰ صنتعی روغن ۱۰ تصفیه شده و روغن واسکازین ۹۰ روغن واسکازین ۱۴۰ همچنین انواع روغن هیدرولیک بصورت عمده قابل استفاده می باشد . پایه استفاده شده برای انواع روغن صنعتی بصورت ترکیبی استفاده می شود و به همین دلیل می بایستی برای افزایش فلش روغن و افزایش ویسکوز روغن می بایستی از پلیمر های تعریف شده استفاده شود که در نهایت برای تامین این محصول می بایستی متناسب به محصولی که استفاده می شود می بایستی مقدار مشخصی از پلیمر توصیه شده برای این محصول اضافه شود همین موضوع عاملی خواهد بود تا بتوان روغن تولید شده با استاندارد تعریف شده قابل فروش در بازار داخلی و صادراتی باشد .
روغن های صادراتی استاندارد تعریف شده و مشخصی می باید داشته باشد و این استاندارد در حقیقت برگرفته از استاندارد جهانی این محصولات است و بر اساس همین استاندارد باید مزیت رقابتی و  استاندارد و کیفیت برای صادرات محصولات مورد نظر باشد.

قیمت غلظت دهنده پلیمر دوترال ۰۵۹

قیمت غلظت دهنده پلیمر دوترال 059

فروش عمده انواع پلیمر صنعتی برای استفاده در صنعت تولید روغن و روانکار شامل انواع مختلفی از برندهای متنوعی می باشد که در ایران نیز وجود دارد بنابراین برای رسیدن به کیفیت مناسب برای تولید روغن های مختلف نیاز است که بهترین مواد افزونی به روغن های اضافه شود. افزودنی های روغن های صنعتی و روغن های موتوری تفاوت عمده ای نسبت به هم ندارد و این محصولات برای تولید می بایستی علاوه بر افزودنی می بایستی مواد افزودنی دیگری نیز به این موارد اضافه شود که این مواد نیز شامل انواع مختلفی از انتی اکسیدان های روغن و همچنین ضد یخ مخصوص روغن که با بنام تجاری ppd شناخته می شود.
پلیمر های استفاده شده برای روغن دوترال ۰۵۹ و دوترال ۰۵۸ نیز جزو مواردی می باشد که ماهیت این محصول برای روغن های صنعتی استفاده بیشتری دارد و این محصول پلیمر ۰۵۹ دوترال می باشد.
برای خرید این محصول و باتوجه به بسته بندی پالتی ان فقط می توانید درخواست خرید پالت اعلام نمایید تا در نهایت بتوانیم بهترین قیمت را به شما پیشنهاد بدهیم لازم به ذکر است در پالت های تعریف شده بسته بندی بصورت قالب و یا بیل ۲۵ کیلویی می باشد که درنهایت برای استفاده از بیل ۲۵ کیلویی می بایستی ابتدا این محصول اسیاب شده و بعد از اسیاب در دمای تعریف شده به روغن صنعتی و یا محصول تولید شده اضافه می شود.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید.].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

قیمت pbr شازند پلیمر غلظت دهنده 10 - 50

قیمت pbr شازند پلیمر غلظت دهنده ۱۰ – ۵۰

قیمت pbr شازند ارزان ترین پلیمر برای تولید روغن صنعتی و پلیمر غلظت دهنده روغن …

نیکان اویلز