روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن موتور / صادرات روغن موتور پاکستان ۲۰W50

صادرات روغن موتور پاکستان ۲۰W50

صادرات روغن موتور پاکستان از ایران برای انواع روغن موتور بنزینی و صادرات انواع روغن موتور دیزلی با گرید ۲۰W50 و SAE50.
فروش مواد اولیه مورد نیاز برای تولید انواع روغن  http://serviciha.ir در لینک زیر قابل دسترس می باشد.

صادرات روغن موتور پاکستان

فروش روغن موتور دیزلی 20W50

مستحضر می باشید برای صادراتی هر محصولی از ایران به هر مقصدی از دنیا می بایستی شرایطو ضوابط تعریف شده برای این ارسال حاکم باشد. مهمترین موضع به کیفیت محصول تولید شده و استاندارد سازی  این محصولات بر می گردد که بر اساس مواد اولیه وافزودنی های اضافه شده به روغن های موتوری و دیزلی شرایط و کیفیت متفاوتی خواهد داشت.
صادرات همه محصولات از جمله انواع روغن های موتوری و روانکار های نیازمند تمهیداتی می باشد که از قبل می بایستی شرایط و ضوابط تعریف شده و مشخصی برای این محصولات وجود داشته باشد تا بتوان بصورت رسمی محصول در بسته بندی های تعریف شده اظهار شود و قابلیت صادرات بعد از چک گمرک مبدا و بررسی و مطابقت محصول تولید شده با استاندارد های تعریف شده کنترل و در نهایت بتوان محصول را اظهار نمود.
شرایط جغرافیایی کشور پاکستان مشابه ایران می باشد از این رو مصرف انواع روغن های دیزلی در این کشور بصورت کلی مطرح می باشد و تناژ بالایی نیز برای صادرات و این محصولات مورد نظر تجار و بازرگانان پاکستان می باشد.

فروش روغن موتور دیزلی ۲۰W50

فروش روغن موتور دیزلی 20W50

صادرات روغن موتور پاکستان یکی از هزاران محصولی می باشد که از ایران به این کشور بصورت مستمر انجام می شود فروش انواع محصولات صادراتی و انجام تمامی امور گمرکی مرتبط در نهایت بعد از اثبات کیفیت و قیمت مناسب محصول قابل انجام خواهد بود و همه این موضوعات در نهایت می بایستی توسط خریداران نهایی روغن در پاکستان تست و تایید نهایی این محصول انجام شود تا بتوان از این محصول استمرار تولید را ایجاد نمود.
اهمیت استفاده از انواع روغن های دیزلی و بنزینی برای مصرف در خودروها و تعویض به موقع این محصولات می بایستی بصورت قطعی مورد نظر خریداران و فروشندگان این محصول و انواع روانکار های مشابه باشد تا بهترین نتیجه برای رسیدن به قیمت مناسب محصول با کیفیت حاصل گردد.
فروش محصول و انواع روانکار برای ارسال و مصرف داخلی و صادراتی بصورت بر اساس سطح کیفیت و طبقه بندی انواع روغن ها قابل انجام می باشد که در این میان انواع روغن های موتوری نیز با توجه به سطح کیفیت متفاوت قیمت گذاری می شود و رده کیفیت روغن برای استفاده در خودروهای مختلف تعریف شده است.

 

 
[ جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید.].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

The price of bulk motor oil 10w40 20w50 sm sn sl

قیمت روغن موتور فله ای ۱۰w40 20w50 sm sn sl

قیمت روغن موتور فله ای و تولید انواع روغن موتور فله بنزینی و روغن موتور …

نیکان اویلز