روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن پایه / صادرات روغن پایه بشکه ۱۸۵ کیلویی

صادرات روغن پایه بشکه ۱۸۵ کیلویی

صادرات روغن پایه sn 150- 350- 500 با رنگ کمتر از ۱ در بشکه ۱۸۵ کیلویی خالص یا صادرات روغن بصورت فله با اظهار و گمرک.
در خصوص مواد افزودنی روغن پایه و مشاده انالیز این محصول می توانید از سایت http://servicenice.ir  زیر بازدید نمایید.

صادرات روغن پایه

صادرات روغن پایه

انواع روغن های پایه به دلیل کاربری زیاد و همچنین تولید همه انواع روغن های صنعتی و خودرویی از روغن پایه که تشکیل دهنده ۹۰% ارزش وزنی این روغن های می باشد در تجارت بین الملل بسیار حائز اهمیت می باشد از این رو این محصول که عموما در کشورهای تولید کننده نفت به مقدار بسیار زیادی وجود دارد و حاصل از تصفیه نفت خام نیز می باشد که بعنوان روغن ویرجین شناخته می شود بنابراین روغن پایه ویرجین تولید پالایشگاه های کشور مثل پالایش نفت بهران و شرکت نفت سپاهان و غیره می باشد.
بیشترین صادرات انواع روغن پایه شاید بتوان بصورت تقریبی گفت که ۵۰% روغن تصفیه دوم می باشد و ۵۰% روغن پایه ویرجین است که در نهایت بخشی از سبد صادراتی کشور ما را روغن پایه تشکیل می دهد.
مستحضر می باشید که روغن روغن پایه به نوعی خام فروشی محصوب می شود بنابراین ترجیحا صادرات انواع روغن موتور ظرفیت و ارزش افزوده بیشتری به نسبت روغن پایه خام ایجاد می کند.

قیمت -۳۵۰-۵۰۰ -sn150 صادراتی

قیمت -350-500 -sn150 صادراتی

ارزش گذاری و قیمت گذاری انواع روغن پایه به کیفیت این محصول کاملا ارتباط مستقیم دارد بدین صورت که می بایستی پارمترهای اصلی روغن مورد توجه باشد مثلا در فلش روغن پایه برای روغن پایه ۱۵۰ حداقل ۱۸۰ و حداکثر به ۲۱۰ خواهد بود که در برخی موارد همکاران ما روغن پایه ۱۵۰ را با فلش ۲۱۰ بجای روغن پایه ۳۵۰ به خریدار عرضه می نماید.
در صادرات روغن موارد بعدی و مهم دیگری نیز وجود دارد که می توان به رنگ روغن و همچنین ویسکوزیته ۱۰۰ درجه روغن و ویسکوزیته index اشاره داشت.
معمولا قیمت نهایی این محصول در بندر عباس بصورت fob به خریدران این محصول اعلام می شود که بتوان بهترین شرایط را به لحاظ قیمت گذار و عملکرد محصول لحاظ نمود.
عمده فروش روغن از ایران به دلیل دارا بودن مرزهای دریایی به کشورهای بزرگ دنیا از طریق مرزهای دریایی می باشد و در نتیجه برای خریداران این محصولات به صرف است که از این مسیر برای انتقال کالای های خود به مقصد اقدام نمایند. هر چند کشورهای دیگر که خریداران این محصول هستند نیز بر اساس نیاز می بایستی الزاما از مرزهای زمینی بدین منظور استفاده کنند که در نهایت با اصلاح و بهبود نوع بسته بندی نیز شرایط متفاوتی را برای این افراد ایجاد می شود.

 

 

 
[ جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید.].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

The price of base oil fob Bandar Abbas 150-300-500

قیمت روغن پایه فوب بندرعباس ۱۵۰-۳۰۰-۵۰۰

قیمت روغن پایه و تحویل روغن پایه sn150-sn350-sn500 فوب بندرعباس با کانتین و فلکسی به …

نیکان اویلز