روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن موتور / فروش روغن موتور ۱۲۰۰۰ کیلومتر کار کرد

فروش روغن موتور ۱۲۰۰۰ کیلومتر کار کرد

فروش روغن موتور با قابلیت استفاده برای ۱۲۰۰۰ کیلومتر کارکرد مفید در انواع روغن موتور بنزینی برای خودرو پژو پراید و خودروهای وارداتی . برای مشاهده مواد افزودنی روغن و انواع روغن ها لینک  http://serviciha.irزیر را دنبال کنید.

فروش روغن موتور ۱۲۰۰۰

فروش روغن موتور 12000

فروش روغن موتور با برندهای بسیار زیاد در داخل کشور در حال انجام می باشد و شرکت های زیادی انواع روغن موتور بنزینی و دیزلی را با استاندارد های متفاوت در بازار خرید و فروش این محصول عرضه می کنند و این روغن ها همگی می بایستی بر اساس نوع ماده اولیه استفاده شده برای تولید این محصولات استاندارد سازی شده باشه و همین استاندارد مبنای کار و عملکرد این محصول بر اساس مجوزهای تولید این محصولات خواهد بود.
فروش و تولید انواع روغن موتور بر اساس استانداردهای تعریف شده می بایستی شرکت تولید کننده این محصول ابتدا نسبت به گرفت مجوز و استاندار سازی این محصولات برای سطح کیفیت مختلف روغن مثلا sl اقدام نماید و پس از انجام این فرایند و ارائه نمونه به اداره استاندارد بر اساس مواد اولیه و افزودنی های اضافه شده به روغن مجوز برای تولید روغن به کیفیت های ثبت شده و نمونه های ارائه شده صادر می شود که تغییر دراین فرایند و فرمول محدودیت هایی را قعطا ایجاد می نماید.

قیمت روغن ماشین با کارکرد ۱۲۰۰۰ کیلومتر

قیمت روغن ماشین با کارکرد 12000 کیلومتر

روغن موتور به عنوان یک عنصر حیاتی در در تمامی تجهیزات و دستگاه های تولید و صنعتی استفاده مستمر و دائمی دارد از این رو نوع روغن استفاده شده در نهایت امر و شرایط دمایی و محیطی استفاده از این محصول تعیین کننده کیفیت خواهد بود و این کیفیت نیز بر اساس استاندارد های تعریف شده تولید و می شود و قیمت و مواد افزودنی استفاده قیمت نهایی محصول را مشخص می نماید.
کارکرد روغن موتور بر اساس کیلومتر کارد خودرو تعریف می شود بدین صورت که روغن های موجود در بازار خرید و فروش این خودروها معمولا حدود ۸۰۰۰ کیلومتر اثر بخشی دارد و برای افزایش این مقدار یا کارکرد بیشتر روغن قطعا افزودنی های اضافه شده به روغن برای افزایش کیفیت نقش کلیدی و اساسی خواهد داشت و این موضع و افزایش عملکرد و کیفیت روغن موتور در نهایت تحت تاثیر مواد اولیه خواهد بود.
در نگاه معمول جامعه به دلیل منفعت بردن ازتعویض سریع روغن و فروش روغن سوخته معمولا تعویض روغن در زمانی طولانی تر از ۷۰۰۰ کیلومتر یا ۸۰۰۰ کیلومتر توصیه نمی شود ولی در صورتی که این منطق و این روش در خودروهای روز دنیا با قابلیت کارکرد حدود ۴۰۰،۰۰۰ کیلومتر نیز وجود دارد و اساسا کیفیت روغن باعث استفاده در کارکرد های بالا می شود.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید.].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

The price of bulk motor oil 10w40 20w50 sm sn sl

قیمت روغن موتور فله ای ۱۰w40 20w50 sm sn sl

قیمت روغن موتور فله ای و تولید انواع روغن موتور فله بنزینی و روغن موتور …

نیکان اویلز