روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن موتور / قیمت روغن موتور | بزرگترین مرکز خرید و فروش انواع روغن خودرو

قیمت روغن موتور | بزرگترین مرکز خرید و فروش انواع روغن خودرو

قیمت روغن موتور در برندهای مختلف متفاوت است . لیست قیمت روغن موتور و قیمت روغن موتور بهران یا قیمت روغن موتور ایرانول بهترین روغن موتور ۱۰w40  همچنین قیمت روغن موتور کاسترول و قیمت روغن موتور توتال یا روغن موتور elf  را می توانید از سایت بازرگانی روغن نیکان با قیمت درب کارخانه دریافت نمایید .
روغن موتور که نقش خون در رگ های موتور دارد، از ترکیباتی چون روغن پایه و مواد افزودنی تولید می شود. ابتدا در پالایشگاه از نفت خام لوبکات تولید می شود، و بعد به عنوان ماده اولیه واحد روغن سازی به واحد استخراج فرستاده می شود. قیمت روغن موتور را می توانید از سایت های فروشندگان معتبر به دست آورید. کیفیت محصول شرکت های مختلف تعیین می کند که چه میزان به مصرف کننده اهمیت داده می شود.قیمت روغن موتور | بزرگترین مرکز خرید و فروش انواع روغن خودرو

لیست قیمت انواع روغن موتور

لیست قیمت انواع روغن موتورلیست قیمت انواع روغن موتور را می توانید، قیمت روغن موتور در سایت های تولیدکنندگان و نمایندگی های آنها بیابید. روغن موتور چیست؟ و چگونه تولید می شود؟ روغن موتور بنزینی را شرکت های تولید کننده ی روغن موتور ایرانی و روغن موتور خارجی تولید می کنند. خرید اینترنتی روغن موتور می تواند به شکل عمده فروشی روغن موتور شکل گیرد. برندهای برتر روغن موتور، روغن موتور درجه یک و روغن موتور ارزان را تولید می کنند.

تولید کنندگان برتر روغن موتور در کشور

تولید کنندگان برتر روغن موتور در کشورتولیدکنندگان برتر روغن موتور در کشور محصولات با کیفیتی تولید می کنند. برای انتخاب یک روغن موتور باکیفیت خوب، عوامل و پارامترهای مختلفی باید مدنظر قرار گیرد. قیمت روغن موتور یک روغن موتور مرغوب، دارای گرانروی مناسب و ضریب اصطکاک بسیار پایین بوده و توانایی روانکاری بخش‌های مختلف و قطعات متحرک موتور را داراست. ضمنا روغن موتور علاوه بر سازگاری با ترکیبات پلیمری موجود باید دارای اثرات بازدارندگی خوبی در مقابل زنگ زدگی، خوردگی، اکسیداسیون و سایش باشد.
از لحاظ گرانروی، روغن‌ها به دو بخش تقسیم می‌شوند. الف) روغن‌های تک درجه‌ای: روغنی است که فقط توانایی کار در دمای بالا یا در دمای پایین را دارد. ب) روغن‌های چند درجه‌ای یا چهار فصل: روغن‌هایی که به چهار فصل معروف هستند،
توانایی کار در دمای بالا و پایین را همزمان دارا هستند.فروش روغن موتور به شکل های مختلفی صورتی می گیرد. روغن موتور پراید را می توانید از سایت اینترنتی معتبر عرضه روغن موتور خریداری کنید. این نوع خرید در واقع به صرفه ترین و ارزانترین خرید این نوع روغن موتور است.

عمده فروشی روغن موتور

عمده فروشی روغن موتورعمده فروشی روغن موتور در شهر های مختلف صورت می گیرد. وبه دو صورت حضوری و اینترنتی انجام پذیر است. انواع روغن‌ موتور: الف) مینرال: روغنی است که بر پایه نفت خام ساخته می‌شود و سال‌هاست در خودروها به کار می‌رود. ب) سنتتیک: روغنی است که از ترکیبات شیمیایی یا پلیمراسیون هیدروکربن‌ها تولید می‌شود، نه از تصفیه نفت خام.
قیمت روغن موتور که این نوع روغن اولین بار در موتورهای جت به کار گرفته شد و به دلیل مزایایی که نسبت به نوع مینرال داراست، در سالیان اخیر مصرف آن در خودروها نیز فزونی یافته است. برخی مزایای این روغن عبارت است از: کاهش مصرف روغن به دلیل عمر بیشتر آن، غیرخورنده و غیرسمی بودن، تبخیرشوندگی پایین، دمای سوختن بالا، مقاومت در برابر اکسیداسیون بالا، دارا بودن شاخص ویسکوزیته بالا به صورت طبیعی (عکس‌العمل سریع در مقابل تغییرات دما)، کاهش مصرف سوخت تا ۲٫۴ درصد و نقطه روان شدن پایین.

انواع روغن موتور بنزینی

انواع روغن موتور بنزینیقیمت روغن موتور و انواع روغن موتور بنزینی مخصوص وسایل بنزینی است. سوخت روغن موتور: در سال‌ های گذشته سربی که برای احتراق بهتر به بنزین اضافه می‌شد، پس از ورود به روغن موتور باعث اکسیده‌شدن سریع‌ تر روغن و افت کیفیت روغن می‌گردید، که خوشبختانه در حال حاضر این عنصر حذف شده است.
قیمت روغن موتور و بنزین با اکتان پایین به دلیل ایجاد احتراق ناقص باعث اضافه شدن دوده به روغن می‌شود که این موضوع نیز باعث کاهش خاصیت روانکاری روغن می‌شود. استفاده از بنزین‌های سوپر متناسب با تکنولوژی موتور، این مشکل را تا حد زیادی بر طرف می‌کند.
تعویض روغن موتور: با پیشرفت تکنولوژی ساخت موتورها، شرایط کارکرد موتور از لحاظ افزایش دور، نسبت تراکم بالا، دمای احتراق بیشتر، فشار زیادتر به یاتاقان‌های ثابت و متحرک بیشتر شده است. به همین خاطر سازندگان روغن موتور را بر آن داشته تا روغن‌هایی متناسب با تکنولوژی موتورها یا زمان تعویض بیشتر تولید نمایند.

انواع روغن موتور دیزلی

انواع روغن موتور دیزلیقیمت روغن موتور و انواع روغن موتور دیزلی با کیفیت توسط بهترین شرکت ها تولید می گردد. موارد مهم در انتخاب روغن موتور: ۱) از روغن فله به هیچ وجه استفاده نکنیم. ۲) گرانروی آن را مد نظر داشته باشیم. (کتابچه اتومبیل) ۳) کیفیت مناسب خودرو را انتخاب کنیم. (کتابچه اتومبیل) ۴) و مهم‌تر از همه این‌که همیشه از یک نوع روغن موتور و یک شرکت معتبر استفاده شود، چون فرمول شیمیایی مواد افزودنی شرکت‌ها متفاوت بوده و در تخلیه روغن کهنه مقداری از آن داخل موتور باقی می‌ماند اگر نوع روغن تغییر کند تاثیر نامطلوبی بر روغن (از نظر انجام وظایف) خواهد داشت.
قیمت روغن موتور و چرای روغن موتور باید تعویض شود؟ شاید به دفعات شنیده یا خوانده باشید که روغن موتور را در هر ۵۰۰۰ تا ۱۰ هزار کیلومتر یا بیشتر باید تعویض کرد. دلیل ذکر این اعداد برای کارکرد روغن چیست و چرا برای روغن‌های مختلف متفاوت است؟ روغن از زمان شروع به کار موتور در معرض اکسیده‌شدن و تجزیه حرارتی قرار گرفته و روغن پایه آن آلوده شده و از کیفیت آن کاسته می‌شود و همچنین مواد افزودنی استاندارد آن نظیر مواد افزودنی پاک‌کننده نیز مصرف می‌شود.

بزرگترین مرکز خرید و فروش روغن موتور در کشور

بزرگترین مرکز خرید و فروش روغن موتور در کشورقیمت روغن موتور و بزرگترین مرکز خرید و فروش روغن موتور در کشور به ارائه محصولات با کیفیتی می پردازد. علت سیاه شدن روغن موتورچیست؟ این تصور که سیاه شدن روغن نشانه خراب شدن و پایین آمدن کیفیت آن است، صحیح نیست.
اگر در موتور خودرو روغن پس از مدتی تغییر رنگ ندهد و اصطلاحا سیاه نشود، ‌باید در سریع‌ترین زمان آن را تعویض کرد زیرا سیاه شدن روغن به علت خاصیت پاک‌کنندگی دوده ناشی از احتراق و جذب ذرات معلق و ناخالصی روغن موتور است. قیمت روغن موتور در غیر این صورت، ذرات ناخالصی و دوده روی قطعات متحرک موتور رسوب کرده و باعث جلوگیری از انتقال حرارت، ساییدگی زودرس قطعات، روغن‌سوزی، کاهش راندمان و توان موتور می‌شود.
عوامل موثر در زمان کارکرد روغن موتور: ۱) شرایط کاری موتورها، مانند رانندگی با سرعت بالا، رانندگی با بار بیش از حد استاندارد در جاده‌هایی با شیب زیاد، درجا کار کردن زیاد موتور در ترافیک‌های سنگین و رانندگی در جاده‌های خاکی و گرد و غبار به مدت طولانی. ۲) کیفیت احتراق موتور (تنظیم به موقع موتور و رفع ایرادات برقی و سوخت‌رسانی) ۳) کیفیت روغن موتور و سوخت مصرفی ۴) کیفیت فیلترهای هوا و روغن و تعویض به‌موقع آنها

برند های برتر روغن موتور موجود در بازار

برند های برتر روغن موتور موجود در بازاربرند های برتر روغن موتور موجود در بازار محضصولات عالی را تولید می کنند. روغن موتورها از نظر میزان مواد افزودنی و نوع آن براساس سطح کیفی و استاندارد جهانی API که علامت اختصاری موسسه نفت آمریکاست دسته بندی میشوند. دراین دسته بندی روغن موتور ها ابتدا به نوع روغنهای سواری که با علامت اختصاری S=Station به معنی سواری یا بنزین سوز، و روغن موتورهای دیزل یا گازوئیل سوز که با علامت اختصاری C=Commercial تقسیم بندی می شود.
قیمت روغن موتور  پس از آنکه مشخص شد این روغن موتور متناسب با چه نوع سوختی است، از حروف لاتینی استفاده میشود که بیان میکند سطح کیفی این روغن موتور چقدر است. این حروف از A شروع و تاکنون به Nختم می شود. به این ترتیب API SA, API SB, …, API SL, API SM, API SN که سطح کیفی API SN بیشتر و بالاتر از روغن موتورهای دیگر است.

بهترین مرکز عرضه روغن موتورهای ایرانی و خارجی

بهترین مرکز عرضه روغن موتورهای ایرانی و خارجیبهترین مرکز عرضه روغن موتورهای ایرانی و خارجی را می توانید در مرکز شهر خود بیابید. روغن موتور دو قیمت روغن موتور وظیفه اصلی را در موتور خودروها انجام می دهد که عبارت است از: روان کاری، تمیزکاری.
بسته به نوع موتور از لحاظ قدرت و سرعت تولیدی و همچنین آلیاژهای به کار رفته در قطعاتی چون پیستون، سیلندر، سوپاپ و یا قطعات لاستیکی و خاص مانند کاسه نمد، واشرها، یاطاقان و… روغن موتور مناسب می تواند عملیات روان کاری و تمیزکاری را به صحیح ترین شکل ممکن انجام دهد. این روغن موتور را کارخانه سازنده خودرو در دفترچه راهنمای خودرو تعیین می نماید.
قیمت روغن موتور  به طور مثال روغن موتور مناسب پراید در دفترچه این خودرو به طور کامل توضیح داده شده است. روغن موتور کاربردهای زیادی دارد از جمله انها می توان به موارد زیر اشاره کرد: اصطکاک و ساییدگی بین قطعات موتور خودرو را به حداقل میرساند آلودگی ها وذرات لجنی رسوب شده حاصل از کارکرد و احتراق موتور را به خودگرفته و قطعات داخل موتور را تمیز نگه میدارد ،باعث کاهش گرمای حاصل از کارکردن موتورو باعث خنک شدن موتور می شود واز طریق آبندی کردن قطعات باعث روان شدن حرکت قطعات میشود.

سفارش روغن موتور اصل

سفارش روغن موتور اصلقیمت روغن موتور و سفارش روغن موتور اصل را می توانید از طریق سایت فروش آنلاین انجام دهید. روغن موتور از ترکیب روغن های پایه و ادتیوها (افزودنی ها) بدست می آید.روغن های پایه روغن استفاده شده در تولید روغن موتور ها انواع مختلفی دارند و میتوان آنها را به پنج گروه دسته بندی کرد. روغن-های پایه معدنی (مینرال)، روغن های پایه سنتتیک (روغن های مصنوعی) ، روغن های نیمه سنتتیک (که ترکیبی از روغن های پایه معدنی و روغن های سنتتیک هستند)،
روغن های پایه گروه ۳(:GIIIکه به روغن های پایه نسل جدید معروفند و به نوعی از بهینه سازی روغنهای پایه معدنی بدست می آیند و در تولید روغن موتور های جدید از آنها استفاده میشود) وآخرین گروه نیز روغنهای پایه تصفیه ای هستند که در ایران جهت تولید روغن موتورهای مونوگرید و روغنهای با سطح کیفیت پایین استفاده می شود .
در حالیکه روغنهای پایه تصفیه دوم همانند آهنهای قراضه بوده و در کشورهای فوق صنعتی از قبیل ایالات متحده آمریکا خوراک اصلی شرکت های تولید کننده روغن موتور میب اشند، در کشور ما بدلیل پایین بودن دانش فرآوری روغن های پایه تصفیه، جهت تولید روغن های موتور با کیفیت بالا از روغن های پایه تصفیه اول یا همان پالایشگاهی که از فرآوری نفت خام بدست می اید، استفاده می شود.

نکات مهم در انتخاب روغن موتور مناسب

نکات مهم در انتخاب روغن موتور مناسبنکات مهم در انتخاب روغن موتور مناسب را حتما در نظر داشته باشید. اSAE در روغن موتور: مخفف Society Of Automotive Engineers به معنای انجمن مهندسین خودرو می باشد که مشخص کننده واحد دانسیته یا گرانروی روغن موتور است.
روی ظرف روغن موتور برای مثال نوشته شده ASE 10W40 که ۱۰W نشاندهنده گرانروی روغن در سردترین دما (W مخفف Winter به معنای زمستان) می باشد. هر چقدر این عدد کمتر باشد قابلیت استفاده روغن در دماهای سرد افزایش خواهد یافت. عدد پایانی ۴۰ نشان دهنده میزان گرانروی روغن در گرم ترین دمای محیط است.
قیمت روغن موتور را هر چقدر این عدد بیشتر باشد قابلیت استفاده از روغن در دماهای بالای محیط افزایش خواهد یافت. SAE های مختلف در روغن موتور ها مشاهده می گردند مانند ۵W30 یا ۱۰W50 یا ۲۰W50 و… که علاوه بر موارد فوق نشان دهنده Multi Grade بودن یا چهار فصل بودن روغن نیز می باشد. رعایت نکات زیر باعث بالا رفتن عمر روغن موتور شما می شود: از ترکیب چندین روغن موتور با یکدیگر جدا خودداری کنید بعد از روشن شدن ماشین اجازه دهید تا ۱۵ ثانیه در جا کار کند. با هربار تعویض روغن، فیلتر ان را نیز تعویض کنید.

فروشگاه مجازی معتبر عرضه انواع روغن موتور

فروشگاه مجازی معتبر عرضه انواع روغن موتورفروشگاه مجازی معتبر عرضه انواع روغن موتور به ارائه بهترین محصولات می پردازد.  وجود آمدن اصطکاک زمانی اثر منفی خود را نشان می‌دهد که ما با قطعات حساس و درهم پیچیده‌‌ای رو به‌ رو هستیم که در کنار یکدیگر موتور یک خودرو را به وجود آورده‌اند.
نزدیکی زیاد قطعات فولادی به هم که گاه تا اندازه‌های میلی‌متری می‌رسند از یک‌سو و سرعت فعالیت بسیار زیاد آنها در محیطی بسته به نام بلوکه موتور از سوی دیگر لزوم وجود مایعی را که در سریع‌ترین زمان ممکن بین اجزای تشکیل‌دهنده موتور قرار گرفته و وظیفه روانکاری را در این مجموعه به عهده بگیرد بیش از پیش ضروری می‌نمایاند.
قیمت روغن موتور و  روغن موتور از ترکیب روغن پایه نفتی به اضافه افزودنی‌ها به دست می‌آید و وظایف مهمی دارد که عبارتند از: روانکاری (کاهش‌دهنده اصطکاک بین قطعات)، کاهش سایش قطعات موتور، شست‌و‌شوی داخل موتور و تمیز نگهداشتن قطعات داخل موتور از دوده و ترکیبات حاصل از تجزیه روغن و رسوبات بین قطعات، آب‌بندی کامل بین سیلندر و پیستون.

راهنمای خرید روغن موتور باکیفیت

راهنمای خرید روغن موتور باکیفیتراهنمای خرید روغن موتور با کیفیت به شما کمک می کند، محصول خوبی را خریداری کنید. روغنهای پایه به تنهایی توانایی محافظت از قطعات موتور و انجام عملیات در موتور را ندارند، و اگر فرض کنیم که روغن موتور فقط روغن پایه باشد، کارایی آن بیش از ۱۵۰۰ کیلومتر نبوده و بایستی آن را زود به زود تعویض نمود.
لذا مواد افزودنی مختلفی اختراع گردید که به روغنهای پایه اضافه شده و سبب بهبود کارایی روغن موتور میشود . میتوان گفت که روغن های پایه همانند زرده تخم مرغ در تولید شامپو بوده و افزودنیها شامل ویتامینها ، نرم کننده ها ، ضدشوره ها، مواد پروتئینی و کف کننده ها میباشد.لذا روغن موتور به معنی ترکیبی از روغنهای پایه و بسته افزودنی ویژه ای میباشد که سبب بهبود عملکرد موتور میشود.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید.].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

The price of bulk motor oil 10w40 20w50 sm sn sl

قیمت روغن موتور فله ای ۱۰w40 20w50 sm sn sl

قیمت روغن موتور فله ای و تولید انواع روغن موتور فله بنزینی و روغن موتور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نیکان اویلز