روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن تصفیه / فروش روغن ۱۰ تصفیه دیسلاتور

فروش روغن ۱۰ تصفیه دیسلاتور

فروش روغن ۱۰ تصفیه دیسلاتور و روغن ۱۰ صنعتی همچنین واسکازین ۱۴۰ و واسکازین ۲۵۰ و روغن هیدرولیک و روغن ۵۰ روانکاری.
برای تولید روغن ۱۰ و تحویل از انبار یا خرید مواد اولیه تولید روغن تصفیه از لینک  http://servicenice.irاستفاده و در دسترس شما می باشد.

فروش روغن ۱۰ تصفیه

فروش روغن 10 تصفیه

مصرف انواع روغن های تصفیه که در واقع از تصفیه روغن سوخته بدست می اید و طی فرایندی کامل ابتدا از روغن سوخته اب جداسازی می شود و در مرحله بعد ناخالصی های داخل روغن سوخته جداسازی می شود. این ناخالصی ها شامل انواع اضافات گازوئیل مواد سوختی دیگر می باشد یا ممکن است مقداری اب نیز به روغن سوخته اضافه شده باشد. در مجموع بعد از انجام فرایندهای حرارت دهی به روغن اضافات ذکر شده از روغن حذف شده و فقط روغن باقی می ماند.
فروش روغن ۱۰ تصفیه و تولید این روغن بعد از مرحله حرارت دادن به روغن می بایستی ناخالصی های معلق داخل روغن توسط فیلتر های مخصوص گرفته شود . این ناخالصی ها شامل انواع براده های آهن یا ذرات معلق باقی مانده در روغن می باشد که درنهایت توسط فیلتراسیون کاملا جذب و رفع می گردد. و مرحله آخر تصفیه روغن شامل رنگبری روغن هستش که بعد از این فرایند رنگ روغن از درجه ۴٫۵ یا ۵ به درجه حدود ۲ رسانده می شود و در حقیقت این روغن برای مصارف روانکاری قابل استفاده می باشد.

قیمت روغن دیسلاتور روانکاری

قیمت روغن دیسلاتور روانکاری

مصرف انواع روغن تصفیه ۱۰ برای فرایندهایی که روانکاری عمومی مورد نظر است استفاده می شود از این رو انواع روغن ۱۰ که بر اساس مراحل توضیح داده شده در بالا انجام می شود با قابلیت چرب مختص به روغن تصفیه شده قادر به انجام علمیات روانکاری و خنک کاری در فرایند های کاری می باشد.
قیمت روغن ۱۰ تصفیه که توسط پالایشگاههای تولید روغن نیز تولید به بازار عرضه و فروش انواع روانکار ها ارسال می شود شامل قیمت بالایی به نسبت انواع روغن ۱۰ تولید شده از روغن تصفیه است و شاید بتوان گفت کیفیت این محصولات تفاوت زیادی ندارد ولی درنهایت قابلیت و عملکرد این محصول کاملا متفاوت بوده و در نهایت با قیمت بسیار مناسب نسبت به روغن ۱۰ پالایشگاهی برای عرضه برای مجموعه های تولیدی صنعتی بصورت عمده انجام می شود.
طی سالهای اخیر افزایش قیمت محصولات روانکاری شرایطی را ایجاد کرده که در نهایت قیمت محصولات روانکاری باعث افزایش هزینه های تولید شده است و همین موضوع باعث شده است هزینه های تمام شده افزایش یافته و حاشیه سود نیز کاهش می یابد بنابراین بسیار مهم است که بتوان با خرید بصرفه روغن ۱۰ تصفیه بتوان هزینه های تمام شده این محصول را با خرید از ما کاهش دهید.

 

 
[ جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید.].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Industrial Oil Refining Company is the second largest company

شرکت تصفیه روغن صنعتی | شرکت تصفیه دوم روغن

شرکت تصفیه روغن صنعتی که خرید و فروش روغن پایه تصفیه دوم را انجام می دهند . در لیست کارخانه های تصفیه روغن سوخته که شامل کارخانه های تصفیه روغن سوخته اشتهارد نیز می شود که اغلب این شرکت ها صادرات روغن پایه تصفیه دوم را نیز انجام می دهند و حتی اظهار و تحویل روغن پایه تصفیه دوم نیز fob قابل انجام است .

نیکان اویلز