روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / گریس / قیمت گریس کوچک گریس ۰٫۵ کیلویی نسوز گرمی

قیمت گریس کوچک گریس ۰٫۵ کیلویی نسوز گرمی

قیمت گریس کوچک شامل گریس ۰٫۵ کیلویی معمولی کلسیم و شاسی و گریس نسوز گرمی ۱۰۰ الی ۳۰۰ گرمی گریس نسوز لیتیوم و سیلیکونی.
مواد اولیه تولید گریس و ظرف بسته بندی این محصول در لینک  http://servicenice.ir در دسترس می باشد.

قیمت گریس کوچک

قیمت گریس کوچک

قیمت گریس کوچک شامل انواع گریس های معمولی یا گریس شاسی با رنگ قهوه ای یا خرمایی و برای مصارف عمومی روانکاری استفاده می شود. همچنین انواع گریسهای معمولی سایز بزرگ که از ۱-۳-۵-۷-۱۷-۵۰-۱۸۰ کیلویی بسته بندی و برای استفاده در بازار مصرف داخل و خارج بصورت عمده عرضه می شود را شامل می گردد.
گریس های نسوز نیز به دلیل مصرف محدود و همچنین مصرف در جچم های کم تر به دلیل اینکه در بخش خدماتی مصرف این گریس محدود می باشد از انواع گریس های نسوز با قابلیت ها و قیمت های متفاوتی عرضه و بصورت کلی گریس نسوز گرمی با تعداد زیاد در بازار خرید و فروش این کالا بصورت مستمر عرضه می شود.
گریس های نسوز شامل گریس لیتیوم و گریس های سیلیکون یا گریس نسوز بنتون برای مصارف خدماتی که عموما مصرف کمتری دارد ولی البته این بسته بندی برای صنایع و کارخانه های تولید عددی کاملا متفاوتی را شامل می شود. که بسته بندی گریس نسوز برای صنایع از حدود سطل ۱۸ کیلویی و در نهایت بشکه ۱۸۵ کیلویی خواهد بود.

فروش گریس ۰٫۵ کیلویی

فروش گریس 0.5 کیلویی

قیمت گریس در ابعاد کوچک و فروش عمده مزایا و معایبی دارد که به شرح ذیل می توان به ان اشاره داشت. در خصوص بسته بندی با ابعاد کوچک بزرگترین محدودیت این نوع بسته بندی برای تولید کننده گریس است که در نهایت برای تامین می بایستی انواع ظروف با ابعاد مورد نظر تامین نماید. ضمن اینکه هزینه های دستگاه پرکن و بسته بندی با ابعاد گریس کوچک در نهایت بیشتر از انواع گریس های بزرگتر خواهد بود.
اما برای مصرف کننده انواع گریس نسوز به دلیل قیمت بالای انواع گریس نسوز در مقایسه با گریس های ارزان تمایل به خرید حجم کمتر بسیار بیشتر می باشد که در نهایت مهم ترین مزیت برای خریدران انواع گریس با ابعاد کوچک برای مصرف کننده گریس می باشد.
شایان ذکر است که برای رسیدن و بهره برداری از تولید محصولی با کیفیت مثل انواع گریس می بایستی شرایط و امکانات زیادی دراین خصوص مورد نظر قرار بگیرد و در صورتی که بتوان فرایند تولید گریس از تامین مواد اولیه این محصول پر مصرف تا تولید و فروش این محصول را در اختیار داشته باشید بیشترین مزیت برای تولید کننده به لحاظ ارزش افزودن محصول خریداری شده و برای مصرف کننده هزینه پرداخت هزینه کمتر به دلیل مزیت رقابتی این نوع تولید می باشد.

 

 
[ جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید.].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

The price of 15 kilos of grease, a bucket of fireproof grease

قیمت گریس ۱۵ کیلویی گریس نسوز سطلی

قیمت گریس ۱۵ کیلویی با بسته بندی گریس نسوز پایه لیتیوم و گریس نسوز سطلی …

نیکان اویلز