روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن پایه / قیمت روغن پایه فوب بندرعباس ۱۵۰-۳۰۰-۵۰۰

قیمت روغن پایه فوب بندرعباس ۱۵۰-۳۰۰-۵۰۰

قیمت روغن پایه و تحویل روغن پایه sn150-sn350-sn500 فوب بندرعباس با کانتین و فلکسی به خریداران صادراتی روغن پایه فقط با ۳۰% پیش پرداخت.
خرید و فروش انواع روغن پایه و تحویل این محصول فوب بندرعباس از مرجع خرید و فروش روغن پایه نیکان اویز قابل انجام می باشد.

قیمت روغن پایه 

قیمت روغن پایه 

قیمت روغن پایه صادارتی تحویل فوب بندرعباس با آنالیز و کیفیت عالی که بتوان شرایط اظهار و گمرک روغن توسط کارخانه تولید کننده روغن نیز فراهم شود. قطعا مستحضر می باشید فروش انواع روغن پایه صادراتی و صادرات روغن های موتوری و بنزینی با بسته بندی های تعریف شده فقط با انجام اظهار این محصول قابلیت صادرات دارد و مدارک صادراتی و کارت بازرگانی تولید کننده این محصول می بایستی در گمرک مبدا و یا درگمرک بندرعباس قابل انجام باشد.
تولید کنندگان روغن پایه باتصفیه و بازیافت انواع روغن سوخته و کارکرده خودروها و صنایع مختلف شرایط را فراهم می نمایند که این محصول بازیافتی و ضایعاتی تبدیل به پایه و ماده اولیه تولید روغن هایی می شود که قابلیت تولید همه انواع روانکارها از این محصول قابل انجام می باشد از این رو صنعت بازیافت به دلیل پولسازی و همچنین به دلیل امکان ایجاد ارزش افزوده زیاد طی سالهای اخیر در ایران رشد بسیار زیادی را تجربه کرده است. هر چند اکنون به دلیل افزایش زیاد هزینه های احداث کارخانه تولید و بازیافت روغن سوخته یا روغن ریسایکل به اندازه گذشته های نچندان درو جذابیت ندارد ولی درنهایت به دلیل صادراتی بودن روغن های پایه کارخانه ای تولید و تصفیه روغن که امکان صادرات این محصول را دارند از شرایط نرمالی در شرایط فعلی اقتصادی بهرمند هستند.

صادرات روغن  sn 150-300-500

قیمت فوب بندرعباس روغن پایه

تولید گرید های مختلف روغن پایه و تحویل این محصول در بندرعباس بهمراه اسناد و مدارک این محصولات که از قبل طی یک قرار داد مبلغ ۳۰% هزینه و پول خرید بصورت پیش پرداخت دریافت می شود و مابقی بعد از فرایند تولید و تحویل در بندرعباس و تحویل اسناد بار ۷۰% مابقی خرید بار توسط خریدار به فروشنده یا تولید کننده روغن پایه بر اساس انالیز بار تحویل شده تحویل می شود.
مستحضر هستید با توجه به انتقال این محصولات از مبدا کارخانه تولید کننده که در نقاط مختلف کشور وجود دارد به مقصد بندرعباس می بایستی بر اساس انالیز تحویل شده و البته با تلورانس قابل پذیر از دو طرف قابل تحویل باشد که البته برای اثبات این منظور نیز می توان نمونه از محصول برای ازمایشگاه مرجع ارسال شود و پس از تایید انالیز و نمونه محصول اطمینان خاطر برای خریداران داخلی و صادرات ایجاد می شود و قبل از رسیدن بار به مقصد یا حتی قبل ارسال می توان بدین شکل از کیفیت بار محصول تولید شده اطمینان خاطر حاصل شود.
نکته حائز اهمیت در خرید و فروش انواع روغن پایه نوع انالیز و محصول توافق شده برای خرید می باشد که الزاماتی نیز برای هر دو طرف برای خرید و تحویل این محصول وجود دارد که در قرار داد قابل ذکر نیز می باشد.

 

 
[ جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید.].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

185 kilo barrel base oil extraction

صادرات روغن پایه بشکه ۱۸۵ کیلویی

صادرات روغن پایه sn 150- 350- 500 با رنگ کمتر از ۱ در بشکه ۱۸۵ …

نیکان اویلز