روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن وایت اویل / فروش روغن سفید فلش ۲۰۰ بشکه ۲۰۸ لیتری

فروش روغن سفید فلش ۲۰۰ بشکه ۲۰۸ لیتری

فروش روغن سفید با فلش روغن سفید یا روغن وایت تا فلش ۲۰۰ و تحویل روغن سفید در بشکه ۲۰۸ لیتر خالص برای خریداران انواع روغن وایت و پارافین و سفید.
فروش عمده روغن سفید و روغن وایت کاملا بدون بو و رنگ توسط کارخانه تولید روغن سفید و نیکان اویلز قابل تحویل می باشد.

فروش روغن سفید

فروش روغن سفید

فروش روغن سفید به دلیل قابلیت و کاربری به نظیری که دارد که مهمترین مزیت روغن سفید یا روغن وایت در مقایسه با انواع روانکار های دیگر می توانم به قابلیت بدون بو بودن روغن وایت یا سفید اشاره داشت زیرا این محصول کاملا بدون بو بودن و در نهایت برای محیط کاری که روانکار استفاده شده ممکن است در فضای باز منتشر شود می بایستی از روغنی استفاده شود که بصورت کاملا بدون بو باشد تا تحت این شرایط محدودیتی برای پرسنل و اپراتور دستگاه های صنعتی که کار تولید محصول مختلف را انجام می دهد ایجاد نکند . همچنین برای مصارف بهداشتی نیز بدون بودن بودن مزیتی رقابتی برای انواع روغن سفید محسوب می شود.

قیمت وایت بشکه ۲۰۸ لیتری

قیمت وایت بشکه 208 لیتری

فروش روغن سفید و انواع روغن وایت در بسته بندی های مختلف برای خریداران و مصرف کنندگان عمده این محصول ارسال می شود . روغن وایت در فلش های مختلف در بازار خرید و فروش روانکار و این محصول وجود دارد که معمولا فلش روغن وایت معمولی در بازار خرید و فروش پارافین مایع یا روغن سفید از فلش ۱۲۰ درجه اغاز می شود و در ادامه بر اساس نوع مصرف این محصول فلش به ۱۴۰ و ۱۶۰ و برای محصولات با کیفیت که فرومول ویژه و خاصی را دارد از فلش های بالاتر مثل فلش ۱۸۰ و فلش ۲۰۰ برای روغن وایت استفاده می شود.

کارخانه تولید روغن سفید

کارخانه تولید روغن سفید

تولید کننده روغن وایت و کارخانه های فروش روغن سفید با دسترسی به ابزارهای تولید می توانند انواع مختلفی از روغن سفید یا روغن مایع پارافین یا پارافین جامد را در تناژ و حجم های مختلف برای تولید و مصرف تهیه تولید و تحویل نماید همچنین این قابلیت و مزیت برای کارخانه تولید روغن سفید وجود دارد که برای خریداران روغن وایت صادراتی نیز شرایط و امکانات و همچنین امکان صادرات این محصول نیز فراهم می باشد.

 

 
[ جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید.].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Sale of all types of transparent paraffin, flash oil, 180 white bulk

فروش انواع پارافین شفاف روغن فلش ۱۸۰ عمده سفید

فروش انواع پارافین شفاف شامل پارافین مایع و پارافین ژله ای و همچنین پارافین جامد …

نیکان اویلز