روغن موتور روغن تصفیه
خانه / روغن موتور بهران / نمایندگی فروش روغن بهران بندر۵۰ | مراکز پخش انواع روغن های صنعتی

نمایندگی فروش روغن بهران بندر۵۰ | مراکز پخش انواع روغن های صنعتی

نمایندگی فروش روغن ماشین  بندر۵۰ روغن بهران بندر ۵۰ یکی از پر فروش ترین محصولات تولیدی کارخانه نفت بهران می باشد که به صورت های مختلفی عرضه می شود اما یکی از برترین راه های خرید این روغن مراجعه به یک نمایندگی فروش روغن بهران بندر۵۰ است.
بمنظور مشاهده و خرید گریس و روغن صنعتی ۵۰و ۱۰ و ۱۴۰ باکلیک روی لینک وارد صفحه جدید شوید.http://autocarservice.ir

نمایندگی فروش روغن بهران بندر50 | مراکز پخش انواع روغن های صنعتی

بزرگترین شرکت تولیدی انواع روغن های صنعتی در ایران

بزرگترین شرکت تولیدی انواع روغن های صنعتی در ایراننمایندگی فروش روغن بهران بندر۵۰ هر فردی قبل از خرید به اولین چیزی که فکر می کند مارک و برند است که آن محصول را تولید کرده است.
اگر به دنبال بزرگترین شرکت تولیدی روغن های صنعتی در ایران هستید قطعا به اولین و تنها گزینه ای که برخورد می کنید شرکت نفت بهران روغن موتور دیزلی است.
کارخانه روغن بهران از سال ۱۳۴۱ کار خودر ا زیر نظر شرکتی آمریکایی آغاز کرد و در پی قطع رابطه با کشور آمریکا این شرکت به مهندسین ایرانی سپرده شد.
پس از قطع رابطه با آمریکا این شرکت بدون کوچکترین تنزلی به کار خود ادامه داد.
حالا تمام مهندسین و افراد مجرب در حیطه روغن، شرکت بهران را بزرگترین و برترین شرکت تولید روغن می دانند.
پس اگر می خواهید یک روغن گیربکس مرغوب و با کیفیت تهیه کنید باید به سراغ محصولات شرکت بهران بروید.

نمایندگی فروش روغن موتور بهران در تهران

نمایندگی فروش روغن موتور بهران در تهرانحالا شما می دانید که باید  روغن موتور bt مورد نظرتان تولید شرکت بهران باشد پس باید به دنبال نمایندگی های فروشش باشید. حتما با خود می گویید چرا نمایندگی؟
نمایندگی فروش روغن بهران بندر۵۰ زیرا قیمت روغن موتور بهران در هر مرکز عرضه کننده ای می تواند متفاوت باشد اما زمانی شما می توانید یک خرید با کم ترین قیمت و بیشترین کیفیت را داشته باشید که از یک نمایندگی معتبر خرید کنید.

 • بیشتر بخوانید: روغن بنفشه

نمایندگی فروش روغن بهران بندر۵۰ و فروش روغن موتور دیزل بهران بندر ۵۰ روغن ایرانول ماشین اصل در اکثر نمایندگی های شرکت های برتر از جمله شرکت روغن بهران در پایتخت ایران، تهران قرار دارد و این موجب می شود که هر خریداری برای خرید خود به تهران مراجعه کند اما اگر این خریداران در اینترنت یک جست و جوی ساده کنند در میابند که می توانند خرید های خود را به صورت غیر حضوری از برترین نمایندگی روغن بهران انجام دهند.
تنها کاری که باید انجام دهند این است که در اینترنت معتبر ترین ها را بیابند.

عرضه کننده انواع روغن موتور دیزلی و بنزینی

عرضه کننده انواع روغن موتور دیزلی و بنزینینمایندگی فروش روغن بهران بندر۵۰ در یک بازرگانی روغن بهران انواع روغن موتور دیزلی و بنزینی به فروش می رسد. در این مراکز عرضه کننده انواع روغن بهران با بالاترین کیفیت و کمترین قیمت به فروش می رسد.
نمایندگی فروش روغن بهران بندر۵۰ روغن موتور های بنزینی با جدید ترین فناوری های دنیا تولید می شوند، از عملکرد برتر روغن موتور های بنزینی کاهش مصرف سوخت و بالا رفتن کیفیت موتور انتظار می رود. روغن موتور های بنزینی که در این شرکت تولید می شوند دارای گواهینامه های برتر و مجوز های رسمی هستند.
روغن موتور پارس و روغن موتور های دیزلی بیشتر برای مصرف کامیون ها و ماشین های صنعتی و بزرگ به کار می رود اما روغن موتور های دیزلی به علت خاصیت رسوب زدایی قوی و روان کاری مخصوص، این شرکت از یک کامیون تا یک ماشین کوچک را ساپورت می کند و بهترین عملکرد و محافظت را برای موتور ماشین شما به ارمغان می آورد.

آشنایی با انواع فرآورده های شرکت بهران

آشنایی با انواع فرآورده های شرکت بهراننمایندگی فروش روغن بهران بندر۵۰ شرکت بهران انواع فرآورده های نفتی و غیر نفتی تولید می کند که در پایین چندین مورد از انواع فرآورده های تولیدی شرکت بهران روغن موتور ارزان می بینید.
نمایندگی فروش روغن بهران بندر۵۰ فراورده های نفتی شرکت بهران عبارت است از:

 1. روغن موتور بهران تکتاز
  این نوع روغن به صورت چند درجه ای تولید شده است و برای انواع خودرو که این درجه کیفیتبرایشان توصیه شده است استفاده می شود.
 2. روغن بهران سوپر پیشتاز
  روغن موتاور بنزینی است که برای روانکاری موتور ماشین هایی که سطح کیفیت برایشان توصیه شده تولید شده است.
 3. روغن بهران سوپر پیشتاز نیمه سینتتیک
  این روغن قابلیت های ویژه ای همچون کاهش آلودگی هوا و بهبود استارت موتور در سرما دارد.
 4. روغن موتور بهران بندر ویژه ۵۰
  در ادامه در مورد این نوع برتر روغن بیشتر توضیح هخواهیم داد.
 5. روغن موتور بهران رخش
  این موتور نیز مانند روغن تکتاز به صورت چند درجه ای تولید شده اما با این تفاوت که این روغن برای ماشین غیر سوپر شارژ مناسب است.
 6. روغن توربو دیزل
  همانطور که از نام این روغن معلوم است این روغن موتر برای موتور های دیزلی کاربرد دارد.
 7. روغن موتور بهران شتاب
  یک روغن تک و با کبفیت و تک درجه ای است که برای روانکاری موتور اتومبیل های دیزلی و بنزینی غیر سوپر شارژ به کار می رود.

اینها تنها چندین از تولیدات شرکت نفت بهران است.
باید بدانید که این شرکت به غیر از روغن موتور به تولیدات غیر نفتی نیز می پردازد.
تولیدات غیر نفتی این شرکت شامل انواع فیلتر روغن تالو و انواع فیلتر هوا می باشد.

فروشنده روغن بهران بندر ۵۰

فروشنده روغن بهران بندر 50روغن موتور بندر ۵۰ یکی از بهترین محصولات شرکت نفت پارس است که برای انواع خودرو های دیزلی وبنزینی ساخته و تولید شده است این روغن یک روغن موتور تک درجه ای است و قابلیت مصرف در خودرو های سوپر شارژ و توربو شارژ را دارد ضمنا لازم به ذکر است که این روغن موتور از روغن پایه معدنی و مواد افزودنی مرغوب تولید شده است.
نمایندگی فروش روغن بهران بندر۵۰ و لیست قیمت روغن موتور در نمایندگی فروش روغن بهران بندر۵۰ برای خرید روغن بهران بندر ۵۰ میتوان به مکان های مختلفی از جمله مراکز عرضه روغن موتور و یا فروشندگان کوچک درون شهر مراجعه کرد اما یک روش دیگر هم وجود دارد.
نمایندگی فروش روغن بهران بندر۵۰ و بورس روغن موتور و فروش روغن موتور دیزل بهران بندر ۵۰ در مراجعه به اینترنت یک خریدار می تواند با متصل شدن به اینترنت و جست و جوی خرید روغن موتور بهران بندر ۵۰ خود را در مقابل ده ها سایت فروشنده بیابدو از بین آن ها یکی را انتخاب و اقدام به خرید کند تا در اسرع وقت محصول خریداری شده اش را با بهترین وضعیت در هرکجا که می خواهد تحویل بگیرد.

مراکز پخش روغن بهران بندر ویژه در کشور

مراکز پخش روغن بهران بندر ویژه در کشورمراکز پخش روغن بهران بندر در سراسر کشور زیاد نیستند و این کمبود یک فرصت ویژه است برای شما.
شما خیلی راحت می توانیداز این کمبود بهره ببرید و این جای خالی را در بازار عرضه  پر کنید. تنها کاری که شما باید بکنید تاسیس یک مرکز پخش روغن موتور در استان خودتان است.
اگر هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارید اصلا نگران نباشید شما خیلی راحت می توانید با یک تماس از مشاوره در این زمینه بهره مند شوید.
نمایندگی فروش روغن بهران بندر۵۰ شاید تاسیس یک مرکز پخش و عرضه روغن بهران ویژه برای شما پلی  به سمت و سوی سود های کلان و حتی صادرات به کشور های دیگر باشد.
اما اگر شما فقد قصد خرید دارید و نه تاسیس یک شرکت پخش روغن باز هم جای نگرانی نیست زیرا شما هم اکنون در یکی از بهترین وبسایت های عرضه کننده روغن های با کیفیت شرکت بهران هستید و خیلی راحت می توانید هر محصولی را که مد نظر داردی تنها با یک تماس از طریق راه های ارتباطی سفارش دهید.

خریدار روغن موتور دیزلی بهران

خریدار روغن موتور دیزلی بهران نمایندگی فروش روغن بهران بندر۵۰ و خریداران روغن موتور دیزلی بهران به چند دسته تقسیم می شوند.

دسته اول: مراکز توزیع ثانویه و نمایندگی های استانی
این مراکز انواع وزن های مختلف روغن را برای عرضه به مصرف کنندگان خرید می کنند.

دسته دوم: مصرف کنندگان مستقیم
این دسته همان مصرف کنندگان مستقیم و یا کامیون داران و… هستند که معمولا حجم های کم را خرید می کنند.

دسته سوم: تعویض روغنی ها و مراکز انجام تعمیرات
این دسته از خریداران همواره حجم های زیاد روغن را خرید و بیشتر برای مشتریانشان استفاده می کنند.

دسته چهارم: تاجران و صادر کنندگان نمایندگی فروش روغن بهران بندر۵۰
این دسته، بسته به نوع و وزنی که وارد کننده می خواهد خرید می کنند، در این دسته همه چیز به خرید وارد کننده بستگی دارد.

لیست قیمت روغن موتور اگر شما نیز جزو یکی از دسته های بالا هستید می توانید خیلی راحت محصولاتی را که می خواهید در هر ابعاد و وزنی سفارش دهید.

وب سایت رسمی فروش محصولات بهران

وب سایت رسمی فروش محصولات بهراناگر به دنبال خرید محصولات شرکت بهران هستید بهترین کار مراجعه به وبسایت هایی است که خود شرکت بهران برای رفاه حال مشتریان در آن فعالیت می کنند.
سایت خود شرکت فقط پاسخگوی معاملاتی است که حجم دخیلی پایین دارند و شما همانطور که گفته شد باید با وبسایت های دیگر

صادرات روغن بهران بندر ۵۰ در ایران نمایندگی فروش روغن بهران بندر۵۰

صادرات روغن بهران بندر 50 در ایراننمایندگی فروش روغن بهران بندر۵۰ عموم صادرات روغن موتور را خود کارخانه ها انجام می دهند روغن ترمز فومن شیمی و در کنار این تولیدی ها شرکت های بازرگانه و بازرگانان دیگری نیز اقدام به صادرات روغن موتور می کنند. در حال حاضر بیشتر بورس صادرات روغن موتور در کشور های همسایه است که خریدار روغن موتور های با کیفیتی چون بهران اند.

نمایندگی فروش روغن بهران بندر۵۰ انواع روغن موتور بنزینی باید بدانید که محصولاتی که کارخانجات برای صادرات آماده می کنند تفاوت زیادی با محصولات بازار داخلی ندارد و تنها تفاوت محصولات صادراتی بسته بندی است. اصولا تولید کنندگان مطرح مانند بهران تولیدات داخلی را فدای صادرات نمی کنند.

یکی از دلایل علاقه مندی کشور های دیگر نسبت به واردات این نوع از روغن بسته بندی شکیل و کیفیت، مرغوبیت بالا و همچنین دارا بودن استاندارد های روز است.

پخش روغن ترمز ارسال فرآورده های نفتی به کشور های دیگر سودی خوبی برای فروشندگان و کشور به همراه دارد و در آخر چندین کشور علاقه مند به واردات روغن بهران بندر ۵۰ را آورده ایم.

 • فروش روغن موتور دیزل بهران بندر ۵۰ در هند
 • فروش روغن موتور دیزل بهران بندر ۵۰ درپاکستان
 • فروش روغن موتور دیزل بهران بندر ۵۰ درعمان
 • فروش روغن موتور دیزل بهران بندر ۵۰ درارمنستان
 • فروش روغن موتور دیزل بهران بندر ۵۰ درترکیه
 • فروش روغن موتور دیزل بهران بندر ۵۰ درافغانستان

تأمین کننده انواع روغن موتور در کشور

تأمین کننده انواع روغن موتور در کشورفروش روغن موتور دیزل بهران بندر ۵۰ در می دانیم که مارک های مختلفی در زمینهتولید و ساخت روغن ماشین در کشور عزیزمان ایران فعالیت می کنند که هر کدام بنا به تخصصشان پارامتر های خاصی را برای روغن های خود قرار می
دهند. با وجود خریداران بسیار برای محصولات باید تدابیری
اندیشیده شود تا روند خرید و فروش یا عرضه و تقاضا به خوبی تولید کننده روغن موتور اعمال گردد.

در این میان اشاره می کنیم به سرویسی کهمراکز پخش در بازار شهر
های ایران انجام می دهند تا خریداران تقاضای خود را در هر وزن ومدلی که بخواهند
بر طرف کنند.

نمایندگی فروش روغن بهران بندر۵۰ و فروشگاه روغن موتور پخش روغن ترمز در بین روغن های خودرو که در شرکت های مختلف تولید می شوند می خواهیم کوتاه در مورد روغن های موتور بگوییم
که مانند خون در بدن که موجب حیاط انسان است، وجود آنها نیز موجب سلامتی ماشین است.
روغن موتور اورجینال از
مرغوب ترین مواد اولیه ساخته می شود تا در خودرو هایی ساخت کشورمان چون پراید، سمند،
پژو، نیسان و … مورد اغستفاده قرار بگیرند و مشتریان با توجه به سطح نیاز خود
اقدام به خرید نمایند.

نمایندگی فروش روغن بهران بندر۵۰ و روغن موتور های ایرانی با نامو برند شرکت های تولید کننده بسیاری عرضه می گردد که
بهران نامی آشنا است و با توجه به پروسه ویژه تولید روغن بهران محصولات این شرکت در اکثر تعویض روغنی ها به عنوان روغن اصلی مورد
استفاده قرار می گیرد.

سفارش کلی و جزئی انواع روغن های صنعتی

سفارش کلی و جزئی انواع روغن های صنعتینمایندگی فروش روغن بهران بندر۵۰ در فروش روغن موتور و روغن های صنعتی به دوصورت انجام می شود:

فروش جزئی
در این سبک مرغوب ترین روغن های صنعتی با بالا ترین کیفیت توسط مشتری سفارش داده می شود و در اسرع وقت در هر کجا که مشتری بخواهد تحویل داده می شود.

نمایندگی فروش روغن بهران بندر۵۰ و فروش عمده
این سبک خرید و فروش واقعا برای مشتری سود آور است. مشتری خیلی راحت می تواند انواع روغن های صنعتی را به صورت عمده سفارش دهد و در هرکجا که مد نظر داشته باشد با بهترین شرایط تحویل بگیرد.
پس تفاوت این دو سبک چیست؟
قیمت پایین تنها و مهم ترین ویژگی خرید عمده است، شما می توانید قیمت بهترین و مرغوب ترین روغن های صنعتی را با خرید عمده پایین بیاورید یعنی شما خیلی راحت با این کار می توانید سود کلانی از خرید خود ببرید و در عین حال مرغوب ترین روغن ها را نیز خرید کنید .

مناسب ترین روغن موتور برای خودروهای ایرانی

مناسب ترین روغن موتور برای خودروهای ایرانی
نمایندگی فروش روغن بهران بندر۵۰ در یکی از عوامل مهم در انتخاب روغن موتور مناسب شرایط آب و هوایی کشور مصرف کننده و نوع موتور ماشینی است که روغن در آن ریخته می شود.

نمایندگی فروش روغن بهران بندر۵۰ و مرکز پخش روغن موتور همچنین باید در نظر داشت که روغن موتور مرغوب و با کیفیت در مقابل عوامل آسیب رسان به موتور مانند روغن سوزی نیز می تواند مقاومت کند اما اگر روغن موتور نا مرغوب باشد ماشین به زود به روغن سوزی می افتد و حتی امکان دارد به اصطلاح یاتاقان بزند.

همیشه روغن های با ویسکوزیته بالا برای محافظت از یاتاقان ها پرده ای نازک را بین قطعات مختلف موتور تشکیل میدهد اما استفاده از ترکیبات شیمیایی
پیشرفته در روغن‌ موتور های جدید این امکان پدید آورده است که تحت هر شرایط دمایی و مصرفی محافظت از موتور خودرو به بهترین شکل انجام گردد.

روغن برای موتور مثل خون در رگ های بدن انسان است و وظیفه پاکسازی و انتقال مواد مورد نیاز سلول ها را دارد. روغن نیز اگر مرغوب باشد پاک کننده موتور نیز است.
باید بدانید که هرچقدر روغن در موتور با سرعت بیشتری منتقل شود کارایی بیشتری نیز خواهد داشت.

حالا دیگر وقت یافتن بهترین روغن برای خودرو های داخلی است اگر
خودروهای موجود در ایران را به دو دسته داخلی و وارداتی تقسیم کنیم، طبق آمار خودروهای داخلی ۸۴٫۳ درصد و خودروهای وارداتی ۱۵٫۷ درصد از خودروهای موجود
در ایران را شامل می شود.

آمار ذکر شده نشان میدهد که شرکت های تولید روغن موتور روغن موتور بهران مانند بهران باید بیشتر تمرکز خود را بر روی ساختار خودروهای داخلی گذاشته تا روغن موتور مناسب این خودروها را تولید نماید.
شرکت بهران نیز با زیر نظر گرفتن خودروهای داخلی اقدام به تولید بهترین روغن موتور برای خودرو های ایرانی و ساخته شده برای این طور آب هوایی کرده است.
روغن موتور بهران بندر ۵۰ مزایایی فراوانی دارد که در ادامه به آن ها اشاره خواهد شد.

 1.  به دلیل عمر بالا باعث کاهش مصرف روغن در خودرو میشود.
 2. غیرسمی بودن
 3. تبخیرشوندگی پایین
 4. بالا بودن مقاومت در برابر اکسید شدن
 5. عکسل العمل سریع به جهت بالا بودن شاخص ویسکوزیته در مقابل تغییرات دماو به طور کلی مقاومت نسبت تغیر دما
 6. سوختن در دمای بسیار بالا

این مزایا سبب شده است که این روغن موتور به عنوان بهترین روغن برای خودرو های داخلی در ذهن ها بماند.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید.].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Behran Pishtaz engine oil price 20 50

قیمت روغن موتور بهران پیشتاز ۲۰ ۵۰ | صادرات روغن موتور بهران

قیمت روغن موتور بهران پیشتار 50 20 و لیست قیمت انواع روغن موتوری و صنعتی شرکت نفت بهران و صادرات روغن موتور بهران شامل تحویل fob و خدمات گمرکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نیکان اویلز