روغن موتور روغن تصفیه
خانه / روغن ماشین / قیمت روغن ماشین | بزرگترین مرکز خرید و فروش انواع روغن مصرفی خودرو

قیمت روغن ماشین | بزرگترین مرکز خرید و فروش انواع روغن مصرفی خودرو

قیمت روغن ماشین در سایت فروش روغن موتور و لیست قیمت روغن موتور ادینول و قیمت روغن موتور پرتکس و قیمت روغن موتور کاسپین ۱۰w40 و قیمت روغن موتور الف و لیست قیمت روغن موتور بهران به همراه حواله روغن بهران و حواله روغن ایرانول در سایت بازرگانی روغن نیکان با قیمت درب کارخانه قابل ارسال است .
قیمت روغن ماشین با توجه به فاکتورهای کیفی و هم چنین نوسانات بازار از نظر نرخ فروش، تغییرات چشمگیری دارد. در بزرگترین مرکز خرید و فروش این محصول انواع روغن مصرفی خودروهای ایرانی و خارجی عرضه می شود.
تهیه بهترین انواع روغن موتور خودرو، روغن گیربکس و روغن هیدرولیک با قیمت های رقابتی با روش های مختلفی امکان پذیر است. شناخت برندهای معتبر تولیدی و اطلاع از چگونگی نحوه تشخیص روغن ماشین اصل و باکیفیت تاثیر شگرفی در خرید رضایت بخش شما خواهد شد. از کجا خواهید توانست جدیدترین تولیدات در این زمینه را با قیمت ارزان و کیفیت بالا تهیه نمایید؟

قیمت روغن ماشین | بزرگترین مرکز خرید و فروش انواع روغن مصرفی خودرو

لیست قیمت انواع روغن ماشین در بازار

لیست قیمت انواع روغن ماشین در بازارانواع روغن ماشین نمونه هایی مناسب برای افزایش کارآیی موتور، ترمز ماشین و گیربکس را شامل می شوند که از نظر قیمت و کیفیت به درجات و مدل های مختلفی طبقه بندی می شوند. به طور کلی کارخانجات تولیدی همواره انواع مختلف روغن موتور را برای خودروهای شخصی و باری تولید می کنند که به صورت بسته بندی به بازار عرضه می شود.

قیمت روغن ماشین که فاکتور قیمت و چگونگی لیست قیمت خرید و فروش این محصولات برای فعالین و به ویژه خریداران عمده اهمیت زیادی دارد. به همین منظور برخی از شرکت ها همواره به صورت روزانه با روش های سنتی و نوین اقدام به عرضه لیست قیمت فروش انواع روغن ماشین در بازار می نمایند.

تهیه این لیست، اطلاع از تخفیفات و نحوه خرید مستقیم روغن ماشین تولید شده در کشور از طریق نمایندگان آنلاین یا فروشندگان مستقیم بهترین گزینه خواهد بود. در این روش قیمت فروش روغن ماشین به صورت روزانه اعلام شده و نوسانات بازار در اختیار خریداران قرار می گیرد.

تولید کننده برتر روغن ماشین در کشور

تولید کننده برتر روغن ماشین در کشورشرکت های دولتی و خصوصی متعددی به عنوان تولید کننده روغن ماشین در کشور فعالیت دارند. برخی به صورت محدود تنها یک ی چند نمونه از انواع پرفروش ترین روغن های صنعتی مانند روغن موتور بنزینی را تولید می کنند.قیمت روغن ماشین  از سوی دیگر کارخانجات بزرگ تولید کننده، علاوه بر روغن های پرمصرف در صنعت خودروسازی محصولات جانبی را نیز با حجم بالایی به بازار مصرف عرضه می نمایند.

برخی از انواع محصولات صنعتی مرتبط با شرکت های تولید کننده روغن ماشین در کشور موارد زیر را شامل می شوند:

 • انواع روغن موتور
 • گریس و ضد یخ
 • روغن های صنعتی
 • روغن های فرآیند و پارافین

گفتنی است که این تولید کنندگان همواره برندهای برتر و محصولاتی با تنوع بسیار بالا را تهیه و با قیمت ارزان تر در اختیار خریداران داخل و خارج از کشور قرار می دهند.

انواع روغن ماشین و کارکرد آن‌ها

انواع روغن ماشین و کارکرد آن‌هایکی از پرمصرف ترین انواع روغن ماشین، روغن موتور می باشد. این محصول انواع مختلفی دارد و به سه دسته کلی روغن های مینرال یا ارگانیک، روغن موتورهای سنتتیک و نیمه سنتتیک طبقه بندی می شود. قیمت روغن ماشین البته در یک طبقه بندی دیگر بر اساس نوع ماشین، روغن های مخصوص موتور را می توان به گروه های زیر تقسیم بندی نمود:

 1. روغن موتور دیزلی و بنزینی
 2. روغن موتورهای گازسوز و دوگانه سوز
 3. روغن موتور دریایی
 4. روغن موتور کشاورزی

توجه کنید که روغن های مینرال با ماده اولیه نفت خام تهیه و تولید می شود. این در حالی است که انواع روغن موتورهای سنتتیک بر پایه مواد شیمیایی و ترکیبات برخی مواد مانند پولیمراسیون هیدروکربنها تولید می شوند.

عمده فروشی روغن ماشین اصل

عمده فروشی روغن ماشین اصلعمده فروشی روغن ماشین اغلب شامل شرکت های پخش، نمایندگی های فروش مستقیم و هم چنین برخی توزیع کنندگان واسطه ای در نقاط مختلف کشور را شامل می شوند. قیمت روغن ماشین که این مراکز به صورت مستقیم اقدام به تهیه انواع روغن ایرانی ماشین از کارخانجات تولیدی نموده و سپس برحسب نیاز بازار اقدام به عرضه محصول می نمایند.

قیمت روغن ماشین که گفتنی است که برخی از انواع بهترین روغن خارجی ماشین نیز تنها در نمایندگی های مجاز فروش و اغلب در کلان شهرها و مراکز استان ها قابل تهیه می باشد. البته تشخیص روغن ماشین اصل از نمونه های تقلبی در این میان اهمیت ویژه ای دارد. برای خرید روغن های باکیفیت مانند روغن موتور مینرال علاوه بر شناخت عمده فروشی های مرکزی و معتبر، توجه به نوع بسته بندی می تواند به خرید مطمئن شما کمک کند.

قیمت روغن ماشین در مراکز پخش و عمده فروشی تنوع بسته بندی روغن ماشین بسیار زیاد است. بنابراین لازم خواهد بود تا روغنی متناسب با نوع ماشین خود انتخاب نموده و استاندارد بودن آن اطمینان حاصل نمایید.

برندهای برتر روغن ماشین در بازار

برندهای برتر روغن ماشین در بازاردر بازار انواع روغن ماشین ایرانی و خارجی، روغن ترمز، روغن گیربکس و … به عنوان روانکاوهای ماشین به صورت عمده و بسته بندی خرید و فروش می شوند. شرکت های متعددی در زمینه تولید، پخش و فروش این محصولات فعالیت دارند. قیمت روغن ماشین و برندهای برتر روغن ماشین تولید داخل، انواع محصولات بر پایه مشتقات نفتی و شیمیایی را تولید می کنند.

تمامی تولید کنندگان سعی در عرضه بهترین روغن ماشین متناسب با نیاز خریداران را دارند. تنوع در تولید، توجه به درجه کیفی و کارآیی بالا، قیمت مناسب و رقابتی، تهیه روغن ماشین های مدرن و پخش مستقیم از جمله ویژگی های بارز، برندهای برتر تولیدی این محصول در کشور هستند.

قیمت روغن ماشین و البته باید خاطر نشان کرد که نمی توان برند خاصی را به عنوان برترین و بهترین تولید کننده این محصول در بازار داخلی و خارجی معرفی کرد. دلیل این امر تنوع تولیدات در صنعت روغن ماشین و محدود بودن تولیدات برخی از کارخانجات است.

برخی تولید کننده ها تنها چند نمونه تخصصی مانند انواع روغن گیربکس یا روغن موتور دریایی و کشاورزی را تولید و عرضه می کنند. از سوی دیگر برخی دیگر از برندها تنها روغن موتور خودروهای بنزینی را با درجات کیفی مختلف به بازار مصرف عرضه می نمایند.

بازار بزرگ خرید و فروش انواع روغن مصرفی خودرو

بازار بزرگ خرید و فروش انواع روغن مصرفی خودروخرید روغن ماشین با روش های مختلف در سراسر کشور رونق چشمگیری دارد. از آنجایی که روغن های موتور وظیفه نگهداری از موتور و بهبود راندمان آن را دارند، همواره باید بهترین و معتبرترین بازارها را برای خرید این محصول انتخاب نمایید.

قیمت روغن ماشین که امروزه خرید و فروش این محصولات نه تنها به صورت سنتی بلکه در فروشگاه های آنلاین و اینترنتی نیز رونق زیادی دارد. شرکت های تولید کننده به صورت مستقیم یا از طریق نمایندگان فروش خود اقدام به عرضه مستقیم این محصولات می نمایند.

توجه کنید که روغن موتور بیشترین سهم را در میان انواع روغن مصرفی خودرو به خود اختصاص می دهد. به همین علت انتخاب بهترین انواع این محصول در جهت سلامت موتور و خودرو شما اهمیت زیادی دارد.

قیمت روغن ماشین و روغن موتورها بر اساس درجه گرانوری به دو دسته تک درجه ای و چند درجه ای طبقه بندی می شوند که در بازار خرید و فروش، عرضه نوع اول تقریباً منسوخ شده است.

پس بسیار مهم است که همواره قبل از خرید انواع روغن خودرو، به نوع روغن، برند شرکت تولیدی، درجه کیفی، تاریخ تولید و انقضا و در نهایت قیمت آن توجه ویژه داشته باشید. در بازارهای معتبر مانند نمایندگی های، بهترین و باکیفیت ترین این محصولات با قیمت های رقابتی به فروش می رسند.

برترین مرکز عرضه روغن ماشین باکیفیت در کشور

برترین مرکز عرضه روغن ماشین باکیفیت در کشورقیمت روغن ماشین در انتخاب مرکز عرضه و فروش تاثیر مستقیمی بر خرید روغن ماشین باکیفیت و مناسب خودرو شما خواهد داشت. قیمت روغن ماشین در نقاط مختلف کشور افراد، شرکت ها و مراکز بسیاری به عنوان فعال و فروشنده این محصول فعالیت دارند. بنابراین باید برترین و شناخته شده ترین مرکز عرضه را جهت خرید روغن های اصل و باکیفیت انتخاب نمایید.

قیمت روغن ماشین طی سالهای اخیر سایت اینترنتی معتبر عرضه روغن ماشین از جمله بزرگترین مراکز پخش و توزیع در کشور به شمار رفته است. در این سایت ها تنوع روغن های عرضه شده بسیار زیاد بوده و همواره مشاورانی جهت انتخاب روغن ماشین مناسب راهنمایی شما خواهند بود.

برخی از مزایای خرید اینترنتی روغن ماشین از مراکز عرضه آنلاین عبارتند از:

 • خرید مستقیم روغن ماشین ایرانی یا خارجی از تولید کننده و شرکت وارد کننده
 • ارتباط مستقیم با مشاورین و نمایندگان فروش جهت خرید عمده
 • امکان اطلاع از قیمت های روز و تهیه لیست عمده انواع روغن ماشین تولیدی
 • خرید نوع خاصی از روغن ها که عرضه آنها در بازار با محدودیت روبرو است.

سفارش روغن ماشین درجه یک

سفارش روغن ماشین درجه یکروغن ماشین درجه یک نه تنها بر اساس نوع مواد اولیه بکار رفته در تولید آن که همواره طبق زمان بندی مناسب تعویض آن و برخی ویژگی های محیطی نیز تعیین می شود. قیمت روغن ماشین به عنوان مثال زمان تعویض روغن موتور و میزان آن در شهرهای جنوبی با نقاط شمالی کشور بسیار متفاوت است. به این معنی که آب و هوا نیز بر کیفیت و میزان انواع روغن ماشین تاثیرگذار هستند.

قیمت روغن ماشین همین عوامل باعث شده است تا شرکت ها انواع مختلف روغن موتور مناسب مناطقی با آب و هوای سرد و گرم را تولید و به بازار عرضه نمایند. البته انتخاب و چگونگی سفارش و خرید روغن ماشین نیز در این میان امری تاثیرگذار است.

قیمت روغن ماشین شناخت تولید کننده برتر روغن ماشین و آشنایی با نوع روغن مناسب می توانید منجر به خرید رضایت بخش خریداران عمده و مصرف کنندگان شود. برای سفارش آسان و در عین حال ارزان روغن ماشین های مصرفی می توانید مراکز معتبر و هم چنین برندهای نام آشنا در این صنعت را انتخاب نمایید.

نکات مهم در انتخاب روغن ماشین مناسب

نکات مهم در انتخاب روغن ماشین مناسبزمانی که متوجه شدید باید روغن ماشین خود را تعویض نمایید باید نکات کیفی و کمی مختلفی را جهت انتخاب دقیق و خرید مناسب خود در نظر بگیرید. قیمت روغن ماشین برخی از نکات مهم در این زمینه موارد زیر را شامل می شوند:

 1. توجه به متناسب بودن نوع روغن انتخابی شما با نوع موتور وسیله نقلیه اهمیت زیادی در تضمین کیفیت و کارآیی موتور در دراز مدت خواهد داشت.
 2. تعویض به موقع روغن موتور، فیلتر هوا، روغن ترمز و گیربکس در سلامت وسیله نقلیه تاثیر مستقیم دارد. پس به این نکته توجه ویژه داشته باشید.
 3. اگر قصد اضافه کردن روغن موتور به مقدار قبلی را دارید، حتماً از برند و نمونه ای که استفاده کرده اید استفاده نمایید.
 4. هنگام خرید و انتخاب روغن ماشین حتماً به نوع و تاریخ تولید درج شده روی آن توجه لازم را داشته باشید.
 5. رنگ و شکل ظاهری نشان دهنده کیفیت روغن ماشین مناسب است که در هنگام خرید باید آن را بررسی کنید.

بهترین زمان برای تعویض اقسام مختلف روغن ماشین

بهترین زمان برای تعویض اقسام مختلف روغن ماشینقیمت روغن ماشین مدت کارکرد انواع روغن ماشین مانند روغن موتور خودرو شما تحت تاثیر برخی عوامل مانند کیفیت فیلتر هوا، شرایط کار خودرو و هم چنین کیفیت احتراق موتور بسیار متفاوت و متغیر است.قیمت روغن ماشین  بنابراین نمی توان زمان یکسانی را برای تمام خودروها جهت تعویض اقسام مختلف روغن در نظر گرفت.

به طور کلی اگر خودرو شما در محیط نامناسب مانند هوای بیش از اندازه سرد یا گرم قرار دارد، استارت زدن های موتور در طول شبانه روز بسیار زیاد است و همواره در ترافیک شهری هستید، توصیه می شود که هر ۵۰۰۰ هزار کیلومتر روغن موتور خود را تعویض نمایید.

تعویض روغن ماشین در زمان مناسب تضمین کننده کارکرد موتور و دیگر اجزا در درازمدت می باشد. قیمت روغن ماشین که البته برخی کارشناسان معتقدند که روغن موتور ماشین های شخصی را می توان تا کارکرد ۱۲۰۰۰ کیلومتر به بعد تعویض نمود.

توجه کنید که هر چقدر زمان تعویض اقسام روغن ماشین شما طولانی تر از حد معمول و استاندارد باشد، صدمات مربوط به افزایش تجمع رسوبات در موتور نیز بیشتر شده و هزینه هایی را برای شما به همراه خواهد داشت.

انواع روغن ماشین ارزان

انواع روغن ماشین ارزانروغن ماشین انواع و نمونه های مختلفی دارد که با قیمت و نرخ های گران و ارزان در بازار قابل تهیه می باشند. قیمت روغن ماشین امروزه روغن موتورهای ارگانیک جزء نمونه های گران قیمت هستند که با تنوع بالایی برای انواع خودروهای نیمه اتوماتیک و اتوماتیک تولید می شوند.

توجه کنید که علاوه بر روغن موتور، تهیه و تعویض به موقع روغن ترمز، روغن گیربکس و روغن هیدرولیک نیز نقش حیاتی در جهت تضمین کیفیت و کارآیی بالای خودرو شما خواهد داشت. در نمایندگی ها و مراکز فروش انواع این محصولات اغلب با قیمت و نرخ ارزان تری نسبت به دیگر مراکز عرضه می شوند.

نکته مهم تاثیرگذار در خرید ارزان انواع روغن ماشین، شناخت شرکت های پخش عمده و بازرگانی های وارد کننده روغن ماشین های خارجی است. قیمت روغن ماشین در سایت های اینترنتی و آنلاین بهترین و باکیفیت ترین روغن های خودرو با قیمت رقابتی در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

راهنمای خرید روغن ماشین مرغوب

راهنمای خرید روغن ماشین مرغوباز جمله مهمترین نکات برای داشتن روغن ماشین مرغوب و درجه یک توجه به کیفیت محصول مورد نظر شما می باشد. امروزه تمامی شرکت های تولیدی کاتالوگ هایی را به عنوان راهنمای خرید روغن ماشین در اختیار مشتریان و به ویژه خریداران عمده قرار می دهند تا بتوانند پرمصرف ترین و در عین حال بهترین انواع روغن ماشین را تهیه و خریداری نمایند.

قیمت روغن ماشین برای خرید روغن ماشین باکیفیت باید به ویسکوزیته یا غلظت روغن توجه ویژه ای شود. البته روش ساخت روغن، سطح و درجه کیفی، مدل روغن، نوع بسته بندی، حداقل و حداکثر دمای مناسب برای نگهداری روغن و … مواردی هستند که در هنگام خرید باید در نظر گرفته شوند.

همچنین از خرید روغن هایی با رنگ کدر و درای ناخالصی خودداری نمایید. تاریخ انقضاء اغلب روغن های تولیدی حدوداً سه سال می باشد. بنابراین باید به این نکته نیز در هنگام خرید دقت کنید و روغن های تاریخ مصرف گذشته را تهیه نکنید. نکته آخر اینکه همواره نمایندگان فروش و شرکت های معتبر بهترین گزینه برای خرید انواع بهترین روغن ماشین مورد نظر شما می باشند.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید.].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

قیمت روغن فله ماشین 10w40- 20w50

قیمت روغن فله ماشین ۱۰w40- 20w50

قیمت روغن فله ماشین بشکه ۲۰۸ لیتری ۱۰w40- 20w50 و روغن ماشین ۲۰ لیتری بصورت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نیکان اویلز