روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن ترمز / تولیدکنندگان روغن ترمز در ایران | عرضه عمده انواع روغن خودرو

تولیدکنندگان روغن ترمز در ایران | عرضه عمده انواع روغن خودرو

تولیدکنندگان روغن ایرانول ترمز در ایران شرکت های بزرگ می باشند که محصولت با کیفیت روغن ترمز dot3 روغن ترمز dot4 به بازار و مراکز فروش روغن ترمز تهران و کشور عرضه می کنند . تحویل روغن ترمز به قیمت درب پالایشگاه جهت صادرات به عراق و صادرات روغن ترمز افغانستان و صادرات روغن ترمز افریقا فراهم نموده است.
روغن ترمز یکی از اجزای اصلی و کلیدی سیستم ترمز خودرو است و باید به صورت دوره ای چک شده و مقدار روغن ترمز در مخزن اصلی آن که زیر کاپوت ماشین و در کنار موتور خودرو قرار دارد تنظیم شود. تولید روغن ترمز در ایران توسط شرکت های کوچک و بزرگ مختلفی انجام می شود.
تولید کنندگان روغن ترمز در ایران به دو بخش تولیدکنندگان بخش دولتی و تولیدکنندگان بخش خصوصی تقسیم می شوند. تامین روغن ترمز بازار ایران بر عهده هردو گروه است. پخش روغن ترمز نیز توسط بخش فروش تولیدکنندگان روغن ترمز در ایران انجام می گیرد. برخی از شرکت‌ها با بازاریابی مناسب و ایجاد نمایندگی روغن ترمز توانستند در سال‌های اخیر فروش خوبی را تجربه کنند.
بمنظور بهره گیری و مشاهده بیشتر محصولات به سایت مذکور مراجعه کنید.https://carnikan.ir/

تولیدکنندگان روغن ترمز در ایران | عرضه عمده انواع روغن خودرو

بزرگترین تولید کنندگان روغن ترمز در ایران

بزرگترین تولید کنندگان روغن ترمز در ایران

تولیدکنندگان روغن ترمز در ایران و بزرگ ترین تولیدکنندگان روغن ترمز در ایران را بخش دولتی تولید کنندگان آن تشکیل می دهند. روغن کاسترول شرکت های پالایشگاهی و تولید کنندگان انواع روغن صنعتی بهترین روغن ترمز ایرانی را تولید می کنند. البته روغن ترمز ارزان قیمت نیز در بین محصولات تولیدی این گونه شرکت ها یافت می شود.

  • بیشتر بخوانید: روغن کندش

 تولیدکنندگان روغن ترمز در ایران قیمت روغن ترمز نیز مانند سایر محصولات موجود در بازار به کیفیت آن مستقیماً وابسته است. تولید روغن ترمز صادراتی و ایجاد بورس روغن ترمز ایرانی در بازارهای خارج از کشور یکی از دستاوردهای اخیر فعالین این صنعت در ایران است.

تولیدکنندگان روغن ترمز در ایران و بزرگترین کارخانه روغن ترمز در داخل کشور نیز وابسته روغن موتور دیزلی به بخش تولیدی انواع روغن صنعتی شرکت ملی فرآوری و پخش فرآورده های نفتی ایران است.

عرضه کننده انواع روغن های صنعتی

عرضه کننده انواع روغن های صنعتی

تولیدکنندگان روغن گیربکس ترمز در ایران همانطور که اشاره شد شرکت روغن ترمز نیز زیر شاخه ای از شرکت های بزرگ پالایشگاهی است که عرضه انواع روغن های صنعتی در بازار ایران و بسیاری از بازارهای جهان را برعهده دارند. محصولات تولیدی این شرکت ها شامل روغن موتور، روغن هیدرولیک فرمان خودرو، انواع روغن های صنعتی، انواع گریس ها، و سایر محصولات مناسب جهت روانکاری می شود.

 تولیدکنندگان روغن ترمز در ایران در کشور ایران به دلیل ظرفیت های بالای نفتی و توان تهیه و پالایش محصولات نفتی به مقدار زیاد یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان صنایع نفت و انواع روغن های صنعتی است.
روغن دنده و بازار روغن صنعتی در ایران به صورت عمده شرکت های بزرگ دولتی و شرکتهای خصوصی کوچک نیز در کنار این شرکت ها فعالیت خود را ادامه می دهند. علاوه بر محصولات ایرانی تولید داخل روغن ترمز خارجی هم در بازار وجود دارد که بیشتر برای اتومبیل های پیشرفته ساخت خارج استفاده می شود.

بازار فروش بهترین روغن ترمز خودرو

بازار فروش بهترین روغن ترمز خودرو

علاوه بر شرکت هایی که به صورت مستقیم با پالایشگاه ها و مراکز تولید کننده روغن ترمز در ارتباط هستند و فروشنده مستقیم محصولات آن ها هستند، خرده فروش ها هم در میان محصولات خود انواع روغن ترمز های ایرانی و خارجی را دارند.

 تولیدکنندگان روغن ترمز در ایران توجه داشته باشید که هر روغن ترمزی برای هر خودرویی مناسب نیست و هنگام خرید روغن ترمز باید کدینگ آن را با خودروی خود چک کنید. مزیت خرید روغن ترمز از فروشگاه های اینترنتی روغن موتور ارزان در این مسئله است که هنگام خرید می توانید مشخصات دقیق محصول مورد نظر را از سایت فروشنده جویا شده و هماهنگی محصول با مدل خودروی خود را مورد بررسی قرار دهید. توجه داشته باشید که سایت مورد نظر دارای نماد اعتماد الکترونیکی باشد چرا که امکان فروش روغن های بی کیفیت در بسته بندی های تقلبی توسط کلاهبرداران وجود دارد.

  • بیشتر بخوانید: روغن گردو

تولیدکنندگان روغن ترمز در ایران بسیاری از فروشگاه های اینترنتی معتبر که محصولات متنوعی را در سبد خرید مشتریان خود می بینند، انواع روغن ترمز ایرانی و خارجی را نیز به ویترین خود افزوده‌اند. چرا که در سال‌های اخیر خرید و فروش اینترنتی روغن ترمز رونق گرفته است.

مراکز پخش روغن ترمز در کشور

مراکز پخش روغن ترمز در کشور

تولیدکنندگان روغن ترمز در ایران بسیاری از اپاراتی ها و مراکز تعویض روغنی که به ارائه خدمات در زمینه سرویس دوره ای خودرو مشغول هستند می توانند سطح روغن ترمز خودروی شما را سنجیده و در صورت لزوم آن را تنظیم کنند. این فروشگاه های کوچک که در واقع علاوه بر فروش محصولات از ارائه خدمات نیز کسب درآمد می‌کنند به عنوان کوچک ترین مراکز پخش روغن ترمز در کشور شناخته می شوند که با مشتری مصرف کننده به صورت مستقیم سروکار دارند.

 تولیدکنندگان روغن ترمز در ایران بخش فروش شرکت های تولید کننده به صورت مکانیزه و دوره‌ای با این فروشندگان در ارتباط است و میزان موجودی پخش روغن ترمز ارائه دهندگان خدمات خودرویی را می سنجد و در صورت نیاز با  تأمین موجودی اقدام به فروش محصولات کارخانه می کند.

بسیاری از محصولات خارجی هم که در بازار ایران به فروش می رسند توسط نمایندگی های مجاز فروش روغن ترمز خارجی بین آپاراتی ها پخش می شوند.

البته باید در نظر گرفت که برخی از فروشگاه های اینترنتی بزرگ به دلیل مقدار بالای سفارش روغن ترمز در روز می تواند به عنوان یکی از بزرگ ترین پخش کننده های روغن ترمز در سال جاری مطرح باشند. خریدار روغن ترمز ایرانی معمولاً مالکین خودرو های ایرانی و خریدار روغن ترمز خارجی معمولاً مالکین خودروهای خارجی هستند.

صادرات روغن ترمز به کشور عراق

صادرات روغن ترمز به کشور عراق

تولیدکنندگان روغن ترمز در ایران کشور عراق به عنوان کشوری که در همسایگی ایران واقع شده است و از لحاظ آب و هوایی تقریباً شرایطی مشابه ایران دارد یکی از خریداران عمده خودروهای ایرانی خودروهایی مانند پراید، تیبا و سمند است که در بازار این کشور این خودروهای ایرانی جایی برای خود باز کرده‌اند توانسته‌اند بازار لوازم یدکی و محصولات مصرفی خودروی ایرانی در کشور عراق را برای صنایع نفتی ایران به ارمغان بیاورند.

 همین مسئله موجب شده استروغن ترمز فومن شیمی که صادرات روغن ترمز ایرانی به کشور عراق رونق بیشتری بگیرد البته بسیاری از  خودروهای خارجی نیز در این کشور وجود دارند که مالکین شان ترجیح می دهند از روغن ترمز درجه یک ایرانی به منظور روانکاری سیستم ترمز اتومبیل شان استفاده کنند.

  • بیشتر بخوانید: روغن گل

تولیدکنندگان روغن ترمز در ایران صادرات به کشور عراق با این که یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان نفت در جهان است ولی از لحاظ صنایع پالایشگاهی نسبت به ایران در رده های پایین تری قرار می‌گیرد و به همین دلیل تولید محصولاتی مانند روغن ترمز که توسط شرکت های پتروشیمی و پالایشگاهی تولید می شوند برای ایران آسان تر و کم هزینه تر است. بنابراین کشور عراق می تواند یکی از بهترین بازار های فروش محصولات پتروشیمی ایرانی در حال حاضر باشد.

جدیدترین قیمت روغن ترمز در بازار ایران

جدیدترین قیمت روغن ترمز در بازار ایران

برای  استعلام از جدیدترین قیمت روغن ترمز در بازار ایران می توانید هم اکنون با استفاده از فضای مجازی و اطلاعات موجود در سایت های معتبر اینترنتی قیمت انواع مختلف ایرانی و خارجی آن را به دست آورید. اما باید این نکته را در نظر داشته باشید علاوه بر داشتن اطلاعات کافی باید قیمت اعلام شده توسط سایت های اینترنتی را با بازارهای سنتی بسنجید و قبل از اطلاع از قیمت واقعی اقدام به خرید نکنید.

 تولیدکنندگان روغن ترمز در ایران باید توجه داشت که قیمت انواع مختلف روغن ترمز با درجه بندی ها و گرانروی های متفاوت و درصد روانکاری مختلف با یک دیگر متفاوت است. پس از اطمینان از نوع روغن ترمز مورد استفاده در خودروی خود و تطبیق دادن آن با کدینگ روی بسته بندی روغن ترمز  می‌توانید قیمت آن را استعلام کرده و با برند های متنوع موجود در بازار مقایسه کنید.

کشور ایران به دلیل مقادیر تولید بالای روغن‌ ترمز همواره از لحاظ قیمتی این محصول را به بهترین نحو به مشتریان داخل و خارج از کشور ارائه داده است.

فروشنده انواع روغن های صنعتی خودرو

فروشنده انواع روغن های صنعتی خودرو

شرکت پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران به عنوان بزرگ ترین فروشنده انواع روغن های صنعتی خودرو در کشور ایران و حتی در خاورمیانه و سطح جهان مطرح است و تأمین روغن ترمز یکی از کوچک ترین شاخه هایی است که در آن فعالیت می کند.

 تولیدکنندگان روغن ترمز در ایران کشور ایران به دلیل اینکه در رده بیشترین تولیدکنندگان نفت و محصولات نفتی در جهان قرار دارد می تواند فروشنده انواع روغن های صنعتی خودرو به بهترین قیمت باشد. روغن موتور های ایرانی علاوه بر کشورهای همسایه در کشورهای روسیه و برخی کشورهای اروپایی نیز به فروش می رسند و طرفداران بسیاری دارند.

 تولیدکنندگان روغن ترمز در ایران و روغن های هیدرولیکی فرمان که در ایران تولید می شوند با فرمول ۱۰W  جدید خود توان رقابت با انواع نمونه های خارجی در سطح جهان را دارند به صورتی که بسیاری از مراکز ارائه خدمات خودرویی در خارج از کشور به دلیل قیمت پایین محصولات ایرانی به عرضه آنها در بازارهای خارجی روی آورده اند.

 کیفیت قابل قبول محصولات ایرانی در بازارهای ایران و بازارهای جهانی صنایع پالایشگاهی ایران را به یکی از بهترین فروشندگان انواع روغن صنعتی خودرو و بخصوص روغن ترمز تبدیل کرده است.
شرکت های وابسته به صنایع پالایشگاهی ایران با پیشرفت های زیادی که در سال های اخیر کرده اند به عنوان برترین صادرکنندگان محصولات نفتی ایرانی در چند سال اخیر مطرح هستند.

آشنایی با مشخصات بهترین روغن ترمز

آشنایی با مشخصات بهترین روغن ترمز

روغن ترمز در سیستم مکانیکی اهرم فشاری واقع در پشت لنت‌های ترمز قرار دارد. وظیفه آن انتقال قدرت توسط یک سیستم هیدرولیکی و توسط روغنی است که در یک فضای بسته و بدون حضور هوا قدرت را از پدال به لنت ها انتقال می دهد. 

 تولیدکنندگان روغن ترمز در ایران و وظیفه اصلی روغن ترمز حرکت روان و بدون اصطحکاک و بدون معطلی پمپ های مخصوص انتقال قدرت است. بنابراین روغن ترمز هر چقدر روان تر عمل کند و درصد روانکاری بالاتری داشته باشد می تواند در درجه بندی ها رتبه بهتری را کسب کند.

 تولیدکنندگان روغن ترمز در ایران روغن های ترمز خوب قابلیت اسیدی بالایی نیز دارند به صورتی که اگر بر روی سطح فلزی و یا سطح رنگ شده ریخته شوند به سرعت باعث اکسید شدن و یا سوختگی رنگ خواهند شد. به همین علت توصیه می شود که هیچ گاه با پوست دست بدون محافظ روغن ترمز را لمس نکنید چون ممکن است باعث سوختگی های جزئی و یا در صورتی که مدت زمان تماس بیشتر باشد باعث سوختگی بیشتر هم شود.

تولیدکنندگان روغن ترمز در ایران در خودروهای بروز تر و مدرن تر روغن ترمز های روان تری هم استفاده می شود. با پیشرفت تکنولوژی و سرعت بالای تولید علم توسط بشر تولید انواع خودرو پیشرفته و مدرن روز به روز بیشتر می شود و به همین ترتیب انواع روغن های ترمز و روغن های هیدرولیکی و همچنین روغن های موتور مختلف که ویژگی های مکانیکی و استحکام دمایی بالاتری دارند پیشرفت می کنند.

به نظر می رسد تا زمانی که خودروهای برقی بتوانند به کل جای خودروهای بنزینی و گازوئیلی را بگیرند همچنان روغن های صنعتی جایگاه ویژه‌ای در بازار خودروی جهان داشته باشند.

خریدار روغن ترمز ارزان قیمت

خریدار روغن ترمز ارزان قیمت

مالکین خودرو های ارزان قیمت ایرانی مانند پراید و مدل های پایین تر پژو جزو خریداران روغن ترمز ارزان قیمت ایرانی هستند. بسیاری از خودروهای قدیمی هنوز از روغن‌های چند نسل پیش که در بازار تولید می شدند استفاده می کنند.

 تولیدکنندگان روغن ترمز در ایران با  توجه به تعداد بالای خودروهای قدیمی در بازار کشور، تولید و عرضه روغن های ترمز قدیمی با درصد روانکاری پایین‌تر نسبت به روغن ترمز های بروز هنوز توجیه اقتصادی دارند و تولید کنندگان هنوز، بخشی از تولید خود را به آن اختصاص می دهند.

تولیدکنندگان روغن پایه ترمز در ایران در بازار خارج از ایران نیز روغن ترمز ارزان قیمت ایرانی طرفدار دارد. تامین روغن ارزان قیمت بازار کشورهای همسایه و برخی کشورهای اروپایی و آفریقایی بر عهده تولید کنندگان روغن ترمز ایرانی است. روغن ترمز ارزان قیمت ایرانی در فروشگاه روغن صنعتی در سراسر کشور عرضه می شود .

سفارش اینترنتی انواع روغن ترمز

سفارش اینترنتی انواع روغن ترمز

همانطور که پیشتر نیز اشاره شود سفارش اینترنتی روغن ترمز از طریق سایت های معتبر سراسر کشور همواره ممکن است. برخی از این سایت ها متعلق به شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی است و برخی دیگر نیز به عنوان فروشگاه های خصوصی و نمایندگی های مجاز فروش روغن ترمز در سطح اینترنت فعالیت می کنند.

تولیدکنندگان روغن ترمز در ایران در برخی موارد دیده شده که پک های چند عددی روغن ترمز در برخی فروشگاه های اینترنتی با تخفیفات ویژه عرضه می شوند که فرصت مناسبی برای خرید روغن ترمز با قیمتی پایین تر از قیمت بازار به شمار می آید.

همان طور که گفتیم در خرید و سفارش اینترنتی انواع روغن ترمز باید ویژگی های روغن ترمز مورد استفاده در خودروی خود را با محصول مورد سفارش کنترل کرده و حتماً باید هر دوی آن ها کدبندی یکسانی داشته باشند‌.

بزرگترین تأمین کننده انواع روغن های صنعتی

بزرگترین تأمین کننده انواع روغن های صنعتی

تولیدکنندگان روغن ترمز در ایران شرکت های بزرگ توزیع و پخش انواع روغن های صنعتی ایرانی که در قالب بخش بازرگانی و فروش صنایع نفت ایران فعالیت می کنند به عنوان بزرگ ترین تامین کننده انواع روغن های صنعتی در ایران و حتی خاورمیانه مطرح هستند.
علاوه بر تامین نیاز بازار بزرگ داخل کشور توان صادرات محصولات به روز و متنوع نفتی به بازارهای بزرگ خارجی نیز وجود دارد و در واقع کشور ایران علاوه بر این که در تولید محصولات نفتی خودکفاست، هیچ نیازی به واردات انواع روغن های صنعتی به داخل کشور ندارد. مگر در مواردی خاص که برخی از خودروهای خارجی یا ماشین آلات سنگین روغن هایی با ویژگی های متفاوت در خود جای داده باشند.

تولیدکنندگان روغن ترمز در ایران ولی علاوه بر این استثنائات جزئی، محصولاتی که به عنوان انواع روغن های صنعتی شناخته شده در سطح جهان مطرح هستند، توسط شرکت‌های بزرگ پالایشگاهی و پتروشیمی ایرانی تولید می شوند.

فروش بدون واسطه روغن ترمز از تولید کننده

فروش بدون واسطه روغن ترمز از تولید کننده

با پیشرفت تکنولوژی و امکان ایجاد ارتباطات به صورت مستقیم از تولید کننده به مصرف کننده توسط اینترنت، فروش بدون واسطه روغن ترمز از تولید کننده ممکن شده است. با مراجعه به سایت های معتبر که متعلق به نمایندگی های روغن ترمز صنعتی ایرانی و خارجی هستند، می توانید قیمت و مشخصات انواع روغن ترمز را مطالعه کرده و پس از پرداخت اینترنتی مبلغ مورد نظر محصول مناسب خودروی خود را درب منزل دریافت کنید.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید.].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Price list of brake oil distributed in Tehran 250 grams

لیست قیمت روغن ترمز پخش تهران ۲۵۰ گرمی

لیست قیمت روغن ترمز در انواع روغن ترمز آبی و روغن ترمز زرد در بازار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نیکان اویلز