روغن موتور روغن تصفیه
خانه / روغن موتور / کارخانه تولیدی روغن موتور | عرضه کننده انواع روغن های صنعتی

کارخانه تولیدی روغن موتور | عرضه کننده انواع روغن های صنعتی

کارخانه تولیدی روغن ماشین شامل بهترین شرکت های تولید روغن موتور و بزرگترین تولید کننده روغن موتور و تولید کنندگان روغن صنعتی در ایران و همچنین بهترین تولید کننده روغن موتور در ایران و تولید کنندگان روغن پایه در ایران و البته شرکت های تولید کننده روانکار که می توانید لیست شرکت های تولید کننده گریس را نیز از بازرگانی روغن نیکان دریافت نمایید.
کارخانه تولیدی روغن موتور bt روزانه ظرفیت حدود ۵۰۰۰ تن روغن موتور در کارخانه تولیدی روغن موتور تولید می شود . بهترین شرکت های تولید روغن موتور و بزرگترین تولید کنندگان روغن پایه در ایران و لیست شرکت های تولید کننده روغن موتور را می توانیداز بازرگانی روغن نیکان دریافت نمایید.
مدیر عامل یکی از کارخانه روغن موتور با بررسی تولید های اخیر به این نتیجه رسید که بزرگترین کارخانه در تولید روغن موتور و توزیع روغن موتور در شمال غرب کشور است که ۱۵ هزار تن تولید درسال دارد . ۸۰ درصد روغن موتور تولید شده به صورت صادرات روغن موتور به خارج کشور صادر می شود .
همه ی فرایند های تولید محصول از تولید روغن گرفته تا بسته بندی ظرف روغن و کارتن های روغن درخود کارخانه روغن موتور تولید می شود . در دماوند نیز شرکت هایی استاندارد دارای مدارک و مجوز های لازم از صنایع و اداره استاندارد در تولید روغن موتورهای بنزینی و  روغن دنده و روغن هیدرولیک و سایر روغن موتور هایی صنعتی فعالیت دارند .

کارخانه تولیدی روغن موتور | عرضه کننده انواع روغن های صنعتی

کارخانه تولیدی انواع روغن موتور در ایران

کارخانه تولیدی انواع روغن موتور در ایرانبرای خرید انواع روغن موتورها و انواع روغن موتور مناسب برای موتور می توانید فروشگاه های موجود در شهر خود مراجعه کنید . کارخانه های تولید و پخش روغن حرارتی ایرانول موتور در ایران فعالیت می کنند و بازار فروش روغن موتور در ایران بیشتر است .
این کارخانجات دارای بهترین روغن موتور و برند برتر تولید درداخل ایران هستند . برای خرید روغن موتور مورد نیاز میتوانید به سایت های فروش روغن موتور اینترنتی مراجعه کنید .کارخانه تولیدی روغن موتور و روغن موتور های وارداتی از قیمت بالایی برخورد دارند اصیل بود روغن موتور های اصل را می توان از لوگوی روی قوطی تشخیص داد .
مرکز فروش روغن موتور ایرانی و روغن موتور مصرفی درجه یک ایرانی در نمایندگی ها و کارخانجات تولیدی در شهرهای مختلف  می باشد . روغن موتور پرایداز نوع روغن موتور بنزینی می باشد . شرکت های بازرگانی روغن موتور در سطح شهر تهران هستند.

بزرگترین تولید کنندگان روغن موتور درایران کارخانجات معروف و شناخته شده ای می باشد که در تولید محصول از کارخانه های تولیدی روغن موتور با بهترین برند ها و صاحب برند می باشد . این کارخانه های تولیدی روغن موتور نیاز داخلی  را تولید می کنند و ان را درقیمت های مناسب و پایین تری به مشتری ارائه می دهند .
کارخانه تولیدی روغن موتور مشتری مداری از اهداف مهم تولید کنندگان است که با تولید روغن موتور اصل و با کیفیت و نیز با گارانتی چند ماهه تخفیفاتی را روی محصولات خود درج می کنند جهت جذب مشتری و راضی نگه داشتن او می باشد .
روغن موتور ها در سراسر کشور در کارخانجات تولیدی روغن موتور مصرفی با استفاده از دستگاه های پیشرفته و به روز مطابق با استاندارد های جهانی تولید و به بازار فروش عرضه میکنند . روغن موتور ها برای روانکاری انواع موتور ها تولید می شوند بزرگترین کارخانجات تولیدی روغن موتور ها در ایران فعالیت می کنند و فروش بالایی دارند .

عرضه انواع روغن های صنعتی در کشور

عرضه انواع روغن های صنعتی در کشورنمایندگی هایی در جهت عرضه ی انواع روغن موتور صنعتی در کشور هستند . استفاده گسترده از روغن های صنعتی باعث شده است که تولید کنندگان انواع روغن ها  در تولید و عرضه انواع روغن های صنعتی  توجه ویژه ای بکنند . معمولا برای تولید روغن های صنعتی از نوع خاص روغن و مواد افزودنی خاصی استفاده می شود.

 • بیشتر بخوانید: روغن حیوانی

کارخانه تولیدی روغن گیربکس موتور در تولید این روغن ها میزان حجم مواد افزودنی بسیار مهم است و کم یا زیاد بودن ان باعث کاهش کیفیت ان می شود افزودنی خاصی که مورد تایید سازمان استاندارد است باید در تولید این نوع روغن ها لحاظ شود .
توزیع و عرضه کنندگان زیادی در عرضه انواع روغن موتور های صنعتی فعالیت فعال درسطح کشور دارند . عرضه انواع روغن موتور های صنعتی و دیزلی و بنزینی در فروشگاه های سطح شهر با مناسب ترین قیمت به فروش می رسد .

لیست قیمت انواع روغن موتور در بازار

لیست قیمت انواع روغن موتور در بازارلیست قیمت روغن موتور ها هر چند ساعت به صورت روزانه بروز می شود وبرای مشاهده لیست قیمت انواع روغن موتور موجود در بازار و خرید اینترنتی و مقایسه قیمت فروشندگان در جهت کالای مورد نظر خود به سایت ها مراجعه کنید. در لیست قمت ها قیمت روغن موتور ها برحسب لیتر فرق می کند . کارخانه تولیدی روغن موتور لیست قیمت ها در محصولاتی که مستقیما از کارخانه صادر کشور می شوند به قیمت تولیدی هستند  نیز فرق دارد .

مراکز پخش روغن موتور در سراسر کشور

مراکز پخش روغن موتور در سراسر کشورشرکت ها و مراکز پخش روغن موتور ها در سراسر کشور فعال می باشند . این مراکز  انواع روغن موتور ایرانی را از کارخانجات می خرند و به صورت واسطه گر تبلیغ و می پردازند و از طریق فروشگاه های روغن موتورو یا نمایندگی ها و یا سایت های خود اقدام به فروش میکنند .
کارخانه تولیدی روغن موتور  این شرکت ها نه تنها به تبلیغ و پخش روغن موتور به سراسر کشور می پردازند بلکه به این روغن ها را در کنار روغن های داخلی به صورت عمده و جزئی به فروش می رسانند .
از مراکز پخش عمده روغن موتور مصرفی  و روغن موتور اصل ایرانی در تهران وجود دارد که بزرگترین مرکز پخش روغن موتور های صنعتی و گریس و ضد یخ و روغن های فوق تخصصی در ایران است .

لیست تولید کنندگان برتر روغن موتور در ایران

لیست تولید کنندگان برتر روغن موتور در ایراندربین ۱۰۰ شرکت تولید کننده برتر روغن موتور دو تولید کننده بزرگ شرکت های نفت بهران و ایرانول بین یکصد شرکت برتر ایرانی قرار گرفتند . این دو تولید کننده روانکاو ایرانی  در نمایندگان بازرگانی روغن معروف هستند . شرکت نفت بهران در فهرست برترین شرکت های تولیدکننده روانکاو بالاتر از سایر شرکت ها رقیب قرار گرفته است .

 • انواع روغن موتور های دیگر :
  روغن موتور مینرال  کاربرد زیادی دارد و از مواد نفتی تولید می شود  و روغن موتور سنتتیک بهترین نوع روغن موتور درحال حاضر است که در گذشته برای جت ها استفاده می شده و برخلاف مینرال از مواد نفتی تولید نمی شود . روغن موتور ها نقش اساسی در خودرو دارند که هرچه از برند های بهتر  و مرغوب تر و اصل استفاده کنیم طول عمر خودرو بیشتر و بهتر کار میکند .
 • از انواع دیگر به روغن موتور:
  سوپر پیشتاز ۴ لیتری می توان نام برد که با قیمت خیلی مناسب تر تز روغن موتور های دیگر بفروش می رسد . از روغن موتور های پرفروش و باکیفیت در بازار فروش روغن موتور است و از نوع روغن موتور بنزینی است که به خودرو های سالهای ۲۰۰۲ به بعد توصیه می شود . شرکت نفت سپاهان به عنوان بزرگترین تولید کننده روغن پایه در کشور سرمایه خود را تا ۴۷۰ درصد در بورس روغن موتور افزایش یافته است .

صادرات روغن های صنعتی ایرانی

صادرات روغن های صنعتی ایرانیکارخانه تولیدی روغن موتور و صادرات روغن موتور های صنعتی در ایران در شهر آبادان صورت می گیرد .علاوه بر بازار های داخلی کشور روغن موتور به کشور های دیگر از این شهر صادر می شود . کارخانه تولیدی روغن موتور و روغن موتور های صادراتی به صورت بشکه ای و بسته بندی فلکسی از طریق بندر امام خمینی  به کشور های  دیگر صادر می شود . صادرات از این شهر به کشورهای نظیر :

 • چین
 •   هند
 • پاکستان
 • عراق
 • و کشور های حاشیه خلیج فارس
 • و جنوب شرق آسیا
 • و آفریقا

انجام میپذیرد . پالایشگاه روغن سازی ابادان با ظرفیت تولید مناسب و بورس تولید روغن موتور با کیفیت به پایگاه صادرات روغن موتور بنزینی و دیزلی و صنعتی و انواع ضدیخ ها تبدیل میشود. صادرات روغن موتور از سال ۱۳۹۱ شروع شده است و تا سال ۱۳۹۶ ادامه داشته  و در سال ۱۳۹۲ روند رشد صادرات محصول بیشتری داشته است .
کارخانه تولیدی روغن موتور علی رغم اینکه برخی شرکت های صادر کننده  روغن موتور از روغن پایه  از سال ۱۳۸۲ و گذشت بالغ از یک دهه و اخد استاندارد ها و مدارک لازم جهت ایجاد روغن های سینتتک و نیمه سنتتیک بنگاه های صادراتی فعال به دلیل نداشتن برنامه بلند مدت  عملا صادر کننده روغن موتور و محصولات جانبی آن می باشد .

کارخانه تولیدی روغن موتور در کشور هند ۳۷ درصد و در کشور ترکیه ۱۲ درصد و در کشور پاکستان نیز ۱۲ درصد و در کشور چین ۲۸ درصد صادرات روغن موتور به بازار های ایران داریم .

فروش اینترنتی انواع روغن موتور دیزلی و بنزینی

فروش اینترنتی انواع روغن موتور دیزلی و بنزینیشرکت ها و کارخانه های تولید کننده روغن موتور محصول خود را برای کاربرد های متفاوتی به بازار عرضه می دارند  که قاعدتا این محصول به دو صورت دیزلی و بنزیی تولید می شود واز روغن پایه پارافینیک حاصل از پالایش برشی از نفت خام و شاخص گرانوی پالایش با هیدوژن موارد کاربرد ان از روغن هم گوناگون است زیرا از ان در موتور های مختلفی استفاده می شود .
کارخانه تولیدی روغن موتور عرضه انواع روغن موتور بنزینی و دیزلی و صنعتی در بازار روغن فروش روغن موتور در کل کشور انجام می شود . روغن موتور دیزلی برای موتور های دیزلی وماشین آلات سنگین و روغن موتور بنزینی برای موتور های بنزینی به کار می رود .
روغن موتور پراید نیز از نوع بنزینی است . فروش اینترنتی روغن موتور ها نیز انواع دیزلی و بنزینی هم در سایت های معتبر شرکتشان انجام می شود .

راهنمای انتخاب روغن موتور مناسب

راهنمای انتخاب روغن موتور مناسبراهنمای انتخاب روغن موتور مناسب موتور خودرو در مکان های پخش روغن موتور وفروش روغن موتور های اینترنتی که متعلق به شرکتها و کارخانجات معتبر می باشد وجود دارد و انواع روغن موتور مناسب با خودرو و قیمت مناسب  به شما ارائه می دهد و شما را برای خرید روغن موتور اصل و با کیفیت راهنمایی می کند .
کارخانه تولیدی روغن موتور در سایت هایی هم متخصصان روغن موتور ها به صورت آنلاین و تلفنی شما را راهنمایی می کنند . همچین میتوان از فاکتور ها و بروشور های روغن موتور ها به عنوان راهنمای مناسب برای انتخاب و خرید بهتر استفاده کرد .
هنگام خرید اینترنتی می توان از مشاوران موجود انلاین برای خرید باکیفیت ترین محصول  مشاوره و راهنمایی گرفت و همچنین می توان برای راهنمایی گرفتن از روغن موتور های وارداتی  هم از مشاوران سایت ها  یا فاکتور ها انتخاب بهتری برای خرید داشت .

وب سایت رسمی فروش روغن موتور در ایران

وب سایت رسمی فروش روغن موتور در ایرانکارخانه تولیدی روغن موتور و برای تهیه ی روغن موتور اورجینال و باکیفیت هم میتوانیم از عمده فروشان به قیمت کارخانه ای و ارزان  استفاده کنیم و هم میتوانیم از وب سایت های رسمی فروش انواع روغن موتور ایرانی استفاده کنیم مزایای استفاده از وب سایت های رسمی برای خرید این است که راهنمای مناسبی در سایت موجود است که میتوان از طریق آنها انتخاب بهتری در خرید روغن موتور ها داشته باشیم .
کارخانه تولیدی روغن موتور در وب سایت ها سعی گردیده است اطلاعات مفیدی در زمینه روانکارهای صنعتی و روغن موتوربه مشتریان ارائه کنند . وب سایت های رسمی شامل اطلاعات کامل روغن ها و اخبار محصول روغن موتور در زمینه کلیه ی خودرو های سواری – سنگین – اتوبوس – موتور سیکلت و غیره توصیف می شود .

سفارش عمده و جزئی روغن موتور در کشور

سفارش عمده و جزئی روغن موتور در کشورکارخانه تولیدی روغن موتور وعمده فروشی انواع روغن موتور در شهر های مختلف انجام می شود . فروش عمده توسط کارخانجات تولیدی و نمایندگی های آن به قیمت کارخانه ها توزیع روغن موتور و عرضه آن می پردازد . خریداران نیز شفارش عمده و جزئی روغن موتور را به کارخانجات تولیدی می دهند و به صورت عمده با قیمت ارزان تحویل می گیرند ودر مغازه های خود به صورت جزئی به فروش می رسانند .
کارخانه تولیدی روغن موتور  میتوانید برای خرید به سایت این کارخانجات مراجعه کرده و انواع روغن هارا خریداری و ثبت سفارش دهید .کارخانه تولیدی روغن موتور و  روغن موتور های عمده به صورت بشکه ای صادر می شوند ولی روغن موتور های جزئی در گالن های ۴ الی ۳ لیتری تولید و عرضه می شوند .
از کشور های فرانسه و امریکا و المان و هلند که از کشور های عمده وار کننده رو غن موتور هستند می توان سفارش عمده و جزئی روغن موتور گرفت . عمده فروشی روغن موتور از رونق خوبی برخوردار است.

ارسال عمده انواع روغن موتور به سراسر کشور

ارسال عمده انواع روغن موتور به سراسر کشورشرکت های تولیدی و وارداتی روغن موتور فروش به صورت عمده را در کشورمان انجام می دهند .این شرکت ها با در نظر گرفتن نوع بازار و خودرو ها روغن موتور ها را تولید و وارد نمایند و از طریق شعب مختلفی که در سراسر کشور دارند کالایشان را صورت عمده به فروش برسانند .
کارخانه تولیدی روغن موتور  همچنین خرید روغن موتور به صورت عمده در دفاتر کارخانه های تولیدی انجام می شود که  فروشندگان میتوانند با مراجعه به این دفاتر به ارسال عمده روغن موتور به سراسر کشور اقدام کنند .  کارخانه تولیدی روغن موتور و نمایندگی هایی در سطح کشور هستند که با خرید به صورت عمده از کارخانه ها میتوانند این محصول را به کشور ها یا شهر های دیگر از طریق پست یا سایت های اینترنتی ارسال کند . روغن موتور وارداتی در ایران فروش خوبی دارد و فروشگاه روغن موتور در تمام شهر ها یافت میشود.

خریدار انواع روغن موتور ارزان قیمت

خریدار انواع روغن موتور ارزان قیمت خریدار انواع روغن موتور با قیمت مناسب و ارزان می تواند به فروشگاه های اینترنتی موجود در سایت های معتبر کارخانه ها و شرکت های تولیدی مراجعه و خرید کند . اگر روغن موتور ها را از کارخانه ها خریداری کنیم میتوانیم با قیمت ارزان وقیمت تولیدی و کارخانه ای تهیه کنیم .

 • بیشتر بخوانید: روغن خراطین
  کارخانه تولیدی روغن موتور وخریداران نیز می توانند از کارخانه ها به صورت عمده با ارزانترین قیمت خریداری واستفاده کنند . قیمت روغن موتور ها متناسب با موتور خودرو های مختلف نیز فرق می کند . خریداران انواع روغن موتور به صورت عمده می توانند بازار فروش روغن موتور با قیمت و کیفت خوبی را را اندازی کنند .
 
[ جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید.].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

The price of bulk motor oil 10w40 20w50 sm sn sl

قیمت روغن موتور فله ای ۱۰w40 20w50 sm sn sl

قیمت روغن موتور فله ای و تولید انواع روغن موتور فله بنزینی و روغن موتور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نیکان اویلز