روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن گیربکس پراید / قیمت روغن گیربکس پراید کاسپین | بزرگترین تولیدی روغن گیربکس در ایران

قیمت روغن گیربکس پراید کاسپین | بزرگترین تولیدی روغن گیربکس در ایران

قیمت روغن گیربکس پراید کاسپین و قیمت واسکازین کاسپین با توجه به حجم روغن گیربکس اتومات پراید و قیمت واسکازین پراید ۱۳۱ و همچنین قیمت روغن گیربکس اتوماتیک برلیانس و قیمت روغن گیربکس آسانسور در بزرگترین تولیدی روغن گیربسک در ایران و با قیمت درب تولیدی در سایت بازرگانی روغن نیکان عرضه می گردد.
همانطور که می دانید روغن های زیادی در قسمت موتور خودرو استفاده می شوند که  روغن نوتور و روغن ترمز و روغن گیربکس یا اسکازین یا روغن جعبه دنده نام دارند . از اسم روغن واسکازین یا روغن گیربکس مشخص است.

  • بیشتر بخوانید: روغن کرچک


این روغن در قسمت گیربکس و قسمت دیفرانسیل خودرو استفاده می شود . روغن گیربکس کاسپین از متریالی تشکیل شده که به خوبی از چرخ دنده های خودرو محافظت می کند .این نوع روغن دیفرانسیل و چرخ دنده دارای ترکیب پیچیده ای نسبت به روغن های گیربکس دارند .
دسته بندی این نوع روغن ها مانند روغن موتور می تواند بر اساس شناسه کیفی آن ها یعنی  API آن ها باشد . ویژگی اصلی روغن دنده سازگاری بالا ی روغنی با جعبه دنده خودرو و همچنین گرانروی بالای آن می باشد .
شاید مهمترین موضوع در مورد این نوع از  روغن ایرانول دنده ها میزان گرانروی این نوع  روغن ها باشد . میزان غلظت روغن دنده ها به مراتب بیشتر از روغن های موتور است . قیمت روغن گیربکس پراید کاسپین نسبت به خاصیت و توانایی این روغن و نقش اصلی آن در کارکرد موتور گیربکس خودرو بسیار مقرون و به صرفه است .

قیمت روغن گیربکس پراید کاسپین | بزرگترین تولیدی روغن گیربکس در ایران

قیمت روغن گیربکس کاسپین برای ماشین های مختلف

قیمت روغن گیربکس کاسپین برای ماشین های مختلفقیمت انواع روغن گیربکس به نوع برند روغن بستگی دارد اما از آنجایی که شرکت تولید کننده ی روغن های صنعتی و روغن های خودروی کاسپین بهترین و مهمترین تولید کننده ی روغن گیر بکس است اگر از تمام رانندگان پرسیده شود.
قیمت روغن گیربکس پراید کاسپین و  بهترین مارک روغن گیربکس یا روغن ترمز از نظر آن ها کدام است بدون شک روغن گیربکس کاسپین بر صدر لیست آن ها می درخشد. این نوع برند بسته به نوع روغن برای چه نوع خودرویی باشد و خودرو خارجی یا ایرانی باشد قیمت های آن تفاووت دارد اما به طور معمول می توان گفت قیمت روغن گیربکس کاسپین که به رنگ قرمز هستند و در زمان لازم برای تعویض به رنگ قهوه ای در می آیند بین چهل هزار تومان تا صد هزار تومان می باشد .

  • بیشتر بخوانید: روغن کنجد

اگر سلامتی و کارکرد خوب گیربکس و جعبه دنده ی خودرویتان برایتان مهم است پیشنهاد ما به شما استفاده از روغن های تولید شرکت کاسپین است .

بزرگترین و بهترین تولیدی روغن گیربکس در ایران

بزرگترین و بهترین تولیدی روغن گیربکس در ایرانقیمت روغن گیربکس پراید کاسپین با ورود ذرات گرد و خاک به این روغن ها و استفاده و کارکرد زیاد آن ها در دماهای بالا باعث می شود خاصیت روغن ها کم شود .
قیمت روغن گیربکس پراید کاسپین به این دلیل باید روغن دنده ها یا واسکازین ها را نیز مانند روغن های دیگر یعنی روغن موتور خودرو یا روغن ترمز خودرو به طور مرتب چک کنیم تا بتوانیم از صدمه دیدن خودرو هایمان جلوگیری کنیم . تعویض به موقع این نوع از روغن های خودرو برای کم کردن استهلاک خودرو می باشد و باعث طول عمر بیشتر خودروها می شود . شرکت کاسپین به فکر سلامت موتور خودروی شماست.

  • بیشتر بخوانید: روغن کلزا

قیمت روغن موتور و  گیربکس پراید کاسپین و شرکت کاسپین تولید کننده بهترین و مرغوب ترین روغن ترمز و روغن گیربکس خودرو کاسپین با عرضه ی محصولات با کیفیت توانسته است به عنوان یک برند جهانی مورد اعتماد رانندگان و صاحبان خودرو شود .

قیمت انواع روغن گیربکس

قیمت انواع روغن گیربکسقیمت روغن گیربکس پراید کاسپین برای اطلاع از لیست قیمت انواع روغن گیربکس در بازار  میتوان اول برند و مارک مورد نظر خور را از بین هزاران تولید کننده ی روغن صنعتی انتخاب کرد و سپس با مشاهده ی قیمت روز روغن در آن شرکت اقدام به خرید کرد .

کاسپین برند مورد اعتماد نسل هاست چرا که به فکر سلامتی خودرو و راننده ی خوروست .

نمایندگی پخش انواع روعن گیربکس در کشور

نمایندگی پخش انواع روعن گیربکس در کشورروغن گیربکس کاسپین به دلیل تقاضای بیشمار رانندگان مبنی بر کارکرد فوق العاده ی آن توانسته است رضایت مشتریان را جلب کند و در تمامی شهرهای کشور نمایندگی توزیع و پخش روغن گیربکس و روغن ترمز کرده است . این نمایندگی ها به صورت عمده روغن را به مراکز جزئی فروش مانند مکانیکی ها عرضه می کنند .

 
[ جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید.].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نیکان اویلز