روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن وایت اویل / فروش انواع پارافین شفاف روغن فلش ۱۸۰ عمده سفید

فروش انواع پارافین شفاف روغن فلش ۱۸۰ عمده سفید

فروش انواع پارافین شفاف شامل پارافین مایع و پارافین ژله ای و همچنین پارافین جامد که کیفیت پارافین کاملا بدون بو شفاف و سفید با فلش ۱۸۰و کمتر البته عمده تحویل می شود.

تولید و تامین انواع پارافین و روغن سفید بر اساس نوع محصول و قابلیت ها و استانداردهای مختلف برای فروش و عرضه این محصول بصورت مستمر قابل تحویل و ارسال توسط نیکان اویلز می باشد.

فروش انواع پارافین

فروش انواع پارافین

فروش انواع پارافین که البته پارافین به دلیل خصوصیات خاص مصارف زیادی دارد که از جمله می توان به مصارف بهداشتی و صنعتی این محصول اشاره داشت . فروش پارافین بر اساس کیفیت و درجه خلوص این محصول در نوع پارافین جامد یا بر اساس میزان چربی به گرید های مختلف a-b-c-d تقسیم بندی می شود و درصد چربی در هر گرید تعیین کننده محل استفاده ازاین پارافین خواهد بود .

  1.     پارافین جامد ۰٫۵ تا ۱٪ چربی مصرف دارویی
  2.     پارافین جامد ۱ تا ۳٪ چربی مصرف بهداشتی
  3.     پارافین جامد ۳ تا ۵٪ چربی
  4.     پارافین جامد ۵ تا ۷٪ چربی
  5.     پارافین جامد ۷ تا ۱۲٪ چربی

فروش پارافین شفاف روغن فلش ۱۸۰

فروش پارافین شفاف روغن فلش 180

فروش انواع پارافین بر اساس و روغن وایت اساسا به دلیل کیفیت و رنگ سفید این روغن انجام می شود بر این اساس تهیه انواع مختلفی از روغن های پایه با رنگ های مختلف به سهولت قابل انجام است و دلیل خرید روغن های سفید به دلیل بدون رنگ بودن و بدون بو بودن این محصول است که در نهایت بر اساس نوع مصرف و کیفیت استفاده از این محصول می توان گفت که سایر پارامترهای موثر در تولید این محصول معنی و مفهوم خواهد داشت.
روغن وایت اویل گستره زیادی از انواع مختلفی از صنایع مختلف را شامل می شود و معمولا برای خرید عمده این محصول بصورت کلی در ابتدا بصورت یک بشکه خرید و تامین انجام می شود و در مرحله بعد پس از تست نمونه های اولیه اقدام به خرید عمده انجام می شود.

قیمت عمده پارافین روغن سفید

قیمت عمده پارافین روغن سفید

قیمت برای محصولات و روغن های پایه بر اساس فاکتورهای متعددی انجام می شود که در ادامه به برخی از موارد اثر گذار اشاره می شود در خرید و تولید انواع روغن های صنعتی و پارافین یا روغن سفید معمولا بصورت مشخص انالیزی برای این محصول تعریف شده است که بر اساس این انالیز می توان انواع مختلفی از کیفیت های مختلف این محصول را در اختیار داشته باشیم بر این اساس روغن های تولید شده با مواد اولیه و ترکیبات مشخص و همچنین نوع تصفیه روغن ها باعث می شود کیفیت که بر اساس میزان فلش روغن و ویسکوزیته و البته رنگ و بو روغن تعریف شده است مشخص شود و قیمت نهایی بر اساس پارامترهای ذکر شده انجام می شود.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید.].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Sale of flash white oil, 200 barrels of 208 liters

فروش روغن سفید فلش ۲۰۰ بشکه ۲۰۸ لیتری

فروش روغن سفید با فلش روغن سفید یا روغن وایت تا فلش ۲۰۰ و تحویل …

نیکان اویلز