روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / گریس / قیمت گریس ۱۵ کیلویی گریس نسوز سطلی

قیمت گریس ۱۵ کیلویی گریس نسوز سطلی

قیمت گریس ۱۵ کیلویی با بسته بندی گریس نسوز پایه لیتیوم و گریس نسوز سطلی گریس ماهان یا گریس آترود ، پارس از نمایندگی فروش گریس.
بمنظور مشاوره رایگان برای خرید تخصصی انواع گریس نسوز ایرانی و خارجی با مرجع تخصصی گریس نیکان اویلز از طریق لینک یا مشاوره تلفنی اماده پاسخ گویی هستیم.

قیمت گریس ۱۵ کیلویی

قیمت گریس 15 کیلویی

قیمت گریس ۱۵ کیلویی صرفا تحت تاثیر بسته بندی این محصول نیست . هر چند نوع بسته بندی و جذاب بودن آن از لحاظ بازاریابی و فروش این محصولات موضوعی مهم می باشد و نگاه مشتری صرفا کیفیت گریس داخل ظرف نیست . بر این اساس بسته بندی انواع گریس بصورت سطل فلزی یا سطل پلاستیکی تغییر قیمت کاملا مشخصی به دلیل قیمت متفاوت این ۲ نوع بسته بندی دارد.
البته فاکتور و آیتم مهم در قیمت نهایی منحصرا مرتبط با بسته بندی نیز و قیمت تمام شده گریس در این فرایند شامل ۹۰% هزینه تمام شده برای هر سطل گریس نسوز و گریس معمولی خواهد بود که البته این قیمت نیز به نوع گریس می تواند در این درصد تاثیر مستقیم داشته باشد. بر این اساس انواع گریس کلسیم با بسته بندی تعریف شده که قادر به تحمل دمای کمتر از ۱۰۰ درجه سانتیگراد را دارد قیمت نسبتا ارزانی به نسبت انواع گریس های نسوز لیتیوم و لیتیوم کمپلکس و گریس هاس مدلی های مختلف خواهد داشت.
مستحضر می باشید گریس های نسوز محدوده دمای بالا ۱۳۰ درجه تا ۱۱۰۰ درجه را پوشش می دهد و البته میزان دما با توجه مواد اولیه استفاده شده قیمت های کاملا متفاوتی دارد بنابراین قیمت گریس ۱۵ کیلویی در نوع محصول بسته بندی شده کاملا اثر مستقیم دارد.

فروش گریس نسوز سطلی

فروش گریس نسوز سطلی

فروش گریس نسوز سطلی برای استفاده شرکت های صنعتی که مقدار و حجم مصرفی بیشتری دارند کاملا توجیه پذیر می باشد زیرا استفاده از بسته بندی کمتر و کوچکتر معمولا به لحاظ قیمت بصرفه است . بسته بندی انواع گریس لیتیوم یا لیتیوم کمپلکس یا گریس بنتون با توجه به قیمت این محصول که الزاما می بایستی بصورت مظروف شده تحویل خریدار این محصول شود امری است که می بایستی انجام شود بر این اساس برای استفاده درتناژ بالا خرید با بسته بندی ۱۵ کیلویی یا بیشتر باعث کم شده هزینه بسته بندی دراین خرید خواهد شد.

فروش گریس نسوز ۱۵ کیلویی

فروش گریس نسوز 15 کیلویی

در لیست کارخانه های تولید کننده گریس بندی با قوطی۱۵ کیلویی جزو مواردی می باشد که برای مظروف سازی انواع گرس معمولی با پایه کلسیم و گریس های نسوز استفاده می شود. بسته بندی گریس نسوز ۱۵ کیلویی در انواع برندهای مختلف گریس نسوز مثل گریس فیگارو، آسیاژوله، آترود، پارس، بهران، ایرانول، اسپیدی، پارس ، زانیس وجود دارد و شما می توانید برای مشاوره خرید بهترین گریس از واحد فروش گریس نیکان اویلز مشاوره رایگان دریافت نمایید و با فاکتور رسمی اقدام به خرید نمایید.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید.].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

The price of food grade grease for one kilo of edible grease

قیمت گریس صنایع غذایی یک کیلویی گریس خوراکی

قیمت گریس صنایع غذایی یا گریس خوراکی با بسته بندی ۱ کیلویی و بیشتر و …

نیکان اویلز