روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / گریس / قیمت گریس صنایع غذایی یک کیلویی گریس خوراکی

قیمت گریس صنایع غذایی یک کیلویی گریس خوراکی

قیمت گریس صنایع غذایی یا گریس خوراکی با بسته بندی ۱ کیلویی و بیشتر و با رنگ شفاف بمنظور استفاده در تجهیزات و کارخانه های تولید مواد غذایی .
فروشگاه پخش و فروش انواع گریس تخصصی لیتیوم کمپلکس خوراکی کلسیم در لیست قیمت نمایندگی پخش و فروش گریس نسوز در تهران با ما تماس بگیرید یا از طریق لینک ارتباط بگیرید.

قیمت گریس صنایع غذایی

قیمت گریس صنایع غذایی

قیمت گریس صنایع غذایی به دلیل نوع استفاده این محصول تحت تاثیر در شرایط دمایی متفاوت نیست و در حقیقیت شرایط و فرایند استفاده از این گریس در انواع تجهیزات و دستگاههای صنعتی و غیره و یا انواع یاتاقان های دستگاه هایی می باشد که در واقع تولید کننده یک محصول صنعتی البته خوراک هستند. یک دلیل برای گرانتر بودن گریس غذایی و متفاوت بودن نوع استفاده از این گریس به نسبت سایر انواع گریس برای تجهیزاتی می باشد که در مجموعه های تولیدی با کاربری بهداشتی استفاده می شود می بایستی مورد نظر باشد.
گریس های صنعتی به بدلیل نوع استفاده از انواع این محصولات و همچنین مواد اولیه که بمنظور ا فزایش قابل تحمل دما و یا بالا بردن سایر پارامترهای مختلف گریس مورد نظر است قطعا مواد هستند که در صورت ترکیب با هر گونه ماده غذایی سلامتی انسان را بشدت به خطر مواجه می نماید بر این اساس الزاما می بایستی از گریس غذایی استفاده شود برای تجهیزات تولیدی در صنایع غذایی در این صورت در صورت اختلاط روغن این گریس با مواد غذایی اثر زیان باری برای انسان نخواهد داشتن و این به دلیل نوع روغن استفاده شده در این گریس ها می باشد که این روغن  پارافین یا وایت بهداشتی است .

فروش گریس خوراکی


 

فروش گریس خوراکی می بایستی قابلیت هایی کاملا مشخص را برای یاتاقان و بلبرینگ های تجهیزات کارخانه های صنایع غذایی ایجاد نماید که می توان به قابلیت و یا خاصیت ضد زنگ بودن گریس و همچنین ضد اکسیداسیون بودن این گریس که ممانعت از اکسید شدن سطوح فلز شود و البته قابلیت روانکاری و ممانعت از برخورد سطوح فلزی با ایجاد لایه ای از روغن که با وجود گریس ممکن می شود و همچنین قابلیت تحمل دمای محیطی از -۲۰ درجه سانتیگراد تا الی ۲۰۰ درجه سانتیگراد که البته دما گریس بیشتر تحت تاثیر دمای محیط کاری و نحوه عملکرد تجهیزات دستگاه های صنعتی و فشار کاری این تجهیزات می باشد.

فروش گریس غذایی

فروش گریس غذایی

تهیه و فروش گریس غذایی در مرحله اولیه به مواد اولیه مورد استفاده قرار گرفته برای این گریس خوراکی خاص می باشد. پایه گریس غذایی بنام صابون کمپلکس آلومینیوم با پایه روغن وایت بهداشتی با فلش بالای ۲۰۰ می بایستی تولید و تهیه شود.
برند های مختلفی در تولید انواع گریس خوراکی تولید شده است که در ایران از برند skf خوراکی مدل LGFP2 و از برند موبیل مدل FM42 بدین منظور قابل استفاده می باشد که البته برند های داخلی نیز برای گریس خوراکی نیز موجود است. 

 
[ جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید.].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

The price of 15 kilos of grease, a bucket of fireproof grease

قیمت گریس ۱۵ کیلویی گریس نسوز سطلی

قیمت گریس ۱۵ کیلویی با بسته بندی گریس نسوز پایه لیتیوم و گریس نسوز سطلی …

نیکان اویلز