روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن ترمز فومن شیمی / خرید روغن ترمز فومن شیمی | فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی

خرید روغن ترمز فومن شیمی | فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی

روغن ترمز یا مایع ترمز، سیالی است که وظیفه انتقال فشار هیدرولیکی از پمپ ترمز به سیلندر ترمز را بر عهده دارد که در نهایت موجب فشار لنت ترمز بر دیسک یا کاسه ترمز میشود. خرید روغن ترمز فومن شیمی و یا روغن ترمز هراز و یا روغن ترمز سمن شمیی از فروشگاه اینترنتی و با قیمت درب کارخانه تولید روغن ترمز تحویل می گردد.
این مایع بدلیل خصلت عملکرد خود باید دارای حداقل تراکم پذیری باشد. همچنین این مایع باید نسبت به حباب هوا حساس بوده و اجازه تشکیل حباب را ندهد.
تبخیر روغن ترمز باید بسیار ناچیز باشد و با قطعات فلزی و پلاستیکی که با آنها در تماس است سازگاری داشته باشد
.یکی از برندهای معروف روغن ترمز فومن شیمی می باشد،با خرید روغن ترمز فومن شیمی ترمز های خود را بیمه کنید.این مایع، ترکیبی مصنوعی است که قسمت اعظم آن از ترکیبات پلی گلیکول اتری تشکیل شده ‌است. روغن های ترمز نسبت به رطوبت حساس بوده و با جذب رطوبت نقطه جوش آنها پائین می‌آید و خاصیت خود را از دست می ‌دهند.

 

خرید روغن ترمز فومن شیمی | فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی

روغن ترمز | فروشگاه اینترنتی

روغن ترمز | فروشگاه اینترنتی

خرید روغن ترمز فومن شیمی روغن ترمز ها در سیستم های ترمز هیدرولیک خودروی های سواری و وانت ها مورد استفاده قرار می گیرند و وظیفه انتقال فشار به مکانیزم عمل کننده ترمز را بر عهده دارند. یکی دیگر از مصارف این روغن ها در کلاچ هیدرولیک است.
این روغن ها در سیستم ترمز موتور سیکلت ها هم مورد استفاده قرار می گیرند
.هنگام عملکرد ترمز گرمای زیادی به روغن ترمز تحمیل می شود و به همین دلیل باید سیالی که به عنوان روغن ترمز مورد استفاده قرار می گیرد.
خرید روغن ترمز فومن شیمی در حالی که نقطه جوش بالایی داشته باشد تا بتواند وظیفه خود را به درستی انجام دهد. روغن ترمز نباید در دمای پایین دچار یخ زدگی شود و به همین دلیل سیالی که پایه آب داشته باشد نمی تواند به عنوان روغن ترمز مورد استفاده قرار گیرد
.

خرید روغن ترمز فومن شیمی

خرید روغن ترمز فومن شیمی

گروه صنعتی فومن شیمی از برند های مشهور در زمینه تولید انواع روانکارهای خودرو می باشداین شرکت محصولات مختلفی از جمله روغن ترمز، ضد یخ، ضد جوش و… را در سبد تولیدی جا داده است.

مشخصات روغن ترمز فومن شیمی:

استاندارد: در دو نوع DOT3 و DOT4

رنگ: زرد و آبی

کیفیت: عالی (درجه یک)

خرید روغن ترمز فومن شیمی و مایع ترمز سیستم خودرو خود را سالی یک بار تعویض نمایید. از آلوده شدن مایع ترمز با گرد و غبار، آب، محصولات نفتی، روغن و سایر مواد بپرهیزید زیرا باعث اختلال در سیستم ترمز می شود.بعد از هر بار مصرف درب قوطی را محکم ببندید. از خرید مایع ترمزی که سرپوش محافظ ندارد و یا پلمپ آن معیوب است خودداری کنید.

لیست قیمت روغن ترمز فومن شیمی

لیست قیمت روغن ترمز فومن شیمیاگر شما خودروی ۲۰۶ دارید و دنبال روغن هیدرولیک می گردید، کافی است با مراجعه به سایت ها و وبسایت های مختلف و متنوع قیمت روغن هیدرولیک را در اورده و انجا بنا به بودجه ای که دارید اقدام به خرید روغن هیدرولیک نمایید.این سایت های خرید به گونه ای هستند که وقتی شما محصولی را سفارش می دهید.
خرید روغن ترمز فومن شیمی در کمترین زمان ممکن این محصول به درب خانه شما ارسال می شود و شما مصرف کننده عزیز می توانید از این محصول استفاده کنید.روغن ترمزی که شما استفاده می کنید باید با کیفیت و مرغوبیت زیادی باشد تا سلامتی شما را به خطر نیندازد و شما با خاطری آسوده راهی سفر و گشت و گذار شوید.

پخش عمده روغن ترمز

پخش عمده روغن ترمز

خرید روغن ترمز فومن شیمی و فروش عمده روغن ترمز باکیفیت در سراسر کشور ما انجام می شود زیرا این محصولات در هر خودرویی نیاز مبرم و ضروری می باشد. این محصولات با توجه به تنوع برند و سطح کیفی که دارند مشتریان بهتر است ابتدا در این زمینه اطلاعاتی کسب کنند. فروش روغن ترمز در سراسر کشور ما به شیوه های متعددی انجام می شود که هر کدام با ارائه خدمات خاصی انجام می شود. روش های فروش عبارتند از:

  • فروش از طریق نمایندگی های پخش
  • فروش از طریق فروشگاه های اینترنتی
  • فروش از طریق بازرار های شهری
  • فروش مستقیم و بدون واسطه در خودرو های سبک و سنگین

سیالات برای بهتر کارکردن قطعات بسیار ضروری هستند و باعث می شوند خودرو بهتر به وظایف خود عمل نماید. نبود این روغن ها سبب خشک ماندن قطعات و پایین آمدن کارایی شان می شود.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید.].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نیکان اویلز