روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن موتور / روغن موتور پارس دیزل | روغن موتور های دیزلی

روغن موتور پارس دیزل | روغن موتور های دیزلی

روغن موتور پارس دیزل یکی از برندهای تولیدکننده ی انواع روغن موتور در کشور می باشد. که تولید کننده روغن موتور پارس ۱۵w40 و روغن پارس پایدار و روغن پارس تراکتور و روغن پارس لوب مکس و روغن موتور پارس اروند دیزل از محصولات شرکت نفت پارس تولیدکنده ی انواع روغن موتورهای دیزلی که دارای سهامداران مختلفی بوده و با قدرت و کیفیت بالای محصولات در حال تولید و فروش عمده این روغن ها به سراسر کشور می باشد.
روغن موتور دیزلی پارس  را به علت رعایت تمامی استانداردهای تعیین شده و مرغوبیت بالای آن می توان جزء بهترین روغن موتور موجود در بازار فروش معرفی کرد. در سایت های فروش آنلاین روغن موتور پارس دیزل می توان به راحتی حجم موردنیاز را که در گالن ها و بشکه های چندین لیتری موجود می باشند خریداری نمود.

روغن موتور پارس دیزل | روغن موتور های دیزلی

ويژگي ها روغن موتور پارس دیزل

ويژگي ها روغن موتور پارس دیزلروغن موتور پارس دیزل و خرید روغن موتور دیزلی پارس بعلت اعتبار و جلب اعتماد مشتری خود، توانسته است به موفقیت های بسیاری دست یابد که دلیل این امر، ویژگی ها و کیفیت متفاوت محصول با سایر روغن موتورهای موجود در سطح بازار می باشد. در اینجا به چند نمونه از ویژگی های این محصول که سبب تمایز آن از سایر برندها شده اشاره می کنیم:

  • این روغن موتورها هرکدام، مخصوص یک وسیله ی نقلیه، و شرایط جاده ای آماده گردیده است.
  • روغن پایه ی این محصولات مرغوب بوده و افزودنی های آن با درجه کیفیت بالایی تعیین شده است.
  • پایداری اکسیداسیون و حراراتی بالای این روغن ها در ماشین های سنگین
  • محافظت قطعات موتور خودرو در برابر سایش
  • استارت و روانکاری آسان موتور
  • خاصیت پاک کنندگی
  • قابلیت خنثی سازی اسیدهای حاصل از آتش سوزی و موارد بسیار دیگری که هرکدام برای وسایل نقلیه ی خاصی طراحی و تولید شده است.

فروش روغن موتور پارس

فروش روغن موتور پارسفروش روغن موتور دیزلی پارس در سایت های طراحی شده، روز به روز افزایش یافته، و این برند و شرکت مشتریان مخصوص به خود را پیدا کرده است. برند پارس بدلیل اعتبارنامه و تضمین بالای محصولات از نظر کیفیت و افزایش راندمان کاری موتور خودرو، جای خود را در بین تولیدکنندگان و یا خریداران این محصول باز نموده است.
روغن موتور پارس دیزل و خرید آنلاین روغن موتور به راحتی از طریق سایت های معرفی شده و معتبر این شرکت امکان پذیر می باشد. تنها با مراجعه به سایت می توان از محصولات دیدن کرده و تمامی موارد خواسته شده و موردانتظار خود را از روغن موتور به مشاورین و نمایندگان فروش اعلام نموده تا محصول با قیمت مناسب و طبق ویژگی های تعیین شده از سوی خریدار با مدت زمان کمف ارسال گردد.

خرید روغن موتور دیزلی پارس | فروش روغن صنعتی و موتوری

خرید روغن موتور دیزلی پارس | فروش روغن صنعتی و موتوریروغن ماشین در کنار سایر تولیدکنندگان این محصول مانند؛ روغن موتور ایرانول، بهران و شرکت های معتبر دیگر، بعنوان فروشندگان مطمئن انواع روغن صنعتی و موتوری فعالیت می کنند. این صنایع بسیار رقابتی عمل کرده، و تنوع و کیفیت محصول را جزء الویت کاری خود قرار داده اند.
روغن موتور پارس دیزل و  روغن های صنعتی، روغن موتور، گریس، روغن هیدرولیک، روغن سوپر و موارد دیگر که از تولیدات این شرکت ها می باشد، استقبال و فروش بسیاری داشته است. هریک از این فروشندگان، طبق شرایط تولید محصول، میزان کیفیت و مرغوبیت مواد استفاده شده در روغن و افزودنی های به کار رفته در آن، میزان حجمی که برای فروش قرار داده شده است، قیمت متفاوتی را برای تولیدات خود در نظر گرفته اند.

عمده فروشی روغن موتور پارس

عمده فروشی روغن موتور پارسشرکت نفت پارس  روغن موتور bt تولیدی خود را با ضمانت بهترین کیفیت به فروش عمده گذاشته، و تمامی مشتریان برای اطلاع از خصوصیات این روغن ها، مقایسه ی قیمت محصول، مشاهده ی اعتبارنامه و اطلاعات شرکت، می توانند محصول خود را بصورت عمده با قیمت مناسب سفارش دهند.
روغن موتور پارس دیزل در این سایت ها تمام اطلاعات شرکت، نحوه ی تولید روغن موتور، مواد استفاده شده و افزودنی های موجود در روغن، گالن ها و بشکه های چندین لیتری، ویژگی های روغن موتور برای هریک از وسایل نقلیه، به همراه ضمانت نامه در اختیار خریداران قرار گرفته است، و افراد می توانند با اطمینان خاطر و اعتماد کامل محصول خود را خریداری نمایند.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید.].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

The price of bulk motor oil 10w40 20w50 sm sn sl

قیمت روغن موتور فله ای ۱۰w40 20w50 sm sn sl

قیمت روغن موتور فله ای و تولید انواع روغن موتور فله بنزینی و روغن موتور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نیکان اویلز