روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / قیر / قیر صادراتی نفت جی ۳۵۰۰ تن | قیمت قیر بشکه ای صادراتی

قیر صادراتی نفت جی ۳۵۰۰ تن | قیمت قیر بشکه ای صادراتی

قیر صادراتی نفت جی با تناژ ۳۵۰۰ تن و قابلیت تحویل بصورت قیر فله ای یا با بشکه و همچنین قیمت قیر بشکه ای صادراتی نفت جی که شرایط انواع فروش قیر این شرکت به جهت عرضه در بورس کالا اعلام شده است بزرگترین شرکت تولید قیر درایران با قیمت فروش نقدی جهت تحویل قیر داخلی و صادراتی امادگی لازم را دارد.

قیر صادراتی نفت جی تناژ تولید نامحدود

قیر صادراتی نفت جی تناژ تولید نامحدود

تولید و صادرات محور توسعه هر کشور و زمینه ساز رشد اشتغال و بهبود شرایط کسب و کار و معیشت خانواده ها می باشد . صادرات انواع کالاها و خدمات و محصولات کشاورزی و صنعتی در شرایطی برای تاجر و بازرگان یک شرکت قابل انجام است هزین های تولید و قیمت تمام شده این محصول نیز بسیار مناسب باشد بنابراین این موضع بسیار مهم است.

محصولات صادراتی و فراورده های نفتی مختلف فقط از کشورهایی قابل صادرات هست که دسترسی کامل به این منابع و البته شرایطی را داشته باشند تا بتوانند این محصولات را به طور ویژه بتوانند استحصال نماید که البته شرایط استخراج هر محصولی باید به نحوی باشد که مشتری نهایی و کشور مقصد که خریدار این محصول است تایید بر کیفیت ان داشته باشد.

شرکت بزرگ قیر صادراتی نفت جی با سالها تلاش و بهره گیری از اخرین تکنولوژی در تولید انواع قیر بسیار موثر در صادرات این کالای ارزشمند است بنابراین دسترسی به ماده اولیه تولید انواع قیر که وکیوم باتوم پالایشگاهی است شرایط را برای تولید انواع این فراورده بسیار به صرفه نموده است و همین موضوع باعث شده که صادرات این کالا به قیمت مناسب قابل انجام باشد

قیمت قیر بشکه ای صادراتی نفت جی

قیمت قیر بشکه ای صادراتی نفت جی

شما در صورتی بزرگترین مجموعه تولیدی قیر نفتی خواهید بود که بتوانید اخرین استاندارد های تولید این محصول را تامین نماید و همچنین نوع بسته بندی استفاده شده  برای قیرها نیز موضع مهمی است مثل روغن پایه صادراتی زیرا خریدار قیر قطعا با توجه به شرایطی که دارد و یا اینکه به دلیل مسافت زیاد نوع بسته بندی را نیز درخواست می نماید که در نهایت همه این موارد در نظر خریدار بسیار مهم است.

قیمت فروش نفت جی در بورس

قیمت فروش نفت جی در بورس

نکته خیلی مهم دیگر نیز که در نهایت امر موجب به توافق خرید تناژ قیر خواهد شد قیمت محصولات خواهد بود . قیمت فروش قیر پاسارگاد نفت جی مثل سایر محصولات و کالای های تولیدی می بایستی در بورس عرضه گردد که با این وضعیت آخرین قیمت قیر مشخص می شود و با این وجود مشکل تعیین قیمت هم رفع می شود و این موضع هم بسیار توجه بازرگانان خواهد بود.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید.].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

The global price of bitumen, selling bitumen of 35,000 tons

قیمت جهانی قیر فروش قیر تناژ ۳۵۰۰۰ تن

قیمت جهانی قیر در انواع بسته بندی بشکه فلزی قیر و یا قیر با جامبو …

نیکان اویلز