روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / قیر / قیمت قیر پاسارگاد در بورس امروز ۶۰/۷۰

قیمت قیر پاسارگاد در بورس امروز ۶۰/۷۰

قیمت قیر پاسارگاد ۶۰/۷۰ با لیست قیمت امروز بورس از انواع گریدهای تولیدی شرکت بزرگ قیر پاسارگاد با بسته بندی بشکه قیر ، قیر فله و قیر با جامبو ۱ تنی تحویل فوب بندرعباس و یا درب کارخانه قابل انجام است .

قیمت روز قیر پاسارگاد

قیمت روز قیر پاسارگاد

تجارت قیر در انواع مختلف گرید های تولید شده این محصول در بزرگترین کارخانه های تولید این محصول در ایران و کشورهای تولید کننده این محصولات در کل دنیا بر اساس تقاضای بازار خرید و فروش انواع گرید های مختلف قیر معدنی و همچنین قیمت بسته بندی انواع قیر که بسیار زیاد در قیمت نهایی محصول خریداری شده اثر گذار می باشد در نهایت این موضوع از نظر فروشنده بسیار مهم می باشد که قیمتی گذاری به تایید و مورد نظر خریدار نیز باشد.
نکته مهم بعدی در تاثیرمسقیم قیمت محصولات فراورده های نفتی به قیمت گذاری کشورهای مختلف تولید کننده نیز برمی گردد زیرا مثلا بورس بعنوان مرجعی فروش این محصولات در کشورهای مختلف می باشد و در ایران نیز قیمت روز بورس هر محصولی نیز می توان کمک زیادی به خریدار و فروشنده محصول باشد تا بهترین قیمت را پیشنهاد داشته باشد.

قیمت هر تن قیر بندرعباس

قیمت هر تن قیر بندرعباس

بهترین شرایط برای تحویل قیر نفتی از نظر خریدار تحویل قیر با بسته بندی های مختلف تعریف شده برای قیر در بندرعباس است که بصورت فوب انجام می شود بنابراین انجام و تحویل قیر fob قطعا برای فروشنده هزینه هایی را نیز دربر دارد ولی اهمیت موضوع در تحویل فوری محصول توسط خریدار است.
مشتری مداری و پاسخ گویی به خواست خریدار هر محصولی اولین مرحله برای دستیابی به کسب اعتبار در بازار جهانی و داشتن بیزینس موفق خواهد بود بنابراین ایجاد شرایط برد برد در هر مرحله از تجارت قیر باعث می شود همکار و حفظ منافع تضمین منافع طرفین را ایجاد نماید و این اولویت هر کسب و کاری باید باشد.

فروش قیر فله های

فروش قیر فله های

طی سالهای اخیر درخواست برای خرید انواع گریدهای قیر بصورت فله افزایش یافته است دلیل اساسی و اهمیت  این موضوع در کاهش هزینه های بسته بند ی محصول است و این کاهش هزینه در تناژ خرید ۳۰،۰۰۰ تنی قیر ۶۰|۷۰ بسیار پرسود برای کشور سفارش دهنده این محصول و کالاهایی خواهد بود که امکان صدور فله را داشته باشد.
هزینه بسته بندی قیر بشکه حدود ۶۰$ برای هر تن و هزینه بسته بندی قیر با جامبو ۱ تنی حدود ۱۵ تا ۲۰$ در تناژ خرید ۳۰،۰۰۰ تا ۵۰،۰۰۰ تن قیر نشان از دقت و هوش بالای تجار و بازرگانان خارجی فعال در حوزه خرید و فروش قیر صادراتی می باشد.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید.].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Price of bitumen 60 70 Dubai 5000 tons of Iranian

قیمت قیر ۶۰ ۷۰ دبی ۵۰۰۰ تن ایرانی

قیمت قیر ۶۰ ۷۰ دبی از تناژ ۵۰۰۰ تن تا ۵۰،۰۰۰ تن با قیمت قیر …

نیکان اویلز