روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / قیر / قیمت جهانی قیر فروش قیر تناژ ۳۵۰۰۰ تن

قیمت جهانی قیر فروش قیر تناژ ۳۵۰۰۰ تن

قیمت جهانی قیر در انواع بسته بندی بشکه فلزی قیر و یا قیر با جامبو ۱ تنی وهمچنین تحویل قیر فله فوب بندرعباس تحت تاثیر بازار جهانی نفت می باشد.

صادرات قیر فله قیمت جهانی قیر

صادرات قیر فله قیمت جهانی قیر

محصولات تولیدی به واسطه زنجیره تامینی که نیازمند تولید می باشد و فرایند و پیچیدگی تولید این گروه از تولیدات قطعا تحت تاثیر قیمت های مواد اولیه و شرایط حمل و نقل و مواد افزودنی مورد نیاز برای تولید تناژ می باشد که فقط در یک مورد موضع حمل و نقل این محصولات بسیار اهمیت دارد و هزینه های زیادی را در زمان اجرا و انتقال ایجاد می نماید.

فرایند های تولید و انتقال برای تولید انواع قیر و صادرات این محصول با قیمت جهانی قیر نیز موردی هست که می بایستی ملاحظات زیادی در خصوص تعیین قیمت و انجام امورات مرتبط با فرایندهای جاری قیر فله و تحویل قیر مایه به کشتی فله بر در بندرعباس را بصورت مستمر تحت تاثیر دارد و قیمت های تولید اثر مستقیم از قیمت جهانی نفت خام را دارد.

تولید قیر صادراتی ال سی  lc

تولید قیر صادراتی ال سی  lc

شرایط تولید و تامین انواع قیر با  استاندارد جهانی بسیار موثر در بازاریابی و فروش انواع قیر با استاندارد و کیفیت قیر جی و قیر پاسارگاد ایران هست و بسیاری از کارخانه های تولید و تولید کنندگان بزرگ این محصول به جهت امکان رقابت در بازار جهانی ملزم به تحویل محصولات تولید خود با استاندارد های قیر جی و پاسارگاد هستند.

ال سی یکی از بهترین روش های تجارت در بازار بین المل می باشد زیرا هزینه های انتقال پول از طریق صرافی و همچنین محدودیت ها و عدم اعتماد در انجام این فرایند و همچنین قابل مقایسه نبودن جایگاه نقل انتقال مالی از طریق بانک با صرافی باعث شده عمده خریداران قیر درخواست خرید تناژ بالای ۳۰،۰۰۰ تن را با پرداخت ال سی داشته باشند.

قیمت هر تن قیر صادراتی فله پاسارگاد

قیمت هر تن قیر صادراتی فله پاسارگاد

مقایسه انواع قیمت با قیر شرکت ها و کارخانه های بزرگ تولیدی قیر مسئله مهمی است که در هر بازاری برای تعیین قیمت و سنجش میزان کیفیت وجود دارد و مطرح می باشد بنابراین کشورها و شرکت های بزرگ در قالب و همسو با محصولات تولید خود  رهبری بازار را نیز برعهده دارند و همین شناخت برند دلیل این رهبری می باشد.

درنهایت امر مرجع قیمت ها نیز در کشورهایی که تولید کنندگان و تامین کنندگان مختلفی برای محصولات مثل قیر و یا نفتی و پتروشیمی دارند شرایط بسیار متفاوت را بلحاظ پیروی از رهبر بازار دارند که دراین خصوص قیمت هر تن قیر صادراتی پاسارگاد ملاک و مرجعی برای قیمت های سایر شرکت های تولیدی قیر صادراتی ایرانی درجه ای می باشد.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید.].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Price of bitumen 60 70 Dubai 5000 tons of Iranian

قیمت قیر ۶۰ ۷۰ دبی ۵۰۰۰ تن ایرانی

قیمت قیر ۶۰ ۷۰ دبی از تناژ ۵۰۰۰ تن تا ۵۰،۰۰۰ تن با قیمت قیر …

نیکان اویلز