روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / قیر / قیمت قیر ۶۰ ۷۰ دبی ۵۰۰۰ تن ایرانی

قیمت قیر ۶۰ ۷۰ دبی ۵۰۰۰ تن ایرانی

قیمت قیر ۶۰ ۷۰ دبی از تناژ ۵۰۰۰ تن تا ۵۰،۰۰۰ تن با قیمت قیر در بورس و با بسته بندی بشکه ۱۸۵ کیلویی و یا کیسه جامبو بگ ۱ تنی عرضه می شود.

استعلام قیمت انواع قیر ایرانی دبی

استعلام قیمت انواع قیر ایرانی دبی

عرضه و فروش انواع محصولات تولیدی از مشتقات نفتی ایران و هر کشور دیگر در بازارهای بزرگ منطقه مخصوصا دوبی نیز انجام می شود و تمرکز شرکت های بزرگ در دبی و تجارت در زمینه سوخت و پتروشیمی و پالایشگاهی شرایطی را فراهم نموده است تا بتوانیم محصولات تولید شده در بازار انرژی ایران را نیز در این بازار بزرگ عرضه و با قیمت ها مناسب به فروش برسانیم از این رو قیر ایرانی نیز جایگاه و کیفیت خاص خود را در بازارهای جهانی دارد.
قیمت قیر ایرانی در بازار دبی تحت تاثیر قیمت های جهانی خواهد بود و عدم محدودیت در تامین و صادرات این محصول ارزشمند بصورت فوب بندر عباس و انتقال به بازارهای جهانی از طریق دوبی این شرایط را برای ایران و محصولات ایران ایجاد نموده است که فرصت های صادراتی بیشتری را بتوان ایجاد نمود.

قیمت هر تن قیر امروز دبی

قیمت هر تن قیر امروز دبی

قیمت قیر ۶۰ ۷۰ دبی ۵۰۰۰ تن ایرانی که می توان این تناژ به خواست مشتری با انواع بسته بندی مرسوم قیر باشد که شامل بشکه ۱۸۵ کیلویی و کیسه جامبو ۱ تنی خواهد بود . بازار مشتقات و انرژی دوبی پتانسیل تجارت در منطقه را افزایش داده است و همین موضوع برای فروش محصولات ایرانی نیز بسیار جذاب می باشد.
البته وجود محدودیت هایی برای فروش و عرضه محصولات ایرانی وجود دارد ولی به دلیل کیفیت بالای قیر ایرانی و همچنین بهای تمام شده کمتر نسبت به قیمت های جهانی شرکت های زیادی در دوبی به روش های مختلف درتجارت پرسود فروش محصولات نفتی ایرانی سهیم هستند و تناژ بسیار بالایی از این محصولات از طریق دوبی به کشورهای بیشماری عرضه و ارسال می شود.

لیست قیمت قیر ایران در عمان

لیست قیمت قیر ایران در عمان

قیمت قیر و تجارت این کالای ارزشمند و پر مصرف در بازار عمان نیز همانند دوبی بسیار پر طرفدار و جذاب است زیرا کیفیت کالا در صورت تامین از شرکت های متعتبر دلیل اصلی و اساسی این موضوع است و در مرحله بعد استفاده از مزیت های تجاری ایران قیمت های مناسب یکی از اصلی ترین مزیت ها در فروش انواع قیر ایرانی در بازار محصولات عمان می باشد.
قیمت قیر ۶۰ ۷۰ دبی  معیاری در تعیین قیمت های تولید کننده سایر کشورها برای تولید و عرضه انواع محصولات نفتی و و پتروشیمی و قیر می باشد که این محصول جایگاه و تقاضای خود را در بازار جهانی قطعا دارد و استفاده از ظرفیت دوبی وعمان نیز مسیری جالب توجه برای رشد و فروش بیشتر کالای های تجاری ایرانی می باشد.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید.].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

The global price of bitumen, selling bitumen of 35,000 tons

قیمت جهانی قیر فروش قیر تناژ ۳۵۰۰۰ تن

قیمت جهانی قیر در انواع بسته بندی بشکه فلزی قیر و یا قیر با جامبو …

نیکان اویلز