روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / گریس / قیمت مواد افزودنی گریس معمولی نسوز

قیمت مواد افزودنی گریس معمولی نسوز

قیمت مواد افزودنی گریس معمولی و نسوز شامل افزودنی گریس اکسیداسیون ، افزدنی ضد خوردگی ، افزودنی ضد سایش ، افزودنی مقاومت دربرابر آب.
افزودنی های گریس و روغن در لینک   http://autocarservice.ir در دسترس می باشد.

قیمت مواد افزودنی گریس

قیمت مواد افزودنی گریس

 

افزودنی های  انواع تولید انواع گریس و انواع روغن های موتوری و صنعتی در روغن پایه تصفیه دوم یا روغن پایه ویرجین یکسان می باشد. انواع روغن پایه درتولید انواع گریس های معمولی و گریس های نسوز بر اساس میزان حجمی و وزنی مواد استفاده شده بسیار پرکاربرد می باشد.
افزودنی های روغن پایه با فلش بالای ۲۳۵ یکی از پر مصرف ترین مواد در تولید انواع گریس می باشد .
گریس ها عموما با پایه صابونی خود شناخته و نام گذاری می شود از این رو عمده ترین گریس های از صابون کلسیم ساخته می شود. و به همین ترتیب گریس صابون سدیم و گریس صابودن لیتیوم و سایر انواع صابون که در گریس استفاه می شود مثل صابون آلومینیوم.
ساخت صابون برای تولید گریس اولین گام فرایند تولید انواع گریس معمولی و نسوز می باشد که درنهایت این ماده نیز از پخت چربی های اسیدهای چرب و مواد قلیایی درون ظرف های مخصوص بنام اتوکلاو تزریق شده و می بایستی تا دمای حدود ۳۰۰ درجه در شرایط تحت فشار شبیه دیگ های زود پز و با امکان هم زدن در زمان پخت اماده می شود.
شرایط دمایی اتوکلاو از طریق روغن داغ به دمای تعریف شده می رسد و با شروع این فرایند و تولید صابون اولین مرحله تولید روغن انجام می شود.

فروش ارزان ترین افزودنی گریس

فروش ارزان ترین افزودنی گریس

قیمت مواد افزودنی گریس در مرحله اول تعیین کننده محصول نهایی می باشد بنابراین امکان تولید صابون در مرحله اول  پس از ان با انتقال محصول به داخل ظرفی مخصوص بنام کتل منتقال و به صابون تولید شده روغن پایه اضافه می شود.
مهمترین مرحله پخت روغن پایه و صابون تشکیل کریستال ها می باشد که در صورتی که مواد افزودنی اولیه خصوصا روغن پایه مرغوبیت لازم را نداشته باشد حالت کریستالی شکل نمی گیرد و روغن از صابون جدا شده و عملا شکل پذیری گریس انجام نمی شود.
یکی از نکات قابل تامل و مهم در تولید گریس به رنگ این محصول می توان اشاره داشت که در حقیقت در بازار ذهنیت های مختلف و متفاوتی در مورد رنگ گریس وجود دارد ولی در حقیقت این موضوع تعریف شده و درست نیست بنابراین زیرا رنگ گریس تاثیری در کیفیت این محصول ندارد.
در ادامه فرایند تولید گریس و بعد از تشکیل کریستالهای گریس افزودنی های مختلف به این محصول اضافه می شود که شامل افزایش دنده تحمل فشار یا EP و سایر مواد افزودنی تعریف شده می باشد.

 

 
[ جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید.].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

The price of 15 kilos of grease, a bucket of fireproof grease

قیمت گریس ۱۵ کیلویی گریس نسوز سطلی

قیمت گریس ۱۵ کیلویی با بسته بندی گریس نسوز پایه لیتیوم و گریس نسوز سطلی …

نیکان اویلز