روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / گریس نسوز / بهترین گریس نسوز ۲۰۰ درجه حرارت بالا درجه ۱

بهترین گریس نسوز ۲۰۰ درجه حرارت بالا درجه ۱

بهترین گریس نسوز ۲۰۰ درجه گریس نسوز حرارت بالا به شرط تست از انواع گریس نسوز ایرانی و خارجی درجه ۱ از مرجع تخصصی گریس نسوز.

لیست قیمت گریس حرارت بالا از برندهای مختلف در فروشگاه نیکان اویلز در دسترس برای مقایسه  بمنظور مشاوره و خرید بهترین گریس می توانید از لیست قیمت گریس نسوز مرجع تخصصی گریس نسوز بازدید یا باتماس تلفنی مشاوره رایگان دریافت نمایید.

بهترین گریس نسوز ۲۰۰ درجه

بهترین گریس نسوز 200 درجه

بهترین گریس نسوز ۲۰۰ درجه با قابلیت تحمل حرارت بالا از بهترین برندهای ایرانی و خارجی گریس نسوز با امکان ارسال نمونه و تست گریس برای تمامی نقاط ایران قابل ارسال و انجام می باشد. بر این اساس انواع گریس نسوز بر اساس نوع تولید این محصول که پایه صابونی و غیر صابونی دارد در ایران نیز تولید و گریس نسوز درجه ۱ می باشد .
برندهای مختلفی از گریس نسوز در تهران و بازار خرید و فروش انواع گریس وجود دارد که بر این اساس و با توجه به نوع پایه گریس و افزودنی اضافه شده به گریس قابلیت تحمل دمای مختلفی دارد که می توان به گریس نسوز با پایه لیتیوم اشاره داشت که نقطه قطره ای شده این گریس در دمای حدود ۱۹۰ درجه سانتیگراد می باشد و گریس نسوز پایه لیتیوم یکی از پر مصرف ترین انواع گریس نسوز در دنیا است و برای دمای حدود ۲۰۰ درجه و البته گریس مخصوص بلبرینگ چرخ برای دور بالا و فشار بالا قابل استفاده می باشد.

فروش گریس نسوز درجه ۱ به شرط تست

فروش گریس نسوز درجه 1 به شرط تست

بهترین گریس نسوز ۲۰۰ درجه که با مواد اولیه درجه ۱ و انواع روغن پایه معدنی و سنتتیک و غلیظ کننده صابونی تولید می شود . کارخانه های تولیدی انواع گریس نسوز بمنظور محافظت تجهیزات و ماشین الات می بایستی از گریس مرغوب بدین منظور استفاده نمایند که بر این اساس در فروشگاه گریس نسوز نیکان اویلز می توانم نمونه گریس نسوز برای مصرف و  اطمینان خریدار عمده گریس نسوز ارسال شود که پس از تایید نسبت به خرید عمده محصول بر اساس ضرورت اقدام نماید.

قیمت گریس نسوز حرارت بالا

قیمت گریس نسوز حرارت بالا

پخش عمده و انواع گریس نسوز حرارت بالا از بهترین گریس نسوز ایرانی و گریس نسوز خارجی درجه ۱ به شرط اصل بودن کالا و همچنین با امکان ارسال نمونه برای تست محصول فراهم می باشد. بر این اساس قبل از اقدام به خرید هر نوع گریسی لازم است اطلاع تکمیلی در خصوص محل استفاده از گریس مشخص شود زیرا گریس نسوز با پایه لیتیوم در نهایت ۱۹۰ درجه سانتیگراد یا حدود ۲۰۰ درجه را تحمل می نماید و بر اساس دمای محیط می توانیم گریس نسوز با پایه بنتون پیشنهاد داده شود که قابلیت تحمل دما حدود ۲۵۰ درجه را دارد ولی صرفا دما ملاک استفاده و تشخیص درست و صحیحی برای استفاده از گریس نسوز نمی باشد.

 

 

 

 

 

 

 
[ جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید.].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

The price of 15 kilos of grease, a bucket of fireproof grease

قیمت گریس ۱۵ کیلویی گریس نسوز سطلی

قیمت گریس ۱۵ کیلویی با بسته بندی گریس نسوز پایه لیتیوم و گریس نسوز سطلی …

نیکان اویلز