روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / گریس نسوز / خرید گریس نسوز درجه ۱ بهترین گریس خارجی ایرانی

خرید گریس نسوز درجه ۱ بهترین گریس خارجی ایرانی

خرید گریس نسوز از بهترین مارک های گریس درجه ۱ گریس ایرانی آداک ، آبشار، سیکاس، فیگارو، زانیس ، آترود، ولکانو، گریس خارجی SKF – FAG- BP-SELL

بهترین شرایط برای خرید انواع گریس با مشاهده لیست قیمت برندهای مختلف در فروشگاه گریس نیکان اویلز  http://carnikan.ir/shop/ .

امکان خرید انواع گریس معمولی و گریس نسوز از لینک زیر مرجع تخصصی مشاوره و فروش گریس نسوز با مشاوره رایگان از نیکان اویل بصورت مستمر با بهترین قیمت فراهم می باشد.

خرید گریس نسوز

خرید گریس نسوز

برای خرید گریس نسوز می بایستی پارامترهای دقیقی از محل کار و نوع استفاده از گریس نسوز در اختیار داشته باشید . گریس نسوز در صنایع بسیار پر کاربرد می باشد و بمنظور حفاظت از قطعات دستگاه های صنعتی در دماهای مختلف بکار گرفته می شود. گریس نسوز از روغن پایه و غلظت دهنده گریس استفاده می شود که این افزودنی باعث می شود گریس نسوز مقاوت در برابر حرارت بالا را داشته باشد. مزیت هایی دیگری می بایستی گریس نسوز مثل حفاظت در برابر زنگ زدگی و خوردگی و امکان کاهش اصطکاک و سایش برینگ ها که در نهایت می بایستی گریس نسوز درجه ۱ باعث بهبود عملکرد ماشین های صنعتی و البته افزایش طول عمر تجهیزات با روانکاری مناسب برای انواع بلبرینگ های دور بالا و معمولی شود.
برای انتخاب درست و خرید گریس نسوز مناسب با توجه به شرایط کاری هر کارخانه الزاماتی وجود دارد که می بایستی در شرایط خرید با گرفتن مشاوره از کارشناسان و متخصصان این حوزه از نیکان اویل بتوان بر اساس شرایط کاری و درجه حرارت و رطوبت محیط بهترین انتخاب را برای حفاظت از تجهیزات با خرید گریس نسوز درجه ۱ ایرانی یا خارجی بدست اورد.

قیمت انواع گریس درجه ۱ ایرانی

قیمت انواع گریس درجه 1 ایرانی

قیمت گریس نسوز و خرید انواع گریس نسوز درجه ۱ ایرانی به نوع مواد و کیفیت گریس نسوز تولید شده ارتباط مستقیم دارد از این رو نوع روغن پایه استفاده شده در تولید انواع گریس ها به دلیل اینکه حدود ۸۰% از حجم گریس را تشکیل می دهد بسیار حائز اهمیت می باشد همچنین انواغ غلظت دهنده گریس و همچنین تناسب ویسکوزیته با دمای و البته دمای کارخانه یا محیطی که در ان گریس می بایستی استفاده شود و همچنین میزان الودگی که گریس در فرایند انجام کار ممکن است عملکرد گریس را تحت تاثیر قرار دهد و همچنین نیروی کششی و فشاری وارد شده به گریس و قابلیت پایداری ترکیبات اضافه شده به گریس با توجه به سرعت چرخش بلبرینگ ها در دستگاه های محرک و متحرک در نوع گریس و قیمت تمام شده این محصول اثر مستقیم خواهد داشت.

قیمت گریس نسوز خارجی اصل

قیمت گریس نسوز خارجی اصل

گریس نسوز خارجی در مارک ها و برندهای مختلف در بازار خرید و فروش در داخل کشور وجود دارد می توان به گریس شل ، گریس فوکس، گریس مولیکوت ، گریس اس کا اف گریس توتال و گریس بی پی اشاره داشت که قطعا مواد تشکیل دهنده گریس نسوز خارجی تعیین کننده میزان کیفیت و قابلیت گریس ها می باشد. که این مواد شامل روغن پایه و غلیظ کننده و همچنین افزودنی های مختلف می باشد که این مواد و افزودنی باعی می شود گریس نسوز قابلیت های ضد زنگ و ضد خوردگی را داشته باشد.
قیمت گریس نسوز خارجی اصل با توجه به اینکه در برابر شرایط دمایی و فشار های بالا عملکرد خوبی دارد و همچنین چسبندگی مناسب و قابل روانکاری طی زمان طولانی را فراهم می نماید و همچنین امکان ابندی و ضد خوردگی و ضد زنگ زدگی را نیز ایجاد می نماید براین اساس با توجه به نوع گریس و برند این محصول قیمت متفاوتی برای این محصولات وجود دارد.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید.].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

The price of 15 kilos of grease, a bucket of fireproof grease

قیمت گریس ۱۵ کیلویی گریس نسوز سطلی

قیمت گریس ۱۵ کیلویی با بسته بندی گریس نسوز پایه لیتیوم و گریس نسوز سطلی …

نیکان اویلز