روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / گریس / اعطای نمایندگی فروش گریس معمولی گریس نسوز ۱۰۰۰ درجه

اعطای نمایندگی فروش گریس معمولی گریس نسوز ۱۰۰۰ درجه

اعطای نمایندگی فروش گریس در انواع گریس معمولی کلسیم ۱۰۰ درجه سانتیگراد تا انواع گریس نسوز تا ۱۰۰۰ درجه سانتیگراد در ایران و سایر کشورها.
خرید مواد اولیه و مشاهده سایر محصولات در لینک  http://autocarservice.ir زیر قابل مشاهده می با شد.

اعطای نمایندگی فروش گریس

اعطای نمایندگی فروش گریس

اعطای نمایندگی برای فروش محصولات یکی از روشهای موثر برای ایجاد زنجیره تولید تامین و فروش محصولات می باشد. فروش انواع گریس معمولی یا گریس کلسیم و گریس شاسی در بسته بندی های ۱-۳-۵-۷-۱۷-۵۰-۱۸۰ کیلویی در بسته بندی قوطی پلاستیکی و فلزی برای ارسال و تحویل برای نمایندگی های فروش استانی و فروش شهرستان بصورت مستمر و با قرار داد رسمی تامین و تحویل قابل انجام می باشد.
مزیت فروش گریس توسط نمایندگی های فروش و عاملین فروش محصولات نیکان اویلز به پشتیبانی و تبلیغات فروش این محصول توسط تیم کاری نیکان اویلز انجام می شود و در نهایت نمایندگی تعریف شده هر محصول در شهرهای مختلف اعطا و تمامی تماس های فروش هر استان برای تامین نیاز خریداران از طریق نماینده همان استان انجام می شود.
همچنین تبلیغات و افزایش فروش مستمر این محصول مزیت بیشتری برای خریداران برای تامین انواع خرید و نیاز به این محصول را با بهترین قیمت و در کم ترین زمان ممکن تامین انجام می شود ضمن اینکه بازاریابی این محصول در شهرستان ها برای نمایندگی های خرید این محصولات نیز توسط تیم نیکان اویلز انجام می شود.

مزایای نمایندگی فروش 

مزایای نمایندگی فروش 

تولید کنندگان محصولات که دراین مورد خاص منظور انواع گریس معمولی و گریس نسوز لیتیوم و گریس نسوز سیلیکونی ضد اب و گریس نسوز مسی و گریس نسوز گرافیتی در انواع بسته بندی های استاندارد عرضه می شود. تولید کننده گریس با استفاده از توان نمایندگی های فروش در کل کشور و اعطای افر های ویژه در فصل های مختلف برای نمایندگی ها و همچنین کیفیت قابل قبول محصول شرایط را برای ایجاد سود بسیار مناسب و از فروش محصولات نیکان اویلز برای نمایندگی های خود فراهم می نماید.
مهم ترین مزیت برای نمایندگی فروش گریس و محصولات نیکان اویلز به معرفی خریداران محصول توسط خود شرکت در شهرهای مختلف می باشد و این موضوع با توجه به تبلیغات انجام شده در سایت های مختلف برای اطمینان نمایندگان کاملا مشخص و گویا می باشد.
در نهایت امر با توجه به مصرف بسیار زیاد انواع گریس و لزوم ارسال این محصول و پوشش شهرستانهای هر استان توسط نماینده که این موضوع نیز توسط دفتر مرکزی هماهنگی انجام می شود و همه محصولات و فروشهای انجام شده در استان برای نماینده مزیت های خاص خود را نیز بهمراه دارد.

 

 
[ جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید.].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

The price of 15 kilos of grease, a bucket of fireproof grease

قیمت گریس ۱۵ کیلویی گریس نسوز سطلی

قیمت گریس ۱۵ کیلویی با بسته بندی گریس نسوز پایه لیتیوم و گریس نسوز سطلی …

نیکان اویلز