روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / گریس نسوز / قیمت گریس SKF مدل LGMT 3 وزن ۱ کیلوگرم

قیمت گریس SKF مدل LGMT 3 وزن ۱ کیلوگرم

قیمت گریس SKF تولید کشور سوئد با محدوده دمای -۳۰ الی ۱۲۰+ گریس LGMT 3 وزن ۱ کیلوگرم گریس نسوز همه منظوره با کیفیت بالا برند skf پیشنهاد می شود.

فروش انواع گریس نسوز ایرانی و خارجی با بسته بندی های مختلف از نیکان اویلزدریافت نمایید.

قیمت گریس SKF

قیمت گریس SKF

این گریس از روغن پایه معدنی و غلیظ دهنده صابونی لیتیوم توید می شود و با کیفیتی عالی برای کابردهای مختلف صنعتی و خودروها که تقریبا نیاز به گریس سفت دارد استفاده فراوان دارد. ویژه گی های مختلفی در گریس skf وجود دارد که باعث شده این محصول قابلییت کنترل زنگ زدگی و مقاوت در برابر اکسیداسیون و همچنین کارایی مطلوب در محدوده دمایی هر گرید را داشته باشد.
مصرف عمومی این گریس مشابه انواع گریس های نسوز ایرانی و یا گریس نسوز تولید شده سایر کشورها و برندها در انواع بلبرنگ و شافت ها مختلف و ابزار و تجهیزات مختلف راهسازی و کشاورزی و یاتاقان های اتومبیل و کامیون و تریلرها و همچنین انواع موتورهای الکتریکی با توان خروجی مختلف قابل استفاده می باشد.

فروش گریس نسوز LGMT 3 

فروش گریس نسوز LGMT 3 

مستحضر هستید skf یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده انواع مختلفی از یاتاقان و انواع بلبرینگ و همچنین تولید مختلفی از روانکار ها و تولید کننده روانسازها می باشد. این گریس با توجه به اینکه ماده ای جامد و نیمه جامد از ترکیب های مختلف صابونی و نفتی است که این مزیت را ایجاد می نماید که بتواند به قطعات بچسبد و در اثر فشار و نیروهای مختلف از جمله گریز از مرکز از بلبرینگ یا قطع گریس کاری شده جدا نشود.

قیمت گریس نسوز خارجی وزن ۱ کیلوگرم

قیمت گریس نسوز خارجی وزن 1 کیلوگرم

ترکیبات گریس skf مشابه انواع مختلفی از انواع گریس های نسوز حدود ۹۰% روغن پایه معدنی یا سنتیتیک و حدود ۱۰% هم مواد غلیظ کننده و مواد افزودنی گریس می باشد که اضافه شده است و همین افزودنی های گریس باعث می شود مزیت های مختلفی برای این برند مطرح گریس به نسبت سایر گریس های نسوز موجود در بازار عرضه و فروش این محصول وجود داشته باشد.
این گریس دارای کیفیت بالایی می باشد و با توجه به اینکه گریس می بایستی غلظت خود را حفظ نماید و مقاوت کافی نیز در مقابل تشکیل اسید های مختلف را نیز داشته باشد.
همچنین از مزیت عمده گریس skf می توان به پایداری زیاد این محصول در مقابل دمای بالا و همچنین اثر پذیری کم در مقابل قرار گیری این محصول در مقابل اب است و جزو مزیت های گریس skf اصل می باشد.

 
[ جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید.].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

The price of 15 kilos of grease, a bucket of fireproof grease

قیمت گریس ۱۵ کیلویی گریس نسوز سطلی

قیمت گریس ۱۵ کیلویی با بسته بندی گریس نسوز پایه لیتیوم و گریس نسوز سطلی …

نیکان اویلز