روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن پایه / پالایشگاه تصفیه روغن سوخته ظرفیت ۵۰۰۰۰ تن | بزرگترین پالایشگاه ایران

پالایشگاه تصفیه روغن سوخته ظرفیت ۵۰۰۰۰ تن | بزرگترین پالایشگاه ایران

پالایشگاه تصفیه روغن سوخته شامل کارخانه تصفیه روغن سوخته اشتهارد و کارخانه تصفیه روغن سوخته و لیست کارخانه های تصفیه روغن سوخته و کارخانه تصفیه روغن سوخته در اصفهان و پالایشگاه تصفیه روغن بازیافتی ظرفیت ۵۰۰۰۰ تن و قیمت دستگاه تصفیه روغن سوخته پالایشگاه صنعتی با قابلیت تامین انواع روغن پایه ریسایکل SN  150، SN350، SN500 تحویل می شود.

بازدید کننده گرامی برای آگاهی از سایر محصولات صادراتی وارد شوید. http://autocarservice.ir

پالایشگاه تصفیه روغن سوخته ظرفیت ۵۰۰۰۰ تن

پالایشگاه تصفیه روغن سوخته ظرفیت 50000 تن

پالایشگاه های تصفیه روغن یا کارخانه هایی که کار تصفیه انواع روغن سوخته را انجام می دهند بیشتر در کدام نقاط استان های کشور و کدامین شهرها هستند؟ البته لازم به توضیح است که پالایشگاه تصفیه در ابتدا موضوع تصفیه نفت خام را به ذهن می رساند ولی در مجموع عنوان پالایشگاه تصفیه و کارخانه تصفیه روغن سوخته معنی و مفهوم یکسانی دارد زیرا مهم فرایند تصفیه روغن و تبدیل محصول ضایعات و آلوده کننده محیط زیست به روغن پایه بمنظور تولید مجدد انواع روغن موتوری و روغن های صنعتی می باشد.
کارخانه های تصفیه روغن موتور با ظرفیت های متفاوت که در ابتدا احداث کارخانه تصفیه معمولا مورد نظر می باشد مشابه پالایشگاه تصفیه روغن سوخته بازطراحی و ساخته می شود که در طراحی این شرکت های تصفیه روغن بازیافتی مواردی همچون مصرف انرژی و تامین روغن سوخته بسیار مورد توجه می باشد.

بزرگترین صادر کننده روغن پایه تصفیه ریسایکل

بزرگترین صادر کننده روغن پایه تصفیه ریسایکل

صادرات روغن پایه ویرجین و روغن پایه ریسایکل در دنیا از اهیمت بسیار ویژه ای برخوردار است و بزرگترین صادر کننده انواع روغن تصفیه در خاورمیانه می باشد زیرا بزرگترین ذخایر نفت خام در این کشورها می باشد . شرکت های تصفیه روغن سوخته و پالایشگاه تصفیه روغن سوخته در گرمسار و در اشتهارد بزرگترین شرکت های  صادر کننده انواع روغن تصفیه می باشد که حجم صادرات این پالایشگاهها به نسبت سایر کارخانه های تولید روغن تصفیه ریسایکل در کل کشور به هیچ وجه قابل مقایسه نیست.

فروش روغن BAISE OIL با کانتین فلکسی تحویل FOB ، CFR

فروش روغن BAISE OIL با کانتین فلکسی تحویل FOB ، CFR

تصفیه روغن بازیافتی یا روغن موتور با احداث کارخانه و ایجاد تجهیزات مرتبط و البته داشتن دانش فنی انجام این فرایند قابل انجام است . فروش روغن BAISE OIL ویرجین یا ریسایکل به روش های و با بسته بندی های متفاوتی انجام می شود که این موضوع بیشتر به توافق بین خریدار و فروشنده مرتبط می باشد ولی معمولا تحویل روغن پایه تصفیه به مشتری درب شرکت یا EXW نیز انجام می شود.
در برخی موارد برای ارسال و صادرات روغن پایه تحویل FOB نیز بر اساس توافق با خریدار نیز انجام می شود که در این روش پالایشگاه تصفیه روغن سوخته یا کارخانه تولید روغن پایه موظف به ارسال روغن با تانکر یا با بسته بندی کانتین فلکسی تا بندر یا پورت خروجی کشور صادر کننده می باشد و تمامی هزینه های گمرک و حتی THC نیز در این فرایند دیده می شود.

منبع: ۱۰۱service.ir

 
[ جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید.].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

The price of base oil fob Bandar Abbas 150-300-500

قیمت روغن پایه فوب بندرعباس ۱۵۰-۳۰۰-۵۰۰

قیمت روغن پایه و تحویل روغن پایه sn150-sn350-sn500 فوب بندرعباس با کانتین و فلکسی به …

نیکان اویلز