روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / روغن وایت اویل / فروش پارافین مایع بشکه ۲۰۸ لیتری تهران

فروش پارافین مایع بشکه ۲۰۸ لیتری تهران

فروش پارافین مایع در تهران در بسته بندی ۲۰ لیتری و ۲۰۸ لیتری با فلش ۱۲۰، ۱۴۰، ۲۰۰ قابل تحویل می باشد . همچنین فروش پارافین صادراتی با قیمت پارافین مایع صنعتی مناسب نیز قابل تحویل می باشد.

فروش پارافین مایع در کرج

سایر محصولات تولیدی در سایت قبل مشاهده می باشد .http://servicenice.ir

فروش پارافین مایع در کرج

فروش پارافین مایع در بسته بندی های تعریف شده و با فلش های مختلف که بنا به درخواست خریدار توسط تولید کننده پارافین مایع طبقه بندی شده است را می تواند کارخانه های که امکان تصفیه و تولید انواع روغن موتور و روغن ها بصورت پارافین مایع یا جامد را دارند تولید و عرضه نماید.

شهر تهران و کرج به دلیل بالا بودن تعداد کارخانه های و شرکت های صنعتی متعددی که وجود دارد نیازمند و خریدار انواع محصولات و تولیدات پارافین در بسته بندی مختلف هستش و معمولا نیز بیشترین فروش پارافین در این استان ها انجام می شود که بسیار منطقی بوده و دلیل اصلی این موضوع مصرف زیاد و صنایع تبدیلی آن می باشد.

فروش پارافین  صادراتی

فروش پارافین  صادراتی

پارافین صادراتی به دلیل مصارف بسیار متعدد که در صنایع مختلف دارد از محصولات پر طرفداری می باشد که تاجران و خریداران این محصول در نقاط مختلف دنیا سفارش فروش این محصول را به تولید کنندگان داخلی این محصول نیز می دهند دلیل اصلی این موضوع به دسترسی به منابع و مواد اولیه تولید انجام پارافین در ایران می باشد.

همانگونه که مستحضر هستید پارافین مایع از تقطیر نفت خام در برج تقطیر و توسط پتروشیمی های تولید می شود این محصول بعنوان پاک کننده و حلال و همچنین برای تولید شمع و البته در مواردی نیز برای مصارف بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد که البته استانداردهای مرتبط با هر گروه پارافین صنعتی و پارافین بهداشتی و خوراکی متفاوت می باشد.

قیمت پارافین برای شمع

قیمت پارافین برای شمع

پارافین با قابلیت و کاربردهای متعددی که دارد در صنایع مختلف استفاده می شود که شمع سازی نیز یکی از پر مصرف ترین مصارف  انواع پارافین هستش که بسته به تعداد و خروجی محصول نهایی خود انواع آنالیز های تولیدی پارافین را خریداری می نماید .

بازار مصرف پارافین در کشور بر اساس  موارد ذکر شده در بالا و همچنین مشتریان صادراتی این محصول شرایط را برای ایجاد و توسعه هر چه بیشتر تولیدات پارافین با استاندرهای تعریف شده فراهم نموده است . و بخش خصوص می تواند با استفاده از بستر و زیرساخت موجود درتولید اقدام به تامین نیاز به این فراورده در ایران نماید که همه موارد ذکر شده و حتی نیاز صادراتی انواع پارافین را تامین نماید.

 

 
[ جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید.].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

Sale of all types of transparent paraffin, flash oil, 180 white bulk

فروش انواع پارافین شفاف روغن فلش ۱۸۰ عمده سفید

فروش انواع پارافین شفاف شامل پارافین مایع و پارافین ژله ای و همچنین پارافین جامد …

نیکان اویلز