روغن موتور  روغن تصفیه
خانه / گریس / قیمت گریس نسوز ۵ کیلویی

قیمت گریس نسوز ۵ کیلویی

قیمت گرییس نسوز ۵ کیلویی از انواع گریس نسوز لیتیوم ، گریس نسوز سیلیکونی ، گریس نسوز گرافیتی ، گریس نسوز مسی با بسته بندی گرمی و کیلویی.
فروش انواع گریس و مشاهده مشخصات فنی این محصولات در لینک http://serviciha.ir در دسترس شما می باشد.

قیمت گریس نسوز 

 قیمت گریس نسوز 

قیمت فروش و عرضه و تولید انواع گریس صنعتی تابع شرایط و تولیدات کارخانه های و مجموعه بزرگ تولید کننده گریس می باشد که تولید کننده انواع مختلفی از گریس های صنعتی را به استفاده از بهترین مواد اولیه تولید این محصول و به روش های تعریف شده و استاندارد بصورت مستمر انجام می شود.
گریس های نسوز به دلیل داشتن مواد افزودنی منحصر به فرد قابلیت تحمل دماهای متفاوتی را دارد و از این برای هر نوع دما و محیط مختلف گریس خاصی استفاده می شود که این محصولات بر اساس نیاز خریدار در بسته بندی های تعریف شده و که بیشتر مورد نظر خریداران انواع گریس می باشد بسته بندی و در بازار خرید و فروش انواع گریس نسوز عرضه می شود ضمن اینکه سفارش صادراتی گریس نیز بسیارمورد توجه می باشد و می توان گفت که امکان صادرات این محصول با بسته بندی مختلف قابل انجام می باشد.

بهترین قیمت لیتیوم ۵ کیلویی

بهترین قیمت لیتیوم 5 کیلویی

گریس نسوز لیتیوم از انواع محصولاتی می باشد که در بازار مصرف صنعتی و خودرویی کاربرد فراوانی دارد از این رو این محصول سفارش زیادی را دارد و مجموعه های تولیدی زیادی نیز در کشور تولید این محصول را انجام می دهد بنابراین ارزش افزوده تولید و فروش انواع گریس معمولی و لیتیومی زیاد می باشد هر چند انواع مختلفی از گریس های نسوز در بازار این محصول جذاب می باشد و بهترین کیفیت وعملکرد را در نهایت برای تجهیزات و مصرف کننده این محصولات خواهد داشت.
تفاوت گریس های نسوز در دمایی می باشد که در نهایت در محیط استفاده شده که می تواند انواع یاتاقان باشد یا نوار های نقالی و غیره متفاوت است می توان ازدمای بین ۱۳۰ درجه انواع گریس را بر اساس نیاز خریداری نمود و تا دمای ۱۱۰۰ درجه نیز محصولات و گریس هایی هستند که قابلیت تحمل دما و شرایط محیطی حتی مرطوب را نیز دارد.
اولویت های استفاده از گریس متاسفانه طی سالهای اخیر به دلیل افزایش قیمت برخی کالاها تغییر داشته است از این کیفیت برخی از گریس ها تحت تاثیر این عوامل دچار نقص شده و و شاید هم برخی از مصرف کنندگان این محصول برای محیط های تعریف شده گریس با قابلیت های مناسب را استفاده نمی کنند واین موضوع باعث ایجاد هزینه و ضرر و اسیب رساندن به تجهیزات شده است.

 

 

 

 

 

 
[ جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید.].
تولیدی  بازرگانی نیکان اویلز
09129157603
آدرس تحویل کالا انبار یا باربری
ثابت
nikanOil

مطلب پیشنهادی

The price of 15 kilos of grease, a bucket of fireproof grease

قیمت گریس ۱۵ کیلویی گریس نسوز سطلی

قیمت گریس ۱۵ کیلویی با بسته بندی گریس نسوز پایه لیتیوم و گریس نسوز سطلی …

نیکان اویلز